• Dostal jsem podmínku. Je možné ,že mi ji nepromění ,když vykonávam obecné prospěšné práce? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dostal jsem podmínku. Je možné ,že mi ji nepromění ,když vykonávam obecné prospěšné práce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dostal jsem podmínku. Je možné ,že mi ji nepromění ,když vykonávam obecné prospěšné práce?

 • Postupoval zaměstnavatel správně, když mně nedoplatil částku za úraz do 100 %, i když podle vyjádření OSSZ měl?  Další informace


  Nevíte o nějakých zemích, které nechtějí zavést EET? Případně o tom uvažovaly, ale pak to zamítly?  Další informace


 • Když je někdo sice chytrý, ale je tzv. vyčuraný, dal by se považovat za přítele, s kterým si rozumím?

  To, zda si s někým rozumíš, nezáleží příliš na tom, jaký dotyčný je, ale na tom, jestli ti taková povaha vyhovuje.Někdo si s vyčuranými rozumí, jiný nikoliv. Jak máme vědět, jestli si s nimi tozumíš zrovna ty?

  Další informace


 • V 11/2014 jsem dostal podmínku na 30 měsíců, v 05/2016 jsem ji porusil distribucí marihuany. Co dělat?

  Teď u mě našli váhu a 8 saklu s trávou

  Další informace


 • smazala jsem si fotky z SD karty,sice jsem je obnovila,ale některé-jpeg nejdou otevřít,existuje program, který to dokáže

  obnovovala jsem je programem Recuva a Zero Assumption recovery

  Další informace


  Dobrý den chtěla bych se zeptat jak se jmenuje stranka nebo program kde jsi namalujete obrázky a pak jsi je přehrajete ?

  namalujete jsi několik obrázku spojíte a můžete jsi to přehrát např. panáček jak sedí a spojíteto s panáčkem co stojí pak jsi to přehrajete a ten panáček co seděl se postaví jako by byl živej moc děkuju za odpověd už si prostě nevim rady moc děkuji a nashledanou

  Další informace


 • moje advokatka podala stiznost ze me nemuzou promenit podminku ktera mi skoncila ale stiznost nam zamitla

  tak jste musela porusit podminku !!...v case podminky jste musela spachat dalsi trestny cin....nemuzou vam prece dat podminku a pak vas odsoudit znova za stejny trestny cin ...to je nemozne ..proste po skonceni podminky se to teprve dostalo na soud ....ale bylo to v jeji dobe..!! esly mi rozumite ...

  Další informace


  dobry den chtěla bych jse zeptat jestli pak jse stahuje amnestie i na exekuce ktera je určena soudem děkuji

  Amnestie se vztahuje na určité trestné činy a přestupky. Nařízená exekuce je nástroj, kterak vymoci pohledávky od dlužníka a amnestie s tím nemá nic společného.

  Další informace


  Platil jsem výživné a dítě jsem neviděl.Nyní jsem zjistil že dítě není moje,mohu žádat o vrácení výživného?

  byl jsem krátce ženat manželka podala žádost o rozvod před narozením dítěte,dítě jsem nikdy neviděl. Nyní jsem zjistil že dítě není moje , mám nárok na vrácení výživného?

  Další informace


  Otec dětí dostal roční podmínku s odkl.na 3roky,vztahuje se i na něj amnestie?Díky za odpověď

  Dobrý den,neví tady někdo jak to je když otec dětí v srpnu 2011 dostal roční podmínku s odkladem na 3roky jestli se i na něj vztahuje ta amnestie?díky za odpověď

  Další informace


  Mel jsem podminku, ktera mi skoncila v roce 2008, a stale ji mam ve vypisu trestu. Jak pozadat o vymaz?

  Napiš písemnou žádost k příslušnému (podle trvalého bydliště) soudu...Pokud máš aktuální výpis z rejstříku, tak jej přilož.

  Další informace


  Ma zena byla odsouzena na 4 mesice, ale misto vezeni dostala rocni podminku. Ta ji skoncila, musi žádat o výmaz?

  ma zena byla odsouzena na 4 mesice ale misto vezeni dostala rocni podminku ta ji skoncila musi žádat o výmaz č či se maže automaticky poradte prosim

  Další informace


  Dostal jsem podmínku. Je možné ,že mi ji nepromění ,když vykonávam obecné prospěšné práce?

  Doplňuji:Dobrý den dostal jsem podmínku ,kterou jsem sice neporušil z mé strany,ale pak jsem dostal za výživné,které jsem neplatil jak jsem měl a za to jsem dostal obecné prospěšné práce,které vykonávam a ted mám soud,kde mi chcou tu podmínku proměnit.Je možné ,že mi to nepromění ,když vykonávam ty hodiny?

  Další informace


  Dobrý den.Kolik mám prosím času na reakci výpovědi, kterou jsem dnes nesmyslně obdržela.?Děkuji moc, Petra

  Pracovní právo nezná termín nesmyslná výpověď. Pokud jsi dostala výpověď protiprávně, můžeš se odvolat a dát to k soudu. Jinak máš čas až do doby než si najdeš nové zaměstnání. Proti výpovědi, kterou dostaneš v mezích zákona namá smyslu se odvolávat. Nic s tím nenaděláš.

  Další informace


  Dobrý den, lze do výpovědi zaměstnance uvést jako důvod: porušování ustanovení Zákoníku práce ze strany zaměstnavatele?

  Doplňuji:konkrétně: na kartě docházky jsem objevil - 5 tis. s podpisem vedoucího. Důvod neznámý,nikdo mě nekontaktoval, pracuji v noci. Zákoník práce neumožňuje pokuty a penále.Potíž asi v tom: že jsem pod nevýhodnou prac.smlouvou: minimální mzda + pohyblivá složka mzdy. Jaký zaujmout právní postoj? Děkuji za reakci předem

  Další informace


  Dobry den,jsem na neschopence mela jsem pracovni uraz první tri dny se neplatí i kdyz se jedna o pracovni uraz?

  Ty první tři dny nemoci, kdy se vám neproplácí nemocenské dávky, se týkají jen ´běžné´nemoci.Ale v případě pracovního úrazu máte nárok na NÁHRADU za ztrátu výdělku, která se poskytuje po celou dobu trvání pracovní neschopnosti a její výše není limitována.Jedná se o rozdíl mezi průměrným výdělkem postiženého před vznikem úrazu a náhrad nemocenských dávek, které v době 4.-21. dne nemoci platí zaměstnavatel a výší nemocenských dávek, které od 22.dne hradí OSSZ.Takže jinými slovy, za CELOU dobu nemoci dostanete v úhrnu 100% svého průměrného výdělku.btw:Náhradu za zrátu výdělku sice hradí zaměstnavatel, ale tyto náklady mu později proplatí pojišťovna.

  Další informace


  Dobry den mužu vratit auto, ktere jsem koupil, když ma zavady. Ale prodavajici mi nechce vratit penize

  Neztrácejte čas diskusí zde a jděte rovnou za právníkem a nebo alespoň se ptejte na Sdružení ochrany spotřebitelů. Navíc otázka je zda je nové od autorizovaného prodejce či z nějakého bazaru či dokonce koupí od vlastníka. U auta ojetého se s nějakými závadami musí počítat, musí se ale pro reklamaci dokázat, že prodejce o závadách věděl a vědomně vám o nich neřekl.Vrátit auto není zcela jednoduchá záležitost a ještě k tomu po prodejci chtít peníze.

  Další informace


 • Jak nejlépe zlikvidovat či využít vánoční stromek? Sám sice nemám, ale může se hodit ostatním.

  V mém mládí se z něj vyráběly takové ty kvedlačky, teď ale jsou již ponorné mixéry atd. No a zbytek se spálil v kamnech..

  Další informace


 • Můžu být těhotná, když jsem měla dobírat cca před týdnem a pul platíčko ale nedbrala jsem z něj poslední 3 prášky?

  Dobrý den mám dotaz. Měla jsem dobírat cca před týdnem a pul platíčko ale nedbrala jsem z něj poslední 3 prášky, pak přišla normal menstruace (5 dní) hned po skončení 3 den jsem měla nechráněný pohlavní styk 2x prášky sem nebrala neměla jsem je kde sehnat lékárna byla zavřená. Jinak antikoncepci beru přibližně 2 roky. Můžu být těhotná?

  Další informace


  Dobrý den.Mám jenom malou otázečku. Je mi sice teprve 13,ale snad mi poradíte.Nějak se mi to sem nevešlo ale je to dole.

  Dobrý den. Mám jenom malou otázečku. Je mi sice teprve 13,ale snad mi poradíte.Teprve nedávno jsme se vrátili z dovolené a ten den jsem šla na facebook. Našla jsem tam zprávu od svého kamaráda,napsal mi že mě miluje a ať ho neodmítám protože má teď citlivé období. Jak mu mám říct ne,aniž by jsem ranila jeho city??? Moc děkuji za odpověd.

  Další informace