• Jak mám oslovit člověka s tituly doc. RNDr., CSc.? Pane docente? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám oslovit člověka s tituly doc. RNDr., CSc.? Pane docente?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám oslovit člověka s tituly doc. RNDr., CSc.? Pane docente?

 • už někdo využil váš talíř navíc u vaši večeře páně?  Další informace


  Je pravda, že tak jako je neděle den Páně, tak Němci chtějí zavést jako osmý den týdne den státu jménem Reichstag?  Další informace


  CSc nebo CS.c - jak se titul správně?  Další informace


 • Dobrý den mám telefon huawei a kdyžho zapínám tak se sekne nevím co mám dělat děkuji za odpověď.  Další informace


 • Znáte někdo celou písničku ... pane, panáčku, ... osle, oslíčku, osle můj?

  Slavnej gůgl nic nenašel :-( takže prosím o pomoc kohokoliv, kdo tuhle prosbu najde.Je to něco takovýho jako rozhovor pána a jeho osla:nanana nanana, pane , panáčkunanana nanana, pane můjnanana nanana, osle, oslíčkunanana nanana, osle můj

  Další informace


 • Proč si hodně uživatelů nepřeje kontakt? To jsou tak výjimeční?

  Některé reakce zachytím pozdě a odpovídat na půl dne staré věci nemá význam. Tady to nefunguje.

  Další informace


  Dali byste přednost oslovení titulem, nebo prostě jen pane/paní/slečno?

  Mám totiž pocit, že mladší generace má většinou raději méně formální přístup. Třeba jedna vyučující na VŠ řekla, že raději žádné oslovení nebo slečnoaní než titul.

  Další informace


 • Dobrý den,mám jedinou dceru a chtěla bych,aby po mé smrti zdědila veškerý můj majetek.Musím proto sepsat závěť?Děkuji

  Pokud máš manžela, tak v případě tvé smrti dědí ze zákona manžel a dcera. V případě manželů, bude tvoje polovina majetku rozdělena na poloviny, manželovi a dceři rovným dílem. V případě že manžel neni, vše zdědí dcera i bez závěti. Samozřejmě i s případnými dluhy.

  Další informace


  Chci vyjmout své děti z dědického řízení. Jakým způsobem mám napsat závěť?

  Děkuji.

  Další informace


 • Udělují se ještě dnes hodnosti CSc. (kandidát věd)

  nebo jsou ekvivalentně nahrazeny Phd. a musí se obhájit nějaká další práce ? Dřívější promovaní matematici, pedagogové, biologové a fyzici, chemici a právníci jsou dnes magistři (mgr.).

  Další informace


  Pane BUMBESI,znáte THE HISTORY CHANNEL?

  Konkrétně jde o titul Svobodní Zednáři a ztracený symbol tento titul vyšel také na DVD a najdete jej na serveru Uložto . -ZAJ-PO

  Další informace


  Jak je to češtinářky správně: Pane mistr nebo pane mistře ?

  Michale, již jsem několikrát odpovídala, že oslovujeme 5. pádem - pane mistře!. Užití 1. pádu je znakem nadřazenosti.Doplňuji:eště jsem okopírovala jednu ze svých starších odpovědí.Při oslovení jde o 5. pád (5. pádem voláme), liší se od 1. pádu, proto je podle pravidel správné užívat 5. pád. (Pane Nováku, pane Bezo, pane Konopásku). Většina lidi to však nedělá.Používá-li se 1. pád při oslovení (pan Novák, pan Beza) místo 5. pádu, jde o výraz nadřazenosti. Svědčí o tom i oslovování (užití 1. pádu) v minulosti: Co děláš, soudruh Novák?

  Další informace


 • znáte někdo pana učitele pána?

  Příjmením Pána ? Nereprezentoval náhodou před lety Šumperk na Hrách bez hranic ? náhodou znám, ale spíš mluvíme každý o jiném učitelském ...

  Další informace


 • Jeké p se píše v oslovení: Vážený Pane řediteli??? a v spojení vaše škola?

  pane řediteli-malé pvaše škola-je velké V-.

  Další informace


  Jak správně oslovit profesora s tituly Doc. JUDr. CSc. ?

  Potřebuju napsat danému profesorovi email, ale nejsem si jistá oslovením. Předpokládám, že to bude Vážený pane docente , ale raději se ještě ptám. Díky.

  Další informace


  Jak oslovit v mailu pana Ing. Nováka, CSc.?

  Celý titul uvedu v adrese.V dopise se pak píše: Vážený pane inženýre, ... (bez příjmení - to se uvede tehdy, nemá-li dotyčný titul).Poznámka: Obecně platí, že oslovujeme nejvyšším dosaženým titulem. Výjimku tvoří kandidát věd, který se na poli oslovování příliš neujal - to je Váš příklad.Doplňuji:Neuvědomila jsem se, že se ptáte na oslovení v mailu. To bude stejné jako v dopise. Adresy se v mailu vlastně nepíší. Rozhodla bych se podle toho, zda jde o soukromý nebo úřední mail, jak zní adresátova mailová adresa. Šlo by upravit mail podle ČSN (úprava dopisů) a napsat i adresu. Ale začínala bych samozřejmě oslovením.

  Další informace


 • Bolí odběr krve? Mám z něj strach.

  Odběr krveUpozornění.Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.Dobry den chci se zeptat bolí odběr krve mam s toho strach děkuji za odpověd.Vkládejte prosím otázky.

  Další informace


 • pane Vrátný

  asi jste nepochopil že otázku na kterou jste odpověděl,položilo dítě.A nemusí to hned znamenat že není při smyslech.Asi tady nejste dlouho,ale mi se tu neurážíme.

  Další informace


  PANE DUDU DĚKUJI ZA ZASTÁNÍ A OD VÁS PANE MIROSLAVSTE OMLUVU PŘIJÍMÁM ZDRAVÍ ZAJ-PO

  TO VÁM OPRAVDU TOLIK VADÍ,ŽE MLUVÍM O BOHU? NEMYSLÍM TO ŠPATNĚ A VĚŘTE,ŽE PÍŠI VŽDY PRAVDU ZAJ-PO

  Další informace


  Dobrý den chtěla bych se zeptat jesi steně smí do vody ve 3 měsících jenom na kraj břehu a pomalu se učit za pomocí pána

  Jedná se o stěně věčího vzrůstu Australský ovčák

  Další informace