• Dobrý den.Je mi 11 let a chtěla by jsem se zeptat jestli jsem v pubertě.n - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dobrý den.Je mi 11 let a chtěla by jsem se zeptat jestli jsem v pubertě.n. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Dobrý den.Je mi 11 let a chtěla by jsem se zeptat jestli jsem v pubertě.n

  • Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli jde nějak zalepit prasklina která není skrs, jedná se o kadeřnickou mycí mísu.



    Další informace


  • Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat, jestli jste někdo využil last-minute, ale německé cestovní kanceláře? Děkuji



    Další informace


  • Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli jde nastavit skryté číslo jen u Nokii, nebo jestli i u jiných mobilů..Díky



    Další informace


    Jak nastavit různé typy písma na iphone 5 zdarma?



    Další informace


  • Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli se počítá do stropu 68.tis,i vrácení daní??

    Ješte jsem se chtěla zeptat s manželem jsme se vzali v červenci tak od kdy se bude počítat odpočet??Zřejmě až od toho července a ne od začátku roku??Děkuji za odpovědi

    Další informace


  • dobrý den chtěla bych se zeptat zda někdo neví název písně melodie cca .. O-O-O-O O-O-O wake your body wake your body



    Další informace


  • Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli nevíte jaký kod mam vložit do HTML stranek pro zobrazení zvukové stopy?

    Jedná se přímo o správnou výslovnost daného textu a vubec si s tím nevím rady. Předem děkuji za odpověď.

    Další informace


  • Dobry den,chtela jsem se zeptat,jestli mohu vymenit byt v druz.dome ,kdyz jsem jen najemce a mam naj.sml.na dobu určitou

    Doplňuji:bd nas prebralo od metske casti.,ale ja jsem byt neodkoupila,tudiz jsem jen najemce

    Další informace


    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má můj manžel nějaký nárok na byt, když je jeho trvalé bydliště na jiné adrese.

    Jedná se mi především o to, zda může vyřizovat bytové záležitosti za mě, i když není v bytě zapsaný jako nájemce.

    Další informace


    Dobry den.Chtela bych se zeptat jak postupovat u rozvodu kdyz mame s manzelem byt ktery spada do druzstva?

    S manzelem spolu jiz nejsme vice jak pul roku a ja jsem zde zustala zit se svymi detmi a on si nasel nahradni bydleni.Dekuji za odpoved.

    Další informace