• Dobrý den.Je možné že budou v budoucnu posuzovat jízdu na černo jako přestupek nebo trestný čin?Simir7. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dobrý den.Je možné že budou v budoucnu posuzovat jízdu na černo jako přestupek nebo trestný čin?Simir7.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Dobrý den.Je možné že budou v budoucnu posuzovat jízdu na černo jako přestupek nebo trestný čin?Simir7.

  • Je pravda, že tak jako je neděle den Páně, tak Němci chtějí zavést jako osmý den týdne den státu jménem Reichstag?



    Další informace


    Budou se knihy v budoucnu tisknout?



    Další informace


  • Spáchal jsem trestný čin krádeže podle § 247 odst.1 písm. e)



    Další informace


    Trestný čin maření výkonu úředního rozhodnutí podle § 171 odst.1 písm. c)



    Další informace


  • Pokuta za jizdu na cerno



    Další informace


  • Je provozování nočního klubu trestný čin?



    Další informace


  • Bere se přestupek jako porušení podminky???

    Je tam povinnost vést ve zkušební době řádný život , tak si myslím, že teoreticky i soustavné páchání přestupků by mohlo vést až k nařízení výkonu trestu.Jestli se to stávává v praxi, opravdu netuším. Ale mám za to, že soudy nemonitorují páchání přestupků odsouzenými, policie jim to určitě nehlásí, takže by to asi těžko vůbec šlo.

    Další informace


    DOBRY DEN,CHTEL JSEM JSE ZEPTAT JESTLI JSE BUDOU ZAHLAZOVAT VYPISY TRESTNIHO REJSTRIKU,TEDY KDYZ TAM MA NEKDO ZAZNAM.DEK

    VYMAZ REJSTRIKU TRESTU

    Další informace


    Je toto trestný čin?

    Naše sousedka je Vietnamka a ma trvaly pobyt v ČR pred půl rokem porodila dceru a chce emigrovat do Švédska . Prý ji stačí trvaly pobyt v ČR a muže cestovat všude po Schengenu. Její Manzel je ve Švédsku ale nelegálně. Poté mi říkala že bude dostávat peníze na mateřskou a při tom bude ve Švédsku a do ČR se už nikdy nevrátí ... Tzn. Že využila ČR aby mohla jet do Švédska a při tom dostávat peníze od státu.. Je toto trestné ? Ja myslím ze ano.. Pokud ano komu to mam nahlásit

    Další informace


    Pokud někdo spáchal v době totality trestný čin proti tehdejšímu režimu, má teď zápis v rejstříku trestů?

    Když někdo, kdo žil v době komunismu a byl trestně odpovědný, spáchal trestný čin, který byl trestný jen podle komunistů a dnes už není trestný, má takový člověk v současné době zápis v rejstříku trestů?

    Další informace