• Dobry den,jsem na neschopence mela jsem pracovni uraz první tri dny se neplatí i kdyz se jedna o pracovni uraz? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dobry den,jsem na neschopence mela jsem pracovni uraz první tri dny se neplatí i kdyz se jedna o pracovni uraz?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dobry den,jsem na neschopence mela jsem pracovni uraz první tri dny se neplatí i kdyz se jedna o pracovni uraz?

 • Tři dny státního smutku? Není to málo ?!Lidé bděte a čtěte v odkazu diskuzi!  Další informace


 • Jak se drží správně volant? Za deset minut dvě, nebo ve tři čtvrtě na tři? díky  Další informace


 • Raz,dva,tři,kašli to na tři.Můžete mě prosím někdo vysvětlit tuto reklamu od Mukosolvanu ?

  jedna mezera chybná a hned to vypadá nepochopitelně )) gt říkají tam ... kašli to natři . Tedy jedná se o idiom natřít to někomu, resp. něčemu...

  Další informace


 • Pomožte mi prosím, jeden den jsem vypla počítač a druhý den jsem pocitac zapla a měla jsem všechno vymazané jak to mám u

  Pomožte mi prosím, jeden den jsem vypla počítač a druhý den jsem pocitac zapla a měla jsem všechno vymazané jak to mám udělat a dát všechny soubory zpátky do normálu?

  Další informace


 • Proč mi přišlo jen 60 % mzdy? Vyplácí mě OSSZ, ale měl jsem pracovní úraz, a tedy bych měl dostat 100% mzdu. Nebo ne?

  A až po ukončení léčby? A kdo mi to pošle? Předpokládám, že OSSZ ale opravdu nevím. Mám za to, že v případě pracovního úrazu by to mělo být 100 % stále. Až do konce léčby? Děkuji.

  Další informace


  Může vedoucí provozu směny sesadit člověka na podřadnější práci z důvodu pracovní neschopnosti(úraz)?

  Přeřazení bylo sděleno ústně a proběhlo ihned po nástupu nemocenské, tímto bylo i odůvodněno. Horší pracovní pozice je placená o polovinu méně. Může se dotyčný proti tomuto nějak bránit? Děkujeme za odpověď

  Další informace


  Mému otci se stal pracovní úraz, ale zaměstnavatel to jako pracovní úraz neuznal. Jak dále postupovat?

  Dobrý den, mému otci se stal pracovní úraz při výkonu povolání, se zády, ale zaměstnavatel mu to jako pracovní úraz neuznal. Poradíte mi, prosím Vás, jak postupovat dále? Děkuji.

  Další informace


  Muzu zrusit pracovni pomer ve zkusebce ze dne na den nebo to musi byt tri dny dopredu?

  Můžeš, dokonce během hodiny. Z těchto důvodů je to zkušební lhůta a podmínky platí pro obě strany.

  Další informace


  Je to pracovni uraz?

  V pracovni dobe v jsem chytla kliste a mam od nej boreliozu, jedna se o pracovni uraz?

  Další informace


  Dobrý večer mám pracovní uraz s trvalýma následky můžou mi dát v praci vypoved kdyz mam smlouvu na dobu neurcitou?

  Ano mam na mysli vypoved krz pracovní úraz zda po marodeni me muzou vyhodit jenom krz ten uraz?

  Další informace


  Dobrý den, měla bych dotaz, zda se může žádat o zahlazení odsouzení i v případě, že je nařízena ambulantní ochranná léčb

  Zahlazení odsouzení

  Další informace


  DOBRY DEN CHCI SE ZEPTAT JESTLI SE NEMOCENSKA NEBO DOPLATEK U PRACOVNIHO URAZU PLATI JIŽ PRVNI DEN NEMOCENSKE.

  pokud se vám stal pracovní úraz,budete pobírat nemocenskou a doplatek s bolestným se vyplácí až po ukončení neschopenky.Váš zaměsnavatel je pravděpodobně pojištěn a bude se to řešit přes pojistku. a href"http://www.vzory-online.cz/zad" rel"nofollow" http://www.vzory-online.cz/ hellip /a ost-o-odskodneni-pracovniho-ur azu/

  Další informace


  3 týdny máme 12hodinové směny, v sobotu 8 hodin, přestávky naděláváme. Jak dlouhá by měla být pauza mezi těmito směnami?

  a href"http://doplnek.com/contentracovni-doba-doba-odpocinku-po-novele-zakoniku-prace" rel"nofollow" http://doplnek.com/ hellip /a Doplňuji:Petunia: tam je otázka, jestli to slovo naděláváme znamená nadděláváme anebo neděláváme :-) ale otázka není o přestávkách na jídlo a oddech, ale o době odpočinku, tj. volnu mezi směnami.

  Další informace


  27.7.2010 se mi stal pracovní úraz.PNjsem ukončila 27.12.2010.Mohu vědět,kdy mi bude dorovnána výplata

  Dle mého názoru do dvou měsíců po ukončení PN. Píši to proto,že i já jsem měl PÚ a také se tak stalo.Záleží ovšem u koho pracujete,u soukromníka,v nějakém družstvu či ve státní správě!

  Další informace


  27.10.2011 jsem obdržela Rozsudek,ale někam jsem ho založila a až před pár dny jsem ho našla,ale nemám na něm razítko s

  27.10.2011 jsem obdržela Rozsudek,ale někam jsem ho založila a až před pár dny jsem ho našla,ale nemám na něm razítko s právní mocí..Mohu i ted zajít na Soud a požádat o razítko?Nebude to problém když ž je to přes 2 roky?Děkuji

  Další informace


 • Kde můžu stanovat v Beskydech bez poplatku?

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat kde můžu stanovat v horach na kole 2-3 dny v Beskydech bez poplatku Horní bečva Rožnov pod Radhoštěm atd....

  Další informace


 • Dobrý den, jsem těhotná a nejspíš půjdu na rizikové těhot. V práci děláme kolotoč, 4 dny, a 4 volna,vč.víkendů a svátků.

  Jak se mi bude počítat nemocenská? Jen z těch dnů co mám být v práci během prac.týdne? Někdy v měsíci děláme skoro všechny víkendy, vtom případě bych měla proplácené jen třeba dva dny v týdnu? Předem děkuji za odpověď.Doplňuji:Děkuji za reakce. Takže se to vyplácí z průměrné hrubé mzdy, a to za jaké období prosím? 12 měsíců nebo jen třeba kvartál?

  Další informace


 • Kdo platí nemocenskou dávku, když to je pracovní úraz? A v jaké výši?

  Jsem nemocný od 2. 12. 2015 na neurčito.

  Další informace


 • na které dny nepřipadla ani jedna neděle v rozmezí let 1975-2012?

  děkujiDoplňuji:opravuji,Cituji: Dáte-li si tu práci a poznamenáte-li si, na které datum (míněno číslo dne v měsíci v rozmezí 1 až 31) v roce 2012 připadne aspoň jedna neděle, tak zjistíte, že existuje jedno datum, na které v tom roce žádná neděle nepřipadne. Takových roků možná bude i více. Takže: vyhledejte takové roky v rozmezí let 1975 – 2012,nesmyslná data (např. 30. února nebo 31. dubna) samozřejmě neuvažujte)

  Další informace


 • Kmarádka si koupila psa a za tři dny umřel.

  Byl to Bernský Salašnický pes-štěne fenky za 3000 tisíce s PP. Říkala, že měla nějakou nevyléčitelnou nemoc, mohli to původní majitelé poznat a může za zesnulého psa vrátit peníze???

  Další informace