• Dobrý den mám nárok na přízpěk na uhlí sem na pracáku a na sociálce mam na bydlení a životní min.mám nárok na přízpěvek? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dobrý den mám nárok na přízpěk na uhlí sem na pracáku a na sociálce mam na bydlení a životní min.mám nárok na přízpěvek?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Dobrý den mám nárok na přízpěk na uhlí sem na pracáku a na sociálce mam na bydlení a životní min.mám nárok na přízpěvek?

  • Dobrý den.chci se zeptat.Ohříval jsem v mikrovncena 3 min. ve skleničce mléko a po 2 min slenička praskla a rozpůlila se



    Další informace


    obry den chtel sem zeptat jestli se namne stahuje amnestie kdyz sem sy vzal pujcku pred 5 letech atake sem sy vzal auto



    Další informace


  • narok na bydleni



    Další informace


    Nevíte proč se neotáčí buben u pračky??



    Další informace


  • Dobrý den. Naistaloval sem si Windows 7 32bit ale nejede mi tiskárna ani repráky. Co s tím ? Díky za odpověď



    Další informace


  • Dobrý den,jsem na mateřské dovolené mám nárok na půjčku od KB či od České spořitelny?Nejde o miliony.Děkuji za odpovědi.

    Stavte se na pobočce uvedených bank a tam vám řeknou, jestli Vám s vaším příjmem nějakou půjčku schválí.Nárok určitě nemáte, záleží na bance.

    Další informace


  • Ahoj psala sem e-mail jednomu znamemu a omylém sem ho poslalá kamaradovi co mohu dělat?

    Poslat e-mail tomu správnému a tomu, komu to nepatřilo oznámit, že to nebyl e-mail pro něj a omluvit se.

    Další informace


  • Mám nárok na placené volno (v den pohřbu) v případě, že mi zemřela teta?

    dobrý den

    Další informace


    Ve kterém zákoně a paragrafu najdu přesný popis práce, včetně platové třídy, té ženské na pracáku?



    Další informace


    Dobrý den,co musí člověk splňovat pro životní minimum?

    musí být registrovaný na úřadu práce?když nemá žádný příjem a není registrovaný na ÚP tak nemá žádný nárok na nějakou pomoc od státu?Doplňuji:zapomněl jsem dodat,že ten člověk je na ulici

    Další informace