• Dobrý den, mám nárok na volno v práci při narození dítěte? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dobrý den, mám nárok na volno v práci při narození dítěte?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Dobrý den, mám nárok na volno v práci při narození dítěte?

  • Fáze Měsíce při narození



    Další informace


    Prace, volno



    Další informace


  • Mám zaplacené zdravotní pojištění, když jsem měla neplacené volno?

    Ahoj, jako zaměstnanec jsem si potřebovala vzít měsíc neplaceného volna s tím, že jsem tam chodila jednou týdně, tedy za měsíc odpracované 4 dny - mzda menší než 5000 Kč.Asi v půlce následujícího měsíce jsem si uvědomila, jak to je se zdravotním pojištěním. Mám ho zaplacené od zaměstnavatele? Jejich účetní prý říká, že ano. Ale na internetu jsem našla, že pokud je mzda nižší než 5000 Kč, tak si ho musím platit sama a tak se mi to nezdá a nerada bych byla v dluhu po čase zjistila, že kvůli chybné informaci od účetní dlužím xkrát tolik.Mám to tedy zaplacené nebo ne? Na výplatní pásce se píše, že ho mam zaplacené za 4 dny. Ale prý to nemám řešit... ?

    Další informace


    Mam nějaký narok na slevu na dani?



    Další informace


    Jak je to s doplacením zdravotního pojištění když mám neplacené volno?



    Další informace


  • Proč dříve narození, při krájení chleba nožem, udělali na spodní straně pecnu křížek?

    Doplňuji:Všechno víííííííííííím,všechno znááááááááááám a bez Googla se obejdu! Nerýmuje se to,ale je to pravda!:-)

    Další informace


  • Dobrý den,tento rok jsem odpracoval 2 měsíce a to od 1.4.2010-31.5.2010.Mám nárok na neschopenku a v jaké délce.Děkuji J

    Pokud vám lékař napíše neschopenku nejpozději od 7.6.2010, tak budete mít všechny nároky, vyplývající z nemocenského pojištění, tedy:a) od 15.dne nemoci budete dostávat nemocenské dávky (jejíž výši v tuto chvíli neřeším, neznám váš příjem za ty 2 měsíce)b) délka poskytování dávek závisí od délky trvání nemoci..., jiná omezení zde nejsou (teoreticky můžete být nemocen až 380 dní a po celou dobu budete mít nárok na dávky)

    Další informace


    Dobrý den chtěl bych se zeptat zda profese lakýrník má nárok ze zákona na týden dodatkové dovolené.

    Ze zákona máte nárok na dovolenou v délce 4 týdnů.Dodatková dovolená není ze zákona.Takže pokud zaměstnavatel nedá, nemáte nárok.

    Další informace


    Volno na hledání práce



    Další informace


    Příspěvek na bydlení. Má na něj nárok OSVČ, která za práci nedostala zaplaceno?



    Další informace