• Dobrý den ,můžu dostat střevní potíže v Bulharsku? A z čeho by to mohlo být? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dobrý den ,můžu dostat střevní potíže v Bulharsku? A z čeho by to mohlo být?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Dobrý den ,můžu dostat střevní potíže v Bulharsku? A z čeho by to mohlo být?

  • Co to mohlo byt?



    Další informace


    Který politik z naší historie je pro vás střevní záležitost?



    Další informace


    Nenapadá vás co by to mohlo být?



    Další informace


  • Kape mi bojler, ale pouze v době levného proudu, když ohřívá vodu. Nevíte čím by to mohlo být?



    Další informace


  • Ceny potravin v Bulharsku



    Další informace


    Reality v Bulharsku



    Další informace


  • mam tablet goclever terra 70L anejde zapnout skousela jsem resetovat ale stale nic myslite zebyto mohlo byt baterkou?



    Další informace


  • mam limit 15000 na den kdy si muzu vybrat dalsi penize?druhy den me to neslo.

    Hlavní je, tam mít dostatečnou hotovost.A pak už popůlnoci můžeš,To že ti to nešlo, bude tím že musí uběhnout 24 hod.Doplňuji:Dej si limit, který ti vyhovuje.

    Další informace


  • Byt je státní, byt jsme nabyli spolu v manželství, chce mi zrušit uživatelské právo na byt,můžu chtít vypořádání penězi?

    Nemuze vam sama zrusit uzivatelske pravo. To same muzete nabidnout vy ji. Pres soud ale nevim , jak by to slo. Kdyz se mezi sebou nedomluvite na urcite castce , tak se nevzdavejte uzivatelskeho prava. A jdete k pravnikovi. I za radu sice zaplatite , ale nebude to nic katastrofalniho. -iv-

    Další informace


    DOBRY DEN CHCI SE ZEPTAT JESTLI SE NEMOCENSKA NEBO DOPLATEK U PRACOVNIHO URAZU PLATI JIŽ PRVNI DEN NEMOCENSKE.

    pokud se vám stal pracovní úraz,budete pobírat nemocenskou a doplatek s bolestným se vyplácí až po ukončení neschopenky.Váš zaměsnavatel je pravděpodobně pojištěn a bude se to řešit přes pojistku. a href"http://www.vzory-online.cz/zad" rel"nofollow" http://www.vzory-online.cz/ hellip /a ost-o-odskodneni-pracovniho-ur azu/

    Další informace