• Který procesor koupit: Core I5, nebo AMD FX-9590? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Který procesor koupit: Core I5, nebo AMD FX-9590?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Který procesor koupit: Core I5, nebo AMD FX-9590?

 • Dobrý den potřeboval bych znát obpovědí k Rychlím šípumDěkuji moc :)  Další informace


 • Dobrý den,potřeboval bych poradit mam pneu 155/80 R13 a můžu místo nich dát pneu 185/60 R14  Další informace


 • Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli jde nastavit skryté číslo jen u Nokii, nebo jestli i u jiných mobilů..Díky  Další informace


  Chci si kupovat mobil Samsung Galaxy S6 Edge nebo iPhone 6s.Poraďte  Další informace


 • Ahoj, je mi 12 ale chci si přivydělat, mám doma nějaké věci které bych mohl prodat, ale nevím jestli je to v mém věku le  Další informace


 • Neznáte název písně je na spůsob westernu ale nevím její přesný text???

  Je to něco jako wedidži gantou wetznaisou hapy nei soukan tou wedidži gantou wedidži to wedidži gantou gangnam show

  Další informace


 • v PC mam starý procesor Intel pentium 4 a chci si koupit intel core 2 duo  Další informace


  stavim si kompa a potřeboval bych jestli mi někdo neskouknete jestli jsem vybral vhodný komponenty.  Další informace


  Procesor Intel celeron D - muzu misto nej koupit Core 2 Quad Q6600?  Další informace


  Který procesor je výkonnější? Core i7 nebo Core i5 ?

  Jednoznačně i7, je to vyšší třída.

  Další informace


  Jaký je výkonější procesor mezi AMD a Intel Poradte :)  Další informace


  Intel DualCore X Intel Core 2 Duo  Další informace


  Intel Core i3-3110M vs Intel Core i5-3230M  Další informace


  Dobrý den, potřeboval bych nějaký free program, který by dokázal pracovat jako nějaká malá databáze.

  Potřeboval bych vytvořit jednoduše seznam jmen a po kliknutí na jedno z nich vždy mít okamžitě viditelné všechny údaje, které k nim napíšu. Jednoduché a hlavně fulltextové vyhledávání. Děkuji za tipy.

  Další informace


  Ahoj chci si koupit nový Windows a potřeboval bych poradit.

  Díval jsem se na Windows 8 a je to takové divné a moc mě to neláká ale bojím se že když si koupím Windows 7 že na něj za chvíly nebudou chodit aktualizace. Co mám teda radši udělat Koupit si Windows 7 nebo Windows 8 nebo si počkat na Windows 9 ?

  Další informace


 • Jak je to s kouřením? Kupovat se může od 18, ale kouřit nebo držet cigaretu od 15?

  Dobrý den, jak to tedy je?

  Další informace


  Dobrý den chci se poradit dva lidi od nás s bytovek měly svrab a svedly to na mě ale já nic neměla co mám dělat?

  Špiní mě kde se dá na dveře mi dávají krabičku od masticky a píšou na ní špíno a teď mi napsaly dopis že musím zaplatit 20 000 Kč ze musely desinfikovat byt auto kamion a koupě nové matrace ale za to jim já přece nemůžu já nic neměla co bych měla dělat? Díky za odpovědiDoplňuji:Na kožním jsem byla a právě jak říkám ze nic nemám jsem zdravá.

  Další informace


 • Chci začít se sportem ale nevím zda-li je pozdě a nevím kde začít?

  Zdravím, furt mi to nedá a musím se zeptat.Už to jsou asi 2 roky co jsem skončil fotbal.A ted mám pocit jako by mi něco chybělo ale k fotbalu se nechci vrátit.Tak jsem přemýšlel pro nový začátek.Jako nový sport jsem si vybral volejbal/baseball, mezi něma je velký rozdíl.(Ale je tu menší problém...za měsíc mi bude 17 a to mě hodně trápí).Fyzicky jsem na tom dobře,rychle se učím a mám možnost jít na vše 100.Otázka asi bude znít takto:co jsi myslíte o tom že bych měl začít až ted,jaký ze sportu by jste mi doporučili a jaký klub by byl nejlepší(okolo prahy) co si myslíte celkově o téhle situaci mám se na to vše vykašlat, nebo prostě nehrát profesionálně ale jen pro zábavu.děkuji za případnou odpověd(neřídím se tím že nikdy není pozdě, a že sportovat je vždy potřeba...)Doplňuji:Taky by mě zajímalo jestli mě vůbec vezmou do klubu :D

  Další informace


 • Ahojte, potřeboval bych prosím poradit s jedním příkladem do chemie. Stačí nějak jednoduše napsat vzoreček a výsledek.

  Kolik cm3 kyseliny dusičné o hustotě 1,3866 g.cm3 je potřeba na přípravu 250ml jejího 1,5M roztoku?Děkuju mockrát.Doplňuji::) to právě nevím jak..

  Další informace


 • Dobrý den chci se zeptat při strečinku s kotníkama mi praskají newim jestli to jsou chrupavky nebo něco newíte co stim ?

  Ty děláš strečink sama??? - chyba - houbeles víš, co děláš nebo dělat máš, jen si ublížíš - přestaň s tím a nebo si najdi trenéra...Pokud máš trenéra, proč se ptáš nás - když tě tu nikdo nezná???:-DAle - praskat ti mohou chrupavky i třeba šlachy, zřejmě zatěžuješ kotníky nevhodně a nebo je nemáš v teple (!!chyba!!) - každopádně si ´zaděláváš´ na artrózu!___A - netuším, co tě pudí k používání toho ´dabljú´ - pokud si myslíš, že je to roztomilé, pak tě můžu ujistit, že není - působí to ´přiblble´, zejména ve spojení s mizernou vyjadřovací schopností...

  Další informace