• Dobrý den prosím jakou dobu má fin.uř.na vyplácení přeplatku daní.dne 25.1jsem podávala daně S PŘÍJMU fiz.os.děkuji - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dobrý den prosím jakou dobu má fin.uř.na vyplácení přeplatku daní.dne 25.1jsem podávala daně S PŘÍJMU fiz.os.děkuji. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Dobrý den prosím jakou dobu má fin.uř.na vyplácení přeplatku daní.dne 25.1jsem podávala daně S PŘÍJMU fiz.os.děkuji

  • Tipneme si tu dnes ? Fin -Cz ? 3 : 2 :-( ??? No, palecek mi neda asi nikdo. :-( -iv-



    Další informace


    Neznáte dobrý postřik na ovocné stromky?



    Další informace


  • dobry den,bratr si přivezl z ciziny ojetý vůz dobry den,bratr si přivezl z ciziny ojetý vůz a protože na exekuce požádal



    Další informace


  • Smlouva na dobu urcitou versus na dobu neurc.



    Další informace


  • Jak na daně z příjmu?



    Další informace


  • Pokud jako podnikatel-fyz.os. dám obč. sdružení podle sponz.smlouvy fin.dar, mohu si částku odečíst ze zákl.daně? Dík.

    Záleží na tom, za jakým účelem byl dar poskytnut. Odečíst lze - cituji: hodnotu darů na veřejně prospěšné účely, darů politickým stranám a hnutím na jejich činnost, a dále fyzickým osobám, které jsou poživateli částečného nebo plného invalidního důchodu a nebo jsou nezletilými dětmi závislými na péči jiné osoby, a to na zdravotnické prostředky, na rehabilitační a kompenzační pomůcky a na majetek usnadňující těmto osobám vzdělání a zařazení do zaměstnání, pokud úhrnná hodnota darů ve zdaňovacím období přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1 000 Kč. Obdobně se postupuje i u darů na financování odstraňování následků živelní pohromy. V úhrnu lze odečíst maximálně 10 % ze základu daně.

    Další informace


  • Lze zdarma přeinstalovat Windows XP na novější verzi? A na kterou?

    Prosím o radu, zda lze zdarma přeinstalovat Windows XP na novější verzi. A na kterou?

    Další informace


  • jak docilit vyplaceni alimentů ktere ma posilat zamestnaval meho byv.muze toto zamestnavatel neplni.poradte prosim

    Záleží na tom, z jakého titulu má strhávat z příjmu vašeho bývalého muže výživné. Zda na základě soudního rozhodnutí nebo jen vašeho sdělení, či jeho žádosti o zasílání.Rovněž tak záleží kolik váš bývalý vydělává, jelikož i na základě vykonatelného rozhodnutí nemusí na tuto částku dosáhnout a tudíž není co srazit.Bez těchto údajů není možné na otázku kvalifikovaně odpovědět.

    Další informace


    Poradíte, jak je to s platností pracovní smlouvy na dobu určitou - více v popisu?

    Smlouvu jsem podepsal 01.06.2017 s tím že mi bude smlouva odevzdána po podpisu smlouvy ředitelem společnosti. Do práce jsem nastoupil v dohodnutý termín ale do nyní nemám v ruce smlouvu. Porušil tím zaměstnavatel smlouvu, případně co by to pro me znamenalo.Nemám odpracovanou zkušební lhůtu, byl jsem dlouhodobě nemocen. Po ukončení nemocenské jsem podal výpověď. Jde mi o to jestli je smlouva platná i když mi chodila mzda. UpozorněníPozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.Plůvodní neotázkaDobrý den, můj dotaz se týká platnosti pracovní smlouvy na dobu určitou.

    Další informace


    Dobrý den,chci se zeptat jestli když mám podmíněnou zkušební dobu na 20 měsíců tak jestli i na mě se bu vztahovat amnes

    Dobrý den,chci se zeptat jestli když mám podmíněnou zkušební dobu na 20 měsíců tak jestli i na mě se bu vztahovat amnestie? Děkuju

    Další informace