• dohoda o provedení prace jsem onemocněl mohu uplatnit neschopenku dat ji do praceděkujih. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: dohoda o provedení prace jsem onemocněl mohu uplatnit neschopenku dat ji do praceděkujih.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - dohoda o provedení prace jsem onemocněl mohu uplatnit neschopenku dat ji do praceděkujih.

 • Když práce šlechtí člověka, proč jsem tak dobitý, když přijdu domů z práce?  Další informace


  Je nutne ukoncit neschopenku po 2 dneh?  Další informace


 • Lze neschopenku anulovat?  Další informace


  Kam odeslat neschopenku?  Další informace


  Dohoda o upr. pomeru nezl.ditete V MANZELSTVI  Další informace


  Dohoda o pr. prace-ukonceni  Další informace


  Dohoda o SJM  Další informace


 • Je možné uplatnit slevu na poplatníka za všech 12 měsíců i když jsem pracoval je 10 měsíců z 12?

  Sleva na dani na poplatníka je 23640/rok. Nemůžu najít kolonku ve formuláři daňového přiznání, kam tuto částku napsat. V minulém roce tam byla. Myslíte, že to znamená, že je možné uplatnit tuto slevu pouze na měsíce, ve kterých jsem pracoval? Nebo lze uplatnit slevu celou?

  Další informace


  Co se odvádí z dohody o provedení práce?  Další informace


 • Kde koupit? Viděla jsem v mini provedení, na připnutí na oděv, takový ten svítící nápis,který projíždí.

  Nevím, kde hledat. Poradíte, prosím? Díky.

  Další informace


 • Čo má obsahovať ´dohoda o provedení práce´, aby bola platná?

  (môže to byť aj zjavne nedávno vymazaná otázka, na ktorú už bola aj odpoveď.)

  Další informace


  Půjčka - ústní dohoda

  Dobrý den,půjčila jsem svému bývalému příteli peníze - 6 000 kč. Když jsme se rozešli, uzavřeli jsme ústní dohodu o splacení.Bohužel peníze nevrátil, poslala jsem mu sms, že peníze na účet nedošli a on mi odepsal, že měl plno placení a na mě zapomněl, teď že bohužel nemá a jestli bych mu ještě počkala. odpověděla jsem mu, že tedy ano a ať peníze převede do konce června. Dnes mi od něj přišla sms, že má exekuci na plat a že mi peníze nepošle. Snažila jsem se zjistit, jak chce tuto situaci řešit a on napsal, že neví....pak mi volal a probírali jsme to. Chtěla jsem, aby mi podepsal, že si peníze půjčil a že je do roka vrátí, tedy do konce června 2012, odmítl se slovy, že nic podepisovat nebude, že ví že mi dluží, že příští rok zaplatí. Nechce se mi čekat, na to co bude příští rok. Jak můžu postupovat dál? Je sms dostatečným důkazem, že mi dluží. Podotýkám, že v sms je uvedeno, že ví že mi dluží peníze za postel,ale ne o částku o kterou se jedná, v další, že nemá peníze a jestli mu počkám, v další info o exekuci a že opět nemá z čeho vrátit.děkuji za radu a přeji hezký den Alena

  Další informace


  Prosím o radu ohledně : Vypověd dohody o provedení práce dohodou ,jak je to s vyplácením mzdy ? Děkuji

  Se zaměstnavatelem jste se dohodli na ukončení Vaší práce k určitému datu. Po tomto datu v nejbližším výplatním termínu obdržíte poslední výplatu.

  Další informace


  Mám neschopenku. Jakým způsobem dostanu peníze a kolik za zkrácený úvazek 4400 Kč, když marodím 14 dní?

  V prvních 14 dnech nemoci je nárok na náhradu mzdy od zaměstnavateleza nemoc za naplánované pracovní směny, přičemž za první tři směny neobdržíte nic. Náhrada mzdy náleží při plném úvazku za 56 hodin (u Vás to bude méně) a počítá se z redukovaného průměrného výdělku za předchozí kalendářní čtvrtletí.Náhradu mzdy za nemoc obdržíte spolu s normální výplatou.(Pro přesný výpočet se neposkytl dostatek údajů – bylo potřeba znát průměrný výdělek, počet odpracovaných hodin za předchozí kalendářní čtvrtletí a výši sjednaného úvazku).

  Další informace


  Mohu po vyhození ze školy pracovat na dohodu o provedení práce?  Další informace


  Jak to je s Dohodou o Provedení práce ???

  Kolik na ní můžu odpracovat ( podle mého ujištění by to mělo být 300 hodin ročně ) a co se děje když tyto hodiny odpracuji je možné sepsat smlouvu novou nebo musím čekat do nového roku a těch 300 hodin se bere jako u jedné smlouvy jedné společnosti nebo když mám třeba 3 brigády tak to je na všechny 3 těch 300 hodin , a také ještě jak je to s daněma musí se platit nebo ne nebo něják u limitu 10 000 korun , a ještě jak je to s přesčasama těch 150 hodin ročně platí to i u této DPP . ???Mockrát děkuji za ochotu to celé číst a za případné odpovědi :)...

  Další informace


  Jak postupovat když váš zaměstnavatel blokuje vaší neschopenku

  Dobrý den Jsem od 27.12.2012 na neschopence kvůli těhotenství. do dnes mi nepřišla ani koruna od sociálky ani z práce.Dnes sem volala na sociálku tam nemají žádnou neschopenku, žádný papíry co jsem poslala zaměstnavateli,nic. Moje Účetní z práce mi nebere ani telefon. Co mám dělat?Doplňuji:Neschopenku jsem tam vezla osobně i s dalšíma papírama z mým přítelem a kamarádem, jinak ostatní lístky na peníze sem posílala šéfovy doporučeně papíry od pošty mám

  Další informace


  Dnes mi byla vystavena neschopenka, prosím do kolika pracovních dnů musím neschopenku odevzdat na sociálce, jsem osvč.

  Vzhledem k tomu, že OSVČ pobírá nemocenské dávky až 15. dne nemoci, máte čas. Pokud vaše nemoc nepřesáhne 14 dní nebudete ji posílat nikam.Bude-li vaše nemoc krátkodobá můžete zaslat začátek i ukončení najednou.Bude-li dlouhodobá, stačí zaslat neschopenku s prvním lístkem na peníze.Obecně platí, že postačí doručení na sociálku v prvních dnech následujícího měsíce.

  Další informace


 • Dobrý den,jak na tom budu finančně když půjdu z mateřské na neschopenku?

  Pracovala jsem ve výrobě kde těhotné pracovat nemůžou,tak se chci zeptat jestli si budu moct vybrat 3letou variantu,nebo půjdu automaticky na 4letou mateřskou?Děkuji za odpověd.

  Další informace


 • Dobrý den mám ID 2 stupně nastoupila jsem do práce a poté jsem dostala výpověd..Musím se hlásit na úřadu práce??

  Dobrý den.Jako invalidní důchodce, který přišel o zaměstnání, se na ÚP přihlásit můžete, ale není to pro Vás povinnost.Kolegové se dopouštějí mystifikace s financemi na zdravotní pojištění. To za Vás platí stát, jelikož JSTE ID. Nemění na tom nic ani přivýdělek při invaliditě.Přihlásit se je však pro Vás výhodou, pokud jste za posledních 12 měsíců v evidenci ÚP nebyla a splňujete předpoklady pro poskytnutí podpory v nezaměstnanosti. Případně Vám tato doba bude započtena do odpracované doby na důchod. Znovu zdůrazňuji, že u Vás to není povinnost.Ověřeno přímo na ÚP v Novém Jičíně.

  Další informace