• Dokáže pes přibližně určit stáří lidí? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dokáže pes přibližně určit stáří lidí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dokáže pes přibližně určit stáří lidí?

 • Umíte správně určit barvy nebo jejich odstíny?  Další informace


  Pokud mnozí v mládí chytali lelky, nedělali si z toho hlavu, mohou ve stáří klidně tlouct špačky a nemít nervy v kýblu?  Další informace


  Platí stále: mladí ležáci, staří žebráci?  Další informace


  Penzijní připojištění - zajištění na stáří?  Další informace


  Nemuzu urcit tuto nadhernou kobylku  Další informace


  40let u ženy,aneb i u mužu.je to už nástup stáří?  Další informace


 • Lze zjistit na KÚ stáří nemovitosti?  Další informace


 • Proč na hlavním nádraží v Praze nejsou schopni určit nástupiště včas?  Další informace


 • Umí někdo určit polohu podle fotky?  Další informace


 • pokud je stanovená stejná měsíční hrubá mzda, dá se určit čistá mzda?

  mám stále stejnou měsíční hrubou mzdu.Ale počet hodin je každý měsíc jiný.Po odpočtech je čistá mzda pokaždé jiná.Dá se přesně a procentuálně vypočítat odpočet všech srážek z hrubé mzdy, aby byla vypočítána čistá mzda?

  Další informace


 • Jak se nazívají dnešní státy, na jejichž území staří Řekové sídlili?

  Co tu tak najednou dáváš samé otázky o Řecku?! :D

  Další informace


 • Má právo plavčík požadovat prokázání stáří dítěte na základě předložení dokladu OP a karty pojištěnce?

  Začal bych tím, že pořádně naformuluješ otázku. Není mi jasné na co se ptáš. Pokud je to kvůli nějaké slevě je pochopitelné, že pro poskytnutí slevy budou chtít nějak prokázat nárok na tu slevu.Co třeba provozní řád daného zařízení?

  Další informace


 • Pomocí jaké metody určili vědci stáří nalezených organismů?

  Jedná se o nejstarší organismy nalezené na Zemi.Jaká metoda k určování stáří se používá v těchto případech,kdy stáří počítáme na miliardy let? a href"http://www.ceskatelevize.cz/ct24/veda/2047648-vedci-objevili-zrejme-nejstarsi-organismy-na-zemi-zily-pred-ctyrmi-miliardami-let" rel"nofollow" http://www.ceskatelevize.cz/ hellip /a

  Další informace


  Má stáří spermie a doba, kterou stráví na cestě k vajíčku, vliv na stav výsledného jedince, tedy zdraví, intelektu atd.?

  Tedy pokud je spermie po několika dnech již vyčerpaná, ne-li dokonce v posledním tažení , má či nemá to vliv na výsledek?

  Další informace


  Lze nějak určit hustotu a hmotnost, když znám pouze objem?

  nie.-Qa dávať palce sám sebe za ZLÚ (ale i dobrú) odpoveď je pekná hajzlovinka.natieram ťa, jjj123456789, za viacnásobný účet a dávanie palcov sám sebe.

  Další informace


 • Umělecké prostředky určit

  Soused vyhořel. Za 100 let se z toho nevzpamatuje. Kolik nezájmu,lhostejnosti,škodolibé radosti mu dalo najevo celé městečko! „Milý můj domečku, sbohem,”ozývalo se od spáleniště „už nikdy mě nebudeš z dálky vítat kouřem z komína a smát se na mě všemi svými okny. Nikdy,nikdy,nikdy.” U každé věty aspon jeden umělecký prostředek.:) prosim rychle.:)

  Další informace


  Kdy mi budou lidé ve středním věku a staří vykat? Drtivá většina lidí nad čtyřicet let mi tyká.

  Mám raději tykání než vykání. Ptám se čistě jen ze zvědavosti.Je mi 19 let a za necelé dva měsíce mi bude 20 let. Vypadám ale na sedmnáct. Jsem dvojnásobně dospělý (je mi nad osmnáct a udělal jsem zkoušku dospělísti - maturitu). Umím velmi dobře cizí jazyky, práci s počítačem a vyznám se i docela dobře ve psaní slohů. Gramatika je pro mě samozřejmostí (ze středoškolských diktátů jsem měl dvojky a trojky). Podle mých výsledků ze základní školy mám i všeobecný přehled, a to ns úrovni premianta devátého ročníku (podle známek). V neposlední řadě jsem v abstraktních kresbách na úrovni průměrného profesionála (myslí si to znalkyně umění) a jsem vynikající ve strategických PC hrách s nadprůměrný v RPG hrách.poznámka: Předchozí odstavec nepíšu, abych se chlubil, ale z důvodu vypsání důvodu, proč si zasloužím vykání.

  Další informace


  Jak určit počet valenčních elektronů podle PSP?

  Dobrý den, poradil by mi někdo jak zjistit počet valenčních elektronů dle PSP? ...Zarazilo mě to a nemůžu na to přijít.

  Další informace


 • Urcit druh tohoto brouka  Další informace


  Jak se pozná stáří andulky?

  Osobně se v tom nevyznám ale našel jsem toto: a href"http://www.ifauna.cz/okrasne-ptactvo/nemodforum/r/detail/124508/jak-poznat-vek-andulky" rel"nofollow" http://www.ifauna.cz/ hellip /a

  Další informace