• Doplň i,í/y,ý - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Doplň i,í/y,ý. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Doplň i,í/y,ý

 • prosim je to pro mě moc dulezite tyka se to vesmiru vice v dopln. otazce  Další informace


  Zprávy-více v dopln.otázce..  Další informace


  Doplň jméno filmových postaviček  Další informace


 • Jak na mobilu předělat zapamatovani ? Popis v dopln. otazce

  Na mem mobilu samsung jsem se na jedne strance zaregistrovala a po prihlaseni dala zapamatovat ( heslo) no ucet jsem si zrusila a ted tam mam zapamatovane heslo i jmeno a zalozila jsem novy ucet a furt sem mi tam zobrazuji stare udaje, jak to predelat aby sem mi tam ulozilo to soucasne heslo a prezdivka ? To same mam i na e-mailu

  Další informace


 • Kolik je na světě stanic (systém varování - viz doplnění) a kolik jich je potřeba?

  Kolik je postavených stanic - které detekují zemětřesení a tsunami ( Systém varování proti zemětřesení a proti tsunami) a kde se nacházejí? A kolik je potřeba stanic k pokrytí celé země?Omlouvám se, ale lépe jsem otázku nedokázal zformulovat, popř. se budu snažit o doplnění. Z části jsem hledal na internetu, ale nenašel jsem dostatečné množství informací, skoro žádné.Moc Vás prosím o pomoc.

  Další informace


 • Prosím otázka u doplň. informací

  Prosím pomozte: Ze dvou různých vojenských letišť vzdálené 220km startují současně dvě stíhačky na hlídkové lety.Při letu proti sobě se setkají za 6min.Přitom rrychlost jedné stíhačky je o 120km/h vyšší než rychlost druhé stíhačky.Vypočtěte rychlost obou letadel.Doplňuji:Nutné ryhle prosíím :-) velmi děkuji

  Další informace


  Jaký nej..(doplň podle libosti) název znáte pro cigaretu?

  Takové jako špinka, kóřka, válec, brko znám z Brna. A další?Doplňuji:Abych pravdu řekl, myslel jsem, že si rozšířím slovní zásobu víc :-D. Možná fakt nic dalšího není :-(.V každém případě ale velmi děkuji za vaše přínosné odpovědi!

  Další informace


  Jak vyřešit-doplň další dvě čísla v číselné řadě a vysvětli pravidlo 1, 2, 2, 4, 3, 6, 4, 8, 5, . . . . . . . . . Díky

  1, 2, 2, 4, 3, 6, 4, 8, 5, 10, 6, 12, 7, 14, 8, 16, 9, 18, 10, 20, . . . . atd. . .na lichých pozicích jsou čísla inkrementována o jedničkuna sudých pozicích v řadě sou čísla dvojnásobkem předchozího

  Další informace


  Dopln řadu číslic plus zdůvodneni

  3,-4,-16,-38,-80 -dopln o dve dalsi číslaprosím i ze zduvodnenim !!

  Další informace


  Co se stane, když vybuchne hvězda v nějakém souhvězdí? Pro pochopení více v dopln. otázce.

  Myslím tím, když by třeba v souhvězdí štíra vybuchne hvězda Antares, bylo by to ještě souhvězdí když by tam chyběla ta nejjasnější hvězda? Zrušilo by se to souhvězdí? Stalo se to už někdy??Děkuji za vaše názory hodně jsem nad tím přemýšlela :)

  Další informace


 • Mám MZLU v Brně a doplň.ped.min pro učitele odb.předmětů.Jaké vzdělání je dále zapotřebí, abych mohla učit v MŠ?

  Stačí jen ped. minimum pro MŠ?

  Další informace


  Doplň i,í/y,ý

  Sam_ ste si na vine.... ako žiaci pred vam_ .

  Další informace


 • Prášky-nesnízí se učinnost?Více v dopln.otázce

  Doplňuji:Zajima me:Je mi 12 a rozkousavam leky (panadol) nemuzu je polknou ptž je vždy citim v krku(asi je to podrazdene tim praskem) a to je mi neprijmne tak to rozkousu a zajima me nesnizi se ucinost leku??

  Další informace