• Doplnění,jenže ta částka nebyla nad 5.000.Ale bohužel poškozený uvedl větší částku - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Doplnění,jenže ta částka nebyla nad 5.000.Ale bohužel poškozený uvedl větší částku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Doplnění,jenže ta částka nebyla nad 5.000.Ale bohužel poškozený uvedl větší částku

 • Paypal-overovaci castka  Další informace


  Když člověk starší 30 let řekne Nevěřte nikomu nad 30, máme lidem nad 30 let věřit?  Další informace


  Dá se nějak zjistit, jaká byla poslední čísla, která vyhrála sportku a kolik činila ta částka?  Další informace


 • Kde se da koupit mapa USA 1:50.000? Existuje vubec? Nebo 1:100 000? Nikde jsem nic nenasel.  Další informace


 • Včera jsem posílala převodem z účtu částku, dnes jsem kontrolovala výpis, částka odešla, ale na protiúčtu se objevila

  částka o 130 Kč nižší. Už se vám to někdy stalo? Jak to je možné? Když jsem chtěla pohyb na účtu oskenovat a poslat, majitelka protiúčtu mi sdělila, že může udělat to samé, abychom viděly, kolik odešlo a kolik přišlo.Doplňuji:Tak si představte, že se majitelka protiúčtu přehlédla a platba je v pořádku. Omluvila se a dostanu na příští obj. 10% slevu :-).

  Další informace


  Jistě znáte reklamu: 40.000 jen za 850kč měsíčně v TESKU, kolik je vlastně výsledná splacená částka za takovouto půjčku?

  Dají se tyto nebankovní půjčky považovat za obyčejnou lichvu?

  Další informace


  Je nemorální půjčit 173.000 příbuznému za úrok 3 % za rok na 14 let a pět měsíců při splátce 1.000 Kč za měsíc?  Další informace


 • Jak se dělá žlutá domácí majonéza do bramborového salátu? Dělala ji moje babička, nebyla asi moc zdravá, ale byla super.

  Tak já dělám majonézu tak, že vezmu dva žloutky dám je do vyšší nádoby, vezmu mixér a začnu mixovat, postupně přilévám olej, dejte pozor, ať má olej i vejce pokojovou teplotu, ať se to nesrazí. Když je hotovo, tak můžete dosolit, dokořenit podle chuti.

  Další informace


 • Zvítězí rozum nad penězi? A dobro nad zlem

  Myslím si, že jen v pohádkách vítězilo dobro nad zlem, rozum nad bohatstvím atd. . Dnes to tak zpravidla nefunguje.1. : Mnozí přišli skrz peníze o rozum, ale málokdo ho skrz peníze nabyl (F. Vymazal).2. Pro vítězství zla stačí, když jsou lidé lhostejní, když mlčí a nic nedělají. Nebo že by vycházeli z toho, že jsou si všichni lidé rovni - čestní i nečestní, poctiví i nepoctiví ...? Bohužel, někomu zlo víc vynáší, jiný dostane za pravdu třeba pět let ...

  Další informace


  Jaký je zdroj k tvrzení počtu sebevražd vyčíslených na 2 000 000 v termínu okolo 21. 12. 2012?

  Zde je odkaz na tvrzení, nicméně není uveden zdroj, pro přidání komentáře k příspěvku abych se tam zeptal, je zapotřebí registrace na facebooku, což odmítám... a href"http://wiki.answers.com/Q/How_many_people_committed_suicide_because_of_December_21st_2012 contributors1 " rel"nofollow" http://wiki.answers.com/ hellip /a Doplňuji:Mosoj: A máš někde odkaz na na onen statistický úřad, který to takto spočítal? Nechci všem tvrdit že jde o 2 miliony když to nebudu mít potvrzené...

  Další informace


 • win7 home premium - jenze mam ho anglicky  Další informace


  Netteler - nejde vložit minimální částka 3.75  Další informace


  Na stránce www.joy.sk jsem si chtěl pustit video,jenže mi nejde.Poraďte jak můžu chybu opravit.Díky

  Doplňuji:Mimochodem:Jedná se o ČR/SR seriál který se nazývá: Odsouzené/Odsúzené

  Další informace


  Jak dostat do prohlížeče Opera 17 ochranu Avast? V doplňcích mám Migrované: avast!Online Security, jenže Zakázáno.  Další informace


  Chtěl bych si stáhnout film , ale bohužel není na ulož.to poradí někdo ? ps: na cztorrent se zaregistrovat nemohu

  Toto síce nie je poradňa na sťahovanie filmov, ale malá poznámočka:Ak do otázky nedáte informáciu o predmete otázky, nemôžte dostať odpoveď.Informácia názov flmu.

  Další informace


 • Nebyla by větší motivace Úřadů práce lidi zaměstnávat, kdyby sociální dávky se platili přímo z rozpočtu na provoz?

  Jinými slovy, pokud by si ty úřednice všechny peníze vyplýtvaly na dávky, tak by nedostaly výplaty.Stačí jen zvednout telefon a ukecat zaměstnavatele, aby zaměstnal a pokud by se cukal, tak by se mu tam chodilo každý měsíc na kontrolu a určitě by se vždy něco našlo.Časté kontroly by i zlepšily pracovní prostředí i rpo stávající zaměstnance, protože by se zaměstnavatel bál, aby zase nějakou neschytal.Úřad práce má větší vyjednávací sílu, než uchazeč, bez vysoké školy a praxe, řidičáku, se zdravotními problémy.

  Další informace


  Mám nárok na polovinu domu? Jsme manželé 8 let, stavěli spolu, ale bohužel jsem se nenechala zapsat do katastru.

  Pozemek byl jen manzelovo a mame spolu 2 deti. Dekuji

  Další informace


  3 cikáni se nám vloupali do domu. Byla nám ukradená částka 40 000,-Kč, nehledě k jiné materiální škodě.

  Cikán, který ostatní 2 na násilné vniknutí do našeho domu navedl je mladistvý. Je stále ve výchovném ústavu a na útěku. Po kom máme žádat náhradu škody? Těžko se toho dočkáme po cikánech, jejíchž rodiny jsou ve výkonech trestu. Je možné žádat náhradu škodu po výchovném ústavu, který byl za mladistvého zodpovédný a který byl stále na útěku? Tento mladistvý již má s jinou cikánkou dítě. Na takové aktivity není mladistvý, ale na všechno ostatní mají takoví zlodějíčci zvláštní zacházení. Jak k tomu potom přijde poctivý člověk, který je okradený takovou bandou? Moje zásadní otázka však zní, po kom máme žádat v takovém případě náhradu škody? Umožnňuje vůbec právo poctivému člověku na náhradu škody? Cikáni někde nepracují, jsou vydržováni státem, proto si dovolují čím dál víc. Jak máme postupovat?

  Další informace


 • Jak velké bylo Slunce před 3 500 000 000 lety?

  Jde mi o to jestli dosahovalo až k Zemi

  Další informace


 • Ahoj píšu už potřetí(bohužel)ale přála bych si malé kotě i když vím že z něj vyroste velká kočka.

  Ahoj rodiče říkají, že nám stačí pes a andulka jenže já nemám blízko mého okolí žádné kamarády. Myslím že kočička by vyřešila můj pocit osamělosti ale nic nefunguje. Moc vás prosím aby jste mi nepsali takovéto promluv si o tom s rodiči třeba ti to povolí.....jinak všem děkuji za odpovědi a návrhy. Nikča

  Další informace