• Doplnění: Kolik slov se zhruba vleze na papír A4? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Doplnění: Kolik slov se zhruba vleze na papír A4?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Doplnění: Kolik slov se zhruba vleze na papír A4?

 • Kolik tak zhruba stojí tisk letáků jako je kaufland, globus a podobně?  Další informace


  Co to bylo před pár lety za módu-doplnění s obrázkem?  Další informace


 • Zdar lidi, nevíte někdo kolik zhruba stojí autojeřáb GROVE GMK 6300-L? Dík Myschak  Další informace


  Kolik by mohla stát zhruba cena za jízdu v taxi na vzdálenost 40km? A kolik je u vás běžná taxa na 1km?  Další informace


 • Kolik zhruba stojí sklo na vysklení vnitřních dveří v bytě? Nemyslím vchodové, ale dveře mezi pokoji.  Další informace


 • Kolik zhruba stojí letenka do Skotska?  Další informace


 • Kolik zhruba denně vydělává hra s 10 mil. staženími?  Další informace


 • Kolik procent krve zhruba obsahuje tatarský biftek?

  no ono bude zalezet ..natom z jakeho masa bude a jak bylo zvire porazene (odkrvene) ale procenta to nemam sajn..

  Další informace


  Kolik má zhruba 1 rajče gramů?

  Ahoj chci si udělat oběd apotřebuji vědět kolik má tak 1 rajče cca gramů?Děkuji

  Další informace


  Jak vyrobit dort z reklamy? PROSÍM PORAĎTE!!!! Čtětě doplnění otázky.

  Myslím, že na Primě nebo na jiném programu, teď nevím, se během reklam, před nebo po, objeví takový čokoládový dort, celý politý čokoládou a navrchu má napsanou osmnáctku bílým krémem!! Moje milá maminka si vymyslela, že by si ho přála k narozeninám!! :-D ..i s tou 18kou i přesto, že jí bude 49. B-)) ..no každopádně já neumím vařit.. ale chtěla bych ji ho upéct, vyrobit, uplácat.. PROSÍM VÁS, NEVIDĚLI JSTE TEN DORT NĚKDO A NEVÍTE, JAK HO MÁM VYROBIT??? Co k tomu budu vše potřebovat a nějaký JEDNODUCHÝ POSTUP??? DĚKUJI MOC!!!!!! MOOOC MI NA TOM ZÁLEŽÍ, TAK PROSÍM NENECHTE MĚ V TOM!! :-* Budu ráda a vděčná za KAŽDOU RADU!!! :-)

  Další informace


 • Kolik slov má průměrně název knihy?

  Je hodně 5 (včetně předložek?)?

  Další informace


 • NOCTUA NH-D14 vleze se?  Další informace


  Jak zrychlit stahování? II. = doplnění předchozí otázky

  Dobrý večer ještě jednou. Omlouvám se za chybu. Na tom papíře nebylo napsáno, že mohu stahovat 250MB/sec, ale 250KB/sec. Omlouvám se. Na PC mi to píše, že maximálně mohu stahovat 100MB/sec a normálně při stahování stahuji maximálně 17,02KB/sec. Ale co s tím mám tedy dělat?P.S.: Několikrát jsem si to přečetla a mám to napsané dobře. Je to celé divné, ale je to tak. Věřte mi :-)Doplňuji:ětšinou (skoro vždy) stahuji pouze filmy a u stahování filmů mám 17,02 KB/sec.

  Další informace


  Doplnění paměti RAM  Další informace


  Doplnění otázky

  Můžu doplnit otázku dvakrát? Jde mi o to, jestli, když mi to nejde je jenom chyba, a nebo se může otázka doplnit pouze jednou. DěkujuDoplňuji:Omlouvám se, před zadáním otázky sem se podíval po podobných. Tu která by odpovídala na to co jsem hledal, jsem nenašel (pouze jestli se můžu k otázce vyjádřit víc než jen doplněním). A v nápovědě, přesně to co píšete....Ve formuláři můžete zvolit zda chcete zasílat odpovědi emailem.Otázku zveřejníte kliknutím na tlačítko ODESLAT.A konec, nic víc.A k tomu odkazu, neptal jsem se na Pravidla pro vkládané otázky, pokud narážíte na mojí otázku, myslím, že v tomhle případě to pochopit šlo.

  Další informace


  Co znamená při doplnění dotazu „+ ankety“?  Další informace


 • Jak anglicky varovat? (více v doplnění)

  Pokud dám na youtube video, a ve kterém je něco nebezpečného,Jak mám napsat varování v AJ? Něco jako . . . ,,Nezkoušejte to doma, nezodpovídám, za újmy na zdraví, životě ani na majetku' Mohu napsat ,, Do not try at home! I am not responsible for your injures, damage to life, or damage to your property'?Stačí to takhle? Pokud to dotyčný i přes varování bude zkoušet, má zodpovědnost, za svoje chování sám?Omlouvám za tolik dílčích dotazů. Děkuji. KULPIXMoc děkuji za rychlé odpovědi. Pokud tam tedy toto varování dám, zprostím se tak zodpovědnosti, jestliže se dotyčnému něco stane?

  Další informace


 • Na kolik průpisů lze zhruba použít jeden kopírák, než se opotřebuje?

  Otázkou je, jak moc opotřebuje. Běžně se kopíráky používaly asi tak 5 - 10 krát.

  Další informace


 • Doplnění k církevní škole: Je nutné, aby dítě bylo věřící?

  Doplnění k církevní škole: Je nutné, aby dítě bylo věřící?

  Další informace


 • Doplnění : Mykoza u žen  Další informace