• Doplnění matematických znamének - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Doplnění matematických znamének. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Doplnění matematických znamének

 • umíte logické úvahy z fyziky bez matematických výpočtů?  Další informace


  Uzamykají se doplněné otázky 10 dnů od jejich doplnění nebo 10 dnů od jejich položení?  Další informace


  Proč se zdejší uživatelé neustále diví, když jsou jim mazány otázky?  Další informace


  Jak se doplňuje odpověď aniž by se to projevilo v doplnění ?  Další informace


  Jak napsat na Odpovědi.cz horní index? U matematických úloh je třeba. Poraďte.  Další informace


  Doplnění mé otázky  Další informace


 • Proč, když v SMS zprávě napíši první písmeno s háčkem, sprostě mi to ukradne spoustu znamének ?  Další informace


 • Co si myslíte o odstraňování znamének na chirurgii?

  Zajímá mě to, protože si chci nechat odstranit pár znamének, ale bojím se,že z chirurgie tam budu mít červené kaloidní jizvy, aby to nevypadalo jako pupínek. ! bílá by mi nevadila. Co si o tom myslíte?

  Další informace


 • Kdo napsal tento citát? Viz doplnění.

  Lidé kteří se nazývají humanisty, ochránci svobod a antifašisty se jednoho dne stanou sami fašisty a potlačovatele svobody slova Přesné znění si nepamatuji, ale takhle nějak to zní. Měl jsem za to, že to řekl W.Churchill, ale mezi jeho citáty jsem to nenašel. A souhlasíte s tím citátem? Já ano. Zrovna v dnešní době, kdy vládne politická korektnost a represivní tolerance, je to cítit. Pokud nesouhlasíte s levicovým, nebo zeleným politickým spektrem, které hájí příliv uprchlíků a multikulturalismus, jste označeni přinejmenším za nacionalistu. Dnes už ani nemůžete hájit svoje kořeny, kulturu a zemi, aniž byste nebyli označeni za rasistu a neonacistu. Zkrátka jiné než jejich vidění světa je smeteno stigmatizací tak hrozivých pojmů jako je rasismus a nacismus. Přesto, že vůbec nemusí jít o rasismus, ale jen o přirozený přírodní pud hájit svoje zájmy a prostředí.Drap: Takže Strana zelených s Matějem Stropnickým, či třeba Dienstbier z ČSSD nic takového nehájí? A třeba sociální demokracie ve Švédsku také ne? Pokud se pletu, rád se něco dozvím.

  Další informace


 • Nevyžádaná dobírka - doplnění otázky: znáte ComGate Logistic???

  Dobrý den, nedávno jsem se ptala, jestli vám někdy přišlo něco, co jste si neobjednali - dnes nám přišla poslední výzva k vyzvednutí.Byl tam uveden odesílatel - ComGate Logistic, Pardubice. Znáte to někdo? Nějak jsem nepochopila co je to za firmu nebo co, podle jejich internetových stránek.Setkali jste se někdy s touto firmou?

  Další informace


 • Tiskárna - po doplnění cartridge mi netiskne červená barva  Další informace


  Předod matematických vzorců *.doc --> *.html  Další informace


  Návrh na doplnění Než položíte dotaz ...  Další informace


  Doplnění: NB ASUS s WIN.8  Další informace


 • Jak anglicky varovat? (více v doplnění)

  Pokud dám na youtube video, a ve kterém je něco nebezpečného,Jak mám napsat varování v AJ? Něco jako . . . ,,Nezkoušejte to doma, nezodpovídám, za újmy na zdraví, životě ani na majetku' Mohu napsat ,, Do not try at home! I am not responsible for your injures, damage to life, or damage to your property'?Stačí to takhle? Pokud to dotyčný i přes varování bude zkoušet, má zodpovědnost, za svoje chování sám?Omlouvám za tolik dílčích dotazů. Děkuji. KULPIXMoc děkuji za rychlé odpovědi. Pokud tam tedy toto varování dám, zprostím se tak zodpovědnosti, jestliže se dotyčnému něco stane?

  Další informace


 • Jsou posílány mejly i na příspěvky do diskuze nebo jen odpovědi a doplnění odpovědí?

  Já to nevyužívám, abych byl informován emailem o odpovědích, ale ten kdo to používá, tak ať prosím odpoví. Jsou posílány mejly i na příspěvky do diskuze nebo jen odpovědi a doplnění odpovědí?Děkuji.

  Další informace


 • Jak se dostat na nástavbu? doplnění

  To znamená, že mi umožní udělat přijímací zkoušky kdykoli v roce, třeba i koncem srpna, nebo je po mě snad už nebudou požadovat?

  Další informace


 • Máte zkušenosti s odstraněním znamének? Jaké? Jak to probíhalo? Máte nějaké následky po odstranění?

  Díky moc , moc mi pomůžete :-)

  Další informace


  Mám něco na dásních a bolí to.. jakoby krvavé podlitiny, sraženiny, podřeniny Co to je??? Čtěte prosím doplnění! Děkuji

  Myslela jsem si, že jsem se praštila zubním kartáčkem, což se mi občas stává.. ale objevilo se mi to i na druhé straně a při jídle mě to bolí. Vypadá to jako malé podlitiny, krevní sraženiny převážně v rýhách mezi zuby. K zubaři chodím pravidelně a chystám se zase, ale než tam dojdu, tak mě zajímá, co by to mohlo být!!??? NETUŠÍTE NĚKDO?? NEMÁTE S TÍM ZKUŠENOST VY SAMI?? Nebo, že bych tak tlačila na kartáček a sedřela si to.. ale to se mi nikdy snad nestalo a bolí to docela dost a při jídle se mi to ještě více odírá. CO TO SAKRA JE??? :-// Divné.

  Další informace


  Je po zpocení se lepší vypít minerálku nebo multivytamínový juice (džus) pro doplnění vypocených látek z lidského těla ?

  Dalo by se říct obojí, ale nejlepší jsou tzn. sportovní nápoje.Víš vůbec, jaké látky člověk ztrácí potem? Hlavně minerální látky (hořčík, sodík, draslík), aminokyseliny, hormony,močovinu, kyselinu mléčnou, stopové prvky atd.Takže ztracené minerály doplní minerálka, ale džus zase díky obsahu sacharidů doplńí energii a právě ty sportovní nápoje jsou vyváženou kombinací všech potřebných látek.Více v odkazu:

  Další informace