• Doplnění: NB ASUS s WIN.8 - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Doplnění: NB ASUS s WIN.8. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Doplnění: NB ASUS s WIN.8

 • Co to bylo před pár lety za módu-doplnění s obrázkem?  Další informace


 • Jak se jmenuje herec z Harryho Pottera a Relikvií smrti? -doplnění

  Dobrý den, myslím toho herce, který hrál vudce lapku, toho, co tehdy cítil Hermionin parfém. IceT mi odpověd*ěla, že jméno postavy byl Fenrir Šedohřbet a hrál ho Bill Nighy, jenomže to není postava, kterou hledám. Nevím, jak se tato postava jmenuje, v palace Cinemas je splu s Greybackem na plakátu. Nevíte někdo? Moc děkuji!Doplňuji: a href"http://www.csfd.cz/film/230063-harry-potter-a-relikvie-smrti-cast-1/galerie/?page9" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a , fotka 6. a 7.

  Další informace


 • Registrační formulář (HTML) - doplnění položek  Další informace


  Po upgrade win 8 na win 8:1 mi přestal fungovat program dolby

  Dobrý den,když jsem si upgradovala windows na novější, přestal mi fungovat program dolby advanced advice. Při spuštění počítače se mi objeví varování. Na internetu jsem četla, že se to stalo více lidem, ale nikde jsem nenašla jak to spravit. Nevíte co s tím má dělat?

  Další informace


  Ovladače na ASUS X550VB jen na WIN 8 - mám win 7  Další informace


  Nelze spustit instalační CD Win XP na NTB ASUS A6R  Další informace


  Jak se dozvím, jakou mám IP adresu u Win XP a win 7?

  Vím, že je to ve vlastnostech připojení k síti Internetu, ale nevím, kde to přesně hledat...

  Další informace


  Jak nainstalovat Win XP na Asus K50IJ

  mam problem s instalaci.. kdyz jsem tam dal cd tak se to zacalo nacitat a po chvilce nabehla chyba tzv Modra smrt - gt a href"http://www.hlava.net/clanek/modra-obrazovka-smrti-poprve-na-windows-xp/" rel"nofollow" http://www.hlava.net/ hellip /a a kdyz jsem uposlechl co je tam napsano tj. restartovat notebook tak se mi objevila obrazovka s pouhou blikajici carkou (to je tato - gt _ ) v levem rohu nahore :((( nvm co stimnereaguje to na zadnou klavesu.. :(((notebook je novy)Doplňuji:ah.. uz to je vyreseno.. musel se zablokovat ten disk sata jak rikas.. pak uz to nehodilo modrou smrt.. ale nejvetsi byl problem jak se dostat do BIOSu :D musel sem to restartovat a hned pro zapinani zmacknout F2 :D

  Další informace


  Jak downgrad(e)ovat Win 10 na Win 8.1  Další informace


  JS doplnění o přechod  Další informace


  Externí disk pod WIN XP funguje normálně, pod Win 7 chce formátovat ...  Další informace


  Existuje nějaká stránka (stylem jako tato...-viz doplnění ot.), která znázorňuje přelet družic nad naší planetou?

  Našla jsem docela pěknou stránku - a href"http://www.heavens-above.com" rel"nofollow" http://www.heavens-above.com /a (odkaz Daily predictions for brighter satellites v kategorii Satellites - odkaz nedávám přímo, protože si musíte na stránce nejdříve nastavit zem.údaje Vašeho stanoviště pozorování). Ale je poněkud individuálně informující a nedostačující, co se otázky -celkového znázornění drah a rychlostí letu družic- týče.Chápu, že je to asi bláhovost :D ale existuje pro družice i nějaká stránka jako je tato pro letadla: a href"http://www.flightradar24.com/49.86,15.07/8" rel"nofollow" http://www.flightradar24.com/ hellip /a ????:) díkyDoplňuji:moc super prográmek to stelallirium :) díkydíky i za odkázek )

  Další informace


  Drastické snížený výdrže baterie po upgradu z win 8 na win 8.1  Další informace


  Doplnění: NB ASUS s WIN.8  Další informace


  Aktualizace win 8 na win 8.1  Další informace


 • doplnění..jenže o tom stáhnutí už je sepsaný i papir.Ze to stahuje.Tak proč by to mělo jít k soudu?

  Musel by u soudu říct,že nesouhlasí s trestním stíháním.

  Další informace


  Jak vypočítat koeficient-doplnění

  V rozhodném období náš příjem byl 7100kč za měsíc na 2 osoby.Živ.minimum je asi 6950.Mám nárok na příspěvek na bydlení a kolik.Chtěla jsem si to vypočítat sama.Děkuji.

  Další informace


 • Příspěvky a doplnění živ. minima.

  Dobrý večer všem. Předem se omlouvám za možná ne zcela jasný popis situace, pokud bude něco rozhodující, tak bych doplnila.Jde o situaci, kdy se manželé po hádkách rozhodnou, že budou každý bydlet ve svém, nepřemýšlí se o rozvodu. Otec se odstěhuje, platí alimenty (cca 1200) matka zůstává v bytě se 2 dětmi, je už v důchodu, který se pohybuje něco málo přes 3000.Mohla by pobírat příspěvky (na děti, bydlení, doplacení živ. minima), ale problém je tam, že nejsou rozvedení a do rozpočtu se tudíž počítá i otec (který má k tomu stále trvalý pobyt u ní) a v konečném důsledku dochází k tomu, že příspěvky nejsou uznány.Chci se tedy zeptat, jde mimo rozvod pro přiznání příspěvků něco udělat, nebo na tohle zákony nehledí? Stačilo by např. čestné prohlášení, že otec již s matkou nesdílí společnou domácnost, s připsáním výše alimentů a tudíž veškerých příjmů matky (samozřejmě s podpisem obou stran), či něco podobného?Popřípadně, kdyby otec nesouhlasil s odhlášením trv. pobytu na místě, kde už nebydlí, mohla by jej odhlásit matka bez jeho vědomí, např. na městský úřad?Předem díky za odpovědi a ještě se jednou omlouvám za to, že to mám napsáno tak nejasně, podotýkám, že jde spíše o tuto situaci, nikoli mou rodinu.

  Další informace


 • Je to chyba? - doplnění

  Celý název pc hry je Hřebčín u bílého potoka - hřebčín - ustájení koní, ale je to na začátku názvu, takže velkým u bílého potoka mají tam malé b, ale bude to asi název, protože bílé potoky nikde asi nenajdeme a i tak tam protéká potok tím hřebčínem

  Další informace


 • Mám něco na dásních a bolí to.. jakoby krvavé podlitiny, sraženiny, podřeniny Co to je??? Čtěte prosím doplnění! Děkuji

  Myslela jsem si, že jsem se praštila zubním kartáčkem, což se mi občas stává.. ale objevilo se mi to i na druhé straně a při jídle mě to bolí. Vypadá to jako malé podlitiny, krevní sraženiny převážně v rýhách mezi zuby. K zubaři chodím pravidelně a chystám se zase, ale než tam dojdu, tak mě zajímá, co by to mohlo být!!??? NETUŠÍTE NĚKDO?? NEMÁTE S TÍM ZKUŠENOST VY SAMI?? Nebo, že bych tak tlačila na kartáček a sedřela si to.. ale to se mi nikdy snad nestalo a bolí to docela dost a při jídle se mi to ještě více odírá. CO TO SAKRA JE??? :-// Divné.

  Další informace