• Doplníte výroky? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Doplníte výroky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Doplníte výroky?

 • Výroky zlatíček  Další informace


  Doplníte správně význam slova kalobiotika?  Další informace


  Doplníte písmena aby věta dávala smysl?  Další informace


  Doplníte prosím, resp. dle vlastních zkušeností upřesníte tyto citáty?  Další informace


  Co si myslíte o Milošovi Zemanovi a jeho výroky?  Další informace


 • Vyznáte se v hudbě? Doplníte správné odpovědi?

  1. Jak se nazývá hluboká poloha ženského nebo chlapeckého hlasu?2. Žil v letech 1782–1840. Byl to italský houslový virtuos a skladatel. Obecenstvo omračoval svou technikou a povídalo se o něm, že se upsal ďáblu. Znáte jeho jméno?3. Jak se jmenuje významná česká šansoniérka slovenského původu? Její jméno a příjmení začíná na stejné písmeno.

  Další informace


 • Jsou následné výroky Václava Havla pravda? A také jste již na ty sliby-chyby zapomněli a zase skočíte na další?

  a href"http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/5681-vaclav-havel-nejvetsi-lez" rel"nofollow" http://www.svetkolemnas.info/ hellip /a

  Další informace


  Doplníte správně záhadné iniciály u osobností z oblasti filmu či literatury?

  1. E. P. – Francouzská šansoniérka s hlasem jako zvon2. P. N. – Frajer Luke, Podraz, Hombre... Na koho se ptáme?3. K. H. M. – Zemřel v mladém věku, přesto po sobě zanechal něco, co nás hlavně s příchodem kvetoucího měsíce rozněžní. Na koho se ptáme?4. S. P. – Útěk v řetězech, Panu učiteli s láskou, Hádej, kdo přijde na večeři. Uhodnete, koho máme na mysli?5. V. A. – Malá blonďatá kreslená dívenka tančící v lese.B. N. – Statečná a pokroková žena, která předběhla svou dobu. Zanechala po sobě rozsáhlé literání dílo.6. G. P. – Zavzdychejte si... ptáme se na Fanfána Tulipána7. A. S. – Hora svalů, síla, mužnost. Barbar Conan, který to dotáhl hodně daleko.8. G. G. – Další skvělá herečka, tentokrát ze Švédska. Doslova Božská žena.9. S. S. – Americký filmový režisér, jehož filmy dostanou každého. Třeba ten o jednom roztomilém návštěvníku z vesmíru.10. D. D. – Autor romantického dobrodružného románu, který jsme četli snad všichni. Také byste chtěli alespoň na chvíli ztroskotat na nějakém krásném ostrově?Doplňuji:Odpovědi nebudu doplňovat, Popelka je má správně.

  Další informace


  Doplníte slavné literární milenecké dvojice?

  1. J. W. Goethe - Werther a ...2. A. S. Puškin - Oněgin a ...3. R. Rolland - Petr a ...4. E. Petiška - Orfeus a ...5. V. Mrštík - Ríša a ...5. M. Mitchelová - ... a Scarlett O´Hara6. Homér - Odysseus a ...7. Neznámý autor - ... a Isolda

  Další informace


 • Výroky - negace vět

  Prosím o doplnění :) Děkuji předem.1)Číslo 199 nebo číslo 299 je prvočíslo.2)Čísla 1000 a 1024 mají právě 45 dělitelů.3)Doplňuji:3)Kosočtverec má navzájem kolmé úhlopříčky a jeho protější strany jsou rovnoběžné.

  Další informace


  Víte, kdo pronesl výroky?

  1. V zdravém těle, zdravý duch.2. Kostky jsou vrženy.3. Heuréka!4. Království za koně!5. A přece se točí!6. Stát jsem já!7. Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.Doplňuji:Odpovědi Popelky jsou správné, takže je nebudu opisovat.Jen doplním 1 - V zdravém těle, zdravý duch - Miroslav Tyrš.

  Další informace


  Existují i jiné pravdivé výroky než v matematické logice?

  Podle logiky je výrok tvrzení, o kterém se dá jednoznačně říci, zda je pravdivý, nebo nepravdivý. Například každý trojúhelník má tři strany. Ovšem slovo jednoznačně nemusí vždy platit. Například byl 25. únor 1948 vítězství dělnické třídy? Se do roku 1989 odpovídalo ano, nyní se odpovídá ne. Události přece mají také nějaký význam a měly by být jednoznačně posuzovány.

  Další informace


  Doplníte výroky?

  1. Život je jako kolotoč ...2. Život je jako bible...3. Láska je jako babiččiny brýle...4. Láska je jako létajíci talíř ...

  Další informace


  Doplníte správně?

  Zase jsem nakoukl na televizi a tak dávám dotaz, zda správně doplníte i,y?Sveřep_ šakal_ zav_le v_l_ na b_l_ měs_c.Doplňuji:Omlouvám se, burak a href"http://www.peloton.cz/files/images/Palecdol%C5%AF.jpg" rel"nofollow" http://www.peloton.cz/ hellip /a

  Další informace


  Doplníte správně s (s-) nebo z(z-)?

  Včera jsem dostala návrh, abych do vzdělávací linky zařadila procvičování pravopisu.1. -těží v-tává -poostele. 2. Přijde některý den - neděle.3. Přespal u nás - neděle na pondělí. 4. Včely létaly - květu na květ. 5. Nebyl - to promluvit.6. -běh -balil svých pět švestek. 7. Dostal se na -cestí. 8. život ho -máhá. 9. Někdy je celý -mazaný a často i -máčený. 10. -hlédli jsem pěkný film. 11. - vrcholu hory jsme -hlíželi do údolí.Doplňuji:1. Stěží vstává. 2. Přijde s neděle na pondělí (zastaralý tvar). 3. Přespal z pondělí na úterý. 4. Včely létaly z květnu na květ. 5. Nebyl s to promluvit (zastaralý tvar).6. Zběh sbalil 7. Dostal se na scestí. 8. Celý zmazaný a často i zmáčený (smočit - trochu namočit. 9. Zhlédnout film. 10. Shlédnout do údolí.

  Další informace


  Doplníte jména protějšků?

  Znáte literární partnery? Aspoň u tří z nich uveďte dílo nebo autora.1. Tristan a2. Orefeus a3. Ríša a4. Hýta a5. Mařenka a6. Werther a7. Petr a8. Ester a9. Taťjána a10. Penelopa aDoplňuji:1. Isolda2. Euridika3. Helenka4. Batul5. Jeníček6. Charlotta7. Lucie8. Pavel9. Oněgin10. Odysseus3 díla a 3 autoři:Ester a Pavel - Romeo, Julia a tma -J. OtčenášekPetr a Lucie - Petr a Lucie - R. RollandWerther a Charlotta - Utrpení mladého Werthera - J. W. Goethe.Další - Pohádka máje - V. Mrštík(Helenka), Hyta a Batul - John Habberton.

  Další informace


 • Doplníte ?

  POHLED NA ŽENU !Pohled ze předu nárys z boku bokorys shora půdorys zespodu ?

  Další informace


  Dobrý večer, děti! Dovolte, jsem ... Které jméno doplníte?

  Kdo tomuto skřítkovi propůjčil svůj hlas, kdy a kde se objevil poprvé? Kdo vytvořil znělku, která ho doprovázela?

  Další informace


 • doplníte mi prosím rčení?práce mu roste pod...

  nikoli pod rukami, ale POD RUKAMA (duálový tvar používaný pro párové části těla).Doplňuji:rtepp: ano

  Další informace


  Doplníte mi prosím rčení? a ještě k tomu co to znamená, děkuji.

  Potřeboval bych doplnit tyhle rčení , prosím.Nikomu by nepřeložil ani_________________ přes cestu.Je jako ________________ v moři.Chodí o ________________holi.Je v ________________ nebi.Rozhoduje od _________________ stolu.

  Další informace