• Poradíte, jak lze vyřešit problém s doručováním pošty podle popisu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Poradíte, jak lze vyřešit problém s doručováním pošty podle popisu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Poradíte, jak lze vyřešit problém s doručováním pošty podle popisu?

  • Nahradí doručování balíků a práce pošty v ČR a jinde létající droniy?



    Další informace


  • Chci zaměstnat slečnu po škole na administrativní práce, psaní jednoduchých dopisů, zapisování pošty, jaký plat má mít?

    To je velice jednoduché, pokud nejste státní instituce platí pro vás na HPP pouze limit minimální mzdy, tedy 8 tis. měsíčně.Dnes se to ale dělá tak, že se zaměstnavatel uchazeče o zaměstnání zeptá, kolik by si za danou práci představoval. Podle toho pak můžete především zvážit své možnosti a licitovat. Buď se na něčem dohodnete, nebo nic :-)

    Další informace


  • Jak se jmenuje český film kde myslím hrála Jana Krausová hlavní postavu a měla syna, který sprejoval po zdech.

    Ten syn měl dredy a nosil batoh se spreji, vic nevim.

    Další informace


  • Je možné Kopírování pošty v Thunderbirdu po rekonstrukci PC?

    Prosím, dotaz: Náš IT specialista nám z jistých důvodů musí vymazat celý PC. Máme si na externí disk zkopirovat fotky, dokumenty atd. Poštu v Thunderbirdu si však prý můžeme pouze vytisknout neb nelze vrátit do původního stavu . Je to pravda? Děkuji Pavel

    Další informace


    Lištička na Seznamu. Jak , nebo jde-li nastavit příjem pošty ze dvou rozdílných domén.

    Jedná se o doménu Seznam, ta funguje. Jde i pošta na jiné doméně nastavit? Prosím o vlastní radu, ne pomocí hpp/...

    Další informace


    Ktory free email s presmerovanim posty



    Další informace


    odesílání pošty z Outlooku - jak změnit port pro SMTP?



    Další informace


    Mazání pošty THUNDERBIRD



    Další informace


  • Koupila jsem dům.Nyní jej chci prodat.Najednou se ozval nájemník,který je zde trvale hlášen,ale nebydlí tu.

    Pouze se do domu jen občas vloupá,vymění zámky a já se sem pak nemohu dostat.Nájemník má již od policie zakázaný vstup do domu.Zájemce o koupi domu má strach,že až dům koupí a nastěhuje se,bude zde mít právo bydlet i nájemník.Můžu nájemníka z trvalého pobytu odhlásit i bez soudu a nájemníkova souhlasu? A nebude mít k domu,po jeho prodeji,nějaké nájemní právo,že by to celé mohl dát k soudu a soud vyhrál?Žádné věcné břemeno nikde napsané není,ani mně,jako majitelce,nikdy neplatil nájem.Jen tvrdí,že s odhlášením nesouhlasí,protože se v domě kdysi narodil.

    Další informace


    Dobrý den, mám dotaz ohledně alimentů pro 18 syna, který přerušil studium.

    Syn přerušil studium 20.5.10 a přihlásil se na úřad práce, který za něj hradil soc. a zdrav. pojištění, na podporu neměl nárok.1.9.10 znovu nastoupil do školy a opakuje třetí ročník.Otec na něj zaslal alimenty v červnu a další zašle až v říjnu.Alimenty prý nemusí zasílat,když byl syn veden na úřadě.Má pravdu nebo má hradit alimenty i když je syn veden na úřadě?Děkuji za odpověď.

    Další informace