• Dosáhly slavné osobnosti historie takové úspěchy díky prchlivosti? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dosáhly slavné osobnosti historie takové úspěchy díky prchlivosti?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dosáhly slavné osobnosti historie takové úspěchy díky prchlivosti?

 • Které slavné a neslavné sestry jsou si nejvíc podobné?  Další informace


  Citujete někdy známé osobnosti (nejen současnosti)??  Další informace


  Albert Einstein užíval drogy? Jak dosahl takové mozkové kapacity?  Další informace


 • Cena motorového oleje, jak jsou možné takové rozdíly mezi obchody?  Další informace


 • Chci se jenom tak zeptat přibírá se takových těch bake rols (takové ty pizzové koláčky)

  Jak kdo. Záleží i na množství.Koláčky jsou z bílé mouky? Bílá mouka není příliš vhodná, zasytí, doplňuje energii, obsahuje však sacharidy, ale nemá žádné živiny ani vlákninu. Škodí i střevům.

  Další informace


 • Před 45 roky byla potvrzena existence jedné známe osobnosti víte které?

  Jára Cimrman

  Další informace


  Proč jsou pojmenovány ulice jen jmény nežijících osobností?

  Stanovení názvů9. ledna 1925 pražská městská rada schválila šest zásad pro pojmenovávání:preference tradičních původních názvůpreference názvů podle povahy místapro nové ulice vzniklé po roce 1918 je možno použít vlastenecky zaměřené názvyrespektování ucelených místních názvoslovných soustavvýjimečně možno pojmenovat ulici podle osoby, která v místě žila, avšak zásadně ne podle dosud žijící osobyv ostatních případech se měly volit názvy podle zemí, krajů, míst, řek, hor atd., pokud možno v části města ležící ve směru skutečného umístění této lokalityOd roku 1991 přibyla například zásada nepojmenovávat podle politických stran, hnutí a pojmů a podle institucí, organizací, spolků či firem, pokud působily po roce 1945 nebo působí dosud.Obdobná pravidla jsou uznávána i v jiných městech. V některých obcích se nebrání ani názvům voleným s humorem či nadsázkou, například v Humpolci mají Hliníkovu ulici podle svého nejznámějšího, avšak fiktivního přistěhovalce. Pražská Místopisná komise dbá na serióznost a nedoporučila například pro nový obytný celek v Hrnčířích sadu názvů na náměty knih o Harry Potterovi.zde je toho napsáno víc

  Další informace


  Které osobnosti z českých dějin lze považovat za charismatické vůdce?

  Jaké charismatické a výrazné vůdce a představitele lze najít v českých dějinách?

  Další informace


  Které byly největší úspěchy Karla IV.?

  Když pominu, co všechno založil. Ve kterých bitvách bojoval? Dokázal rozšířit území? Co všechno dokázal, že je tak moc oslavován a dokonce jsme si jej zvolili za největšího Čecha?? Čím byl tak významný? Díky. Považujete jej i vy za největšího Čecha?

  Další informace


  Kdy vznikla grafologie? Které osobnosti se jí zabývaly? Kde se dnes používá?

  Vznik grafologie se klade na samý počátek vzniku písma. O něm bezpečně víme, že na začátku jeho vývoje byl obraz. Trvalo tisíce let, než se z obrazu stal znak a ze znaku písmo, jak je známe dnes. Kde přesně vzniklo, nevíme. Badatelé usuzují na prasemitskou abecedu, kterou do Řecka přinesli Féničané.První pravidla, jak si v takové práci počínat, spatřila světlo světa roku 1609 v Paříži. Autorem byl Francois Demelle. O pár let později italský lékař, profesor Camilo Baldo, vydal pojednání O tom, jak lze z listu poznati pisatelovu přirozenost a povahu .Název graphologia pro výklad písma použil poprvé Michon. (řecky: grafein - psáti a logos - nauka) Vytvořil i systém klasifikace písmových znaků. Každá písmová význačnost byla podle něho souvztažná s určitou povahovou vlastností pisatele.Grafologové vycházeli z toho, že dospělý, normální, zdravý člověk píše popudem větným. Myslí tedy na obsah, nikoliv na formu. Jeho psací akt je tudíž automatický a probíhá pod prahem vědomí. Tím dává nahlédnout do hlubších vrstev bytosti.Dnes se běžně používá v soudnictví,např. k usvědčení pachatele.

  Další informace


  Jaké jsou tři vaše největší úspěchy?

  Co jste v životě dokázali?

  Další informace


  Jak je možné, že jsou tak slavné celebrity v obrovských dluzích?

  Zajímalo by mě,jak je možné že např. Tomáš Řepka nebo Martin Tůma mají tak obrovské dluhy a nespočet exekucí a href"http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/506589/exmanzela-kristelove-hleda-interpol-ma-15-exekuci-na-krku.html" rel"nofollow" http://www.blesk.cz/ hellip /a a a href"http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/492545/majetkovy-striptyz-tomase-repky-kolik-komu-a-za-co-dluzi.html" rel"nofollow" http://www.blesk.cz/ hellip /a chudej člověk by řekl že se to VIP celebritam(herci, zpěváci, sportovci. . . ) tyto tvrdé a osudové kopance nemohou stát...čím to je? Děkuji

  Další informace


 • Dají se někde sehnat takové ty bubácké kontaktní čočky, díky kterým by vypadaly oči člověka jako oči kočkovité šelmy?

  gt a href"http://www.moje-kocka.cz/foto-clanky/zsp1.jpg" rel"nofollow" http://www.moje-kocka.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Znáte nějaké e-maily na slavné osobnosti ?

  Chci nějaké autogramy ale nevím žádné emaily ? a funguje to vůbec ?Doplňuji:quentos : funguje to ?

  Další informace


  Bylo již v MS-DOSu malování, kalkulačka a takové ty windowsácké jednoduché hry nebo až začlo až od Win 95?

  Ano, i pro platformu MS-DOS existovaly takové programy.

  Další informace


 • Mapy Google so Street View, reklamácia fotografie - ochrana osobnosti.

  Pri aktualizácii zistím, že na zábere je moja tvár, alebo ŠPZ čitateľná. Ako, kde a do akého termínu môžem žiadať nápravu - rozostrenie záberu?Doplňuji:Beer,ĎakujemKablik,ja si s tým starosti nerobím...Ale čo keď vás odfotia na nevhodnom mieste a v nevhodnom čase? ...Aj s tím se budete chlubit? :-)

  Další informace


 • Byly takové krize ve vašem současném dlouhodobém vztahu (manželství), že jste přemýšleli o rozchodu (rozvodu)?

  Jakým způsobem jste různorodost vašich povah, různé názory či vážné problémy řešili, hádali jste se, či si sedli a vše probírali, nebo volili manželskou poradnu?

  Další informace


 • Byli byste pro takové potrestání násilníka na sportovním zápase?

  Na nějakém zápase skupinka lidí demoluje zařízení, vyvolává rvačku atd.Pořadatelé mají identifikaci každého diváka. Co tak zveřejnění těchto lidí na sociální síť, novin, nebo to promítat na obrazovce na stadioně.Mělo by to nějaký efekt, nebo je to proti zveřejňování osobních údajů?

  Další informace


 • Které známé osobnosti přišly o rozum a proč?

  Zbláznění, blázen.

  Další informace


  Je toto začátek poruchy osobnosti?

  Dobrý den,u jedné z mých blízkých osob, se kterou jsem dnes byl, jsem začal pozorovat divné chování. Vše bylo normální, ale pak najednou nastal záchvat perfekcionismu (dva objekty, které měl dotyčný před sebou, začal urovnávat do stejné roviny a směru. S údivem jsem mu začal opakovaně narušovat uspořádání objektů. Vždy se ale naštval a začal znova. Asi po třech pokusech mu za účelem testování narušovat uspořádání, mě k tomu nechtěl ani pustit) a poté i svalová křeč (Dotkl jsem se ruky dotyčného a měl jí v křeči. Když něco držel, svíral to drtivou silou.). Když jsem se ho ptal, nic zvláštního mu nepřišlo a nepozoroval na sobě žádné neobvyklé věci a vše mu přišlo normální a vpořádku. Všiml si toho, až když jsem mu to názorně ukázal na jeho ztuhlé ruce... Nic ale neustoupilo a pokračovalo to dál.Také mi připadal nesoustředěný, nervozní a neklidný. Podle něj - všechno v pohodě. Nikdy dřív jsem u něj nic takového nepozoroval. Alespoň ne, v takovém extrémním stylu.Co se to děje? Je to možný začátek nějaké poruchy?... Co se týče ztuhlosti rukou a nesoustředěnosti, tak nesoustředěnost je u něj častým problémem, který ale on přehlíží a ztuhlost bývá minimální, ale nikdy taková jako teď.Doplňuji : ta křeč nemá nic společného s perfekcionismem. Ta probíhala už i předtím a potom.

  Další informace