• Druh družka, druh má 1 dceru z 1. manž. a já žiji v jeho druž.bytě,dcera jinde.Musí jí vydědit,aby byl byt můj?Co dělat? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Druh družka, druh má 1 dceru z 1. manž. a já žiji v jeho druž.bytě,dcera jinde.Musí jí vydědit,aby byl byt můj?Co dělat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Druh družka, druh má 1 dceru z 1. manž. a já žiji v jeho druž.bytě,dcera jinde.Musí jí vydědit,aby byl byt můj?Co dělat?

  • Když si Váše dcera nebo syn přivede domů kluka/holku zuje se návštěva nebo Vám hamtá po bytě klidně i v kanadách ?



    Další informace


    Hannulko, dotaz byl obecně rovině, pracující co musí být od 6 hodin v práci nemůžou stát před marketem, tak jdou odpoled



    Další informace


  • Bude-li v bytě dobře zaizolovaný stále vypnutý mrazák, lze konstatovat, že v něm bude větší zima než v okolním bytě?



    Další informace


  • Ahoj, jak se ladí elektrický kytara? Musí být zapnuté kombo? Kde má být ladička? Má být nějak nastavená?

    Moc vám budu za otázku vděčen.Doplňuji:No jo, ale jak mám cvičit, nebudu hrát hned neastro ne! :-)Ale ne fakt, poraďte mi prosím.

    Další informace


  • Tak jsem se docetla,ze dcera VladaIII,by mela byt Alzbetou Bathoryovou?

    Oba byli kruti,ale je to opravdu jedna rodinna vetev?Doplňuji:Stalo tam-jedna z dcer by mohla byt Alzbetou B.Dale je psano ze prateta Alzbeta B.Mohli byt jen v pribuznem svazku-to by spise vypadalo.A nebo jsem trefila na blud.Nevim-proto jsem zadala tu otazku.Dekuji

    Další informace


    Je možné, aby celý můj život byl pouze sen?

    A smrtí se probudím z tohoto snu, kde sem existoval jen já a vy jste byli pouze výplod mé fantazie, stejně tak to jde i obráceně, existujete jen vy, co to čtete ,a nikdo jiný (špatně napsané, já vím, ale doufám že to někdo pochopí). Sakra proč je rok stará otázka na hlavní straně.

    Další informace


  • Budu prodávat svíčky. Musí na nich být etiketa? Co musí obsahovat? Díky.

    Doplňuji:Děkuji za odpovědi.Přikládám své nejnovější výtvory: a href"http://img.nadapenny.com/t20/12085/nadap163926913510237.jpg" rel"nofollow" http://img.nadapenny.com/ hellip /a a href"http://img.nadapenny.com/t20/12085/nadap162118288880230.jpg" rel"nofollow" http://img.nadapenny.com/ hellip /a a href"http://img.nadapenny.com/t20/12085/nadap163928479621237.jpg" rel"nofollow" http://img.nadapenny.com/ hellip /a Gelovky a plovoucí.Jinak - dudu, nejsem nešťastná, svíčky měly kupce dřív, než já čas je vyrobit :-)A ještě přikládám dnes vyrobené jarní laskominy: a href"http://img.nadapenny.com/t20/12085/nadap162119123481230.jpg" rel"nofollow" http://img.nadapenny.com/ hellip /a a href"http://img.nadapenny.com/t20/12085/nadap162120782502230.jpg" rel"nofollow" http://img.nadapenny.com/ hellip /a

    Další informace


  • Dobrý den, když si vyhledám uživatele skypu, kterého požádám o AUTORIZACI, musí být připojený, aby moji žádost dostal?

    Navázání kontaktu s uživatelem skypu-žádost o autorizaci k zařazení mezi kontakty

    Další informace


    je možne aby mi kvuli tomu programu im appe nešel facebook nebo je chyba někde jinde ?

    Možné to je zkuste se poradit z někým kdo v tom dělá ............. Facebook blokuje hodně !!!

    Další informace


  • Dobrý den chtěla bych se zeptat na známého má na krku exekuci bydlí v bytě který není ještě v jeho vlastnictví.

    Zatím tento byt je napsaný na bytové družstvo.Nájem ale platí.Chci se zeptat jestli mu muže exekutor zabavit byt když zatím není na něj napsaný.Pohledávka mu vznikla u jiných institucí.Kamarád je hlášený na obci tam má trvalé bydliště.děkuji

    Další informace