• DVD Philips 3260 - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: DVD Philips 3260. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - DVD Philips 3260

  • Jaký DVD-RAM do Panasonic VHS+DVD



    Další informace


    Jak rozšířit paměť u MP4 Philips



    Další informace


    JAKY POTŘEBUJI SETOBOX NA STAROU TV ORAVA NEBO OTAVA NEBO PHILIPS.ABY MI TO HRÁLO.DĚKUJI.



    Další informace


  • Nejede to na dvd na pocitaci ano.Na dvd je mozno prohlednout pouze fotky nic vic.

    ne každý DVD přehrávač umí přehrávat všechny obvyklé video formáty, patrně máte smůlu a zakoupil jste jeden z těch méně schopných DVD přehrávačů ... zkuste zjistit v jakém formátu je video stream uvnitř avi souboru (umí to zjistit program AviDemux v menu Soubor- gtInformace... )v tom samém programu se můžete pokusit video převést na obvyklý formát XviD/MP3/AVI se kterým by si DVD přehrávač mohl poradit.

    Další informace


  • Vyplatí se oprava crt tv Philips 100Hz nebo nee ???



    Další informace


    LG. Philips Displays dnes požádal o ochranu před věřiteli



    Další informace


    DVD mechanika nepřehraje originál DVD The Sims 2



    Další informace


    Philips-Smart TV



    Další informace


    Problém s LCD monitorem Philips



    Další informace


    Jak převést 8GB DVD na 4GB DVD?

    Chci zazálohovat některé filmy na DVD, originály uložit do sbírky a přehrávat jen zálohové disky. Jenže orig. DVD mají 8,5 GB. Ceny prázdných DVD takové velikosti jsou docela vysoké. Můžu ty filmy nějak zmenšit?

    Další informace