• DVD-ROM WDC WD2500BEVS-22UST0, ntb MSI - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: DVD-ROM WDC WD2500BEVS-22UST0, ntb MSI. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - DVD-ROM WDC WD2500BEVS-22UST0, ntb MSI

  • Některé DVD jde přehrát jen v NTB. Proč?



    Další informace


    Při kopírování na DVD recordéru z HDD na DVD je potřeba DVD vypalovačka v recordéru?



    Další informace


  • Je přirozenější RÓM, nebo CIKÁN?

    Za komunismu jsme neznali jiné označení cikánů, než cikáni . V dnešní době mám pocit, že se to považuje za urážku spoluobčanů tmavé pleti a místo toho se dosadilo označení jmenovaného etnika rómové . Jak to vlastně vzniklo, že cikán je hanlivý výraz? Dříve to bylo normální i pro ně. Přijde vám přirozenější róm , nebo cikán ?

    Další informace


  • Zprovoznit dvd a cd-rom v PC



    Další informace


    Notebook (CD-DVD rom nenačítá)



    Další informace


    Nejde CD-ROM



    Další informace


    CD-ROM pro belkin G wireless router



    Další informace


    nefunkční CD/DVD ROM



    Další informace


    Ntb Lenovo IdeaPad Y580 Metal Gray, nebo MSI GT683DX-838CS?



    Další informace


    MSI U 100 Poraďte mi prosím jaký mám koupit hdd do MSI U 100 10ti palcového malého notebooku.

    Náš podnikový it pracovník mi řekl, že mě brzo disk opustí ale noťásek je to dobrý a nerad bych ho opustil já kvůli disku. Jestli mi tam teda nějakej pásne. Díky za odpovědi. :-) Je tam HDD: 160GB, 2,5 SATA -5400rpm podle specifikace výrobce ale na velikosti giga mi nezáleží.

    Další informace