• DVD-RW LG GSA-4166B - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: DVD-RW LG GSA-4166B. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - DVD-RW LG GSA-4166B

  • Nejede to na dvd na pocitaci ano.Na dvd je mozno prohlednout pouze fotky nic vic.

    ne každý DVD přehrávač umí přehrávat všechny obvyklé video formáty, patrně máte smůlu a zakoupil jste jeden z těch méně schopných DVD přehrávačů ... zkuste zjistit v jakém formátu je video stream uvnitř avi souboru (umí to zjistit program AviDemux v menu Soubor- gtInformace... )v tom samém programu se můžete pokusit video převést na obvyklý formát XviD/MP3/AVI se kterým by si DVD přehrávač mohl poradit.

    Další informace


    Nahraji na flash disk film na počítači a chci ho nahrát na DVD rek. tak ho musím zkopírovat, na disk DVD mi nahrát nejde

    Doplňuji:neukládá se jako filmy nahrané z televize, ale mezi kopírované

    Další informace


    Jaký formát přehrávají DVD potřebuji si stáhnout a přepálit film na DVD značky SONY a nevím v jakém formátu to mám ...

    Jaký formát přehrávají DVD potřebuji si stáhnout a přepálit film na DVD značky SONY a nevím v jakém formátu to mám stáhnout aby to jelo. Pomůžete mi prosím ?

    Další informace


  • 2x DivX na 1 DVD včetně titulků



    Další informace


    Jaký je rozdíl mezi DVD-R a DVD+R?



    Další informace


    Převod formátu AVI na DVD pro stolní DVD přehrávač



    Další informace


    LG GSA H42L a formátování DVD-RW v Nero InCD



    Další informace


    Děti mi pokydali DVD polévkou a nechali jej zaschnout, jak jej mám vyčistit, aby šlo přečíst? jedná se o datové DVD

    Zkuste navlhčit mokrou látkou a dočistit lihem nebo lihobenzínem vylešit vatou nabo odličovacím tamponem netlačit.Ať se nepoškrábe.Dětem dávat k polévce jinou hračku.

    Další informace


    V jakém formátu mám nahrát DVD, aby jej bylo možno přehrávat ve většině DVD přehrávačů?

    MPEG2 přehraje každý DVD přehrávač (musí být na disku uložen v předepsaném sledu rozdělených VOB souborů) tohle obvykle zařídí vypalovací software, jen mu dodáte mpeg2 soubor a on jej už patřičně rozkouskuje a změní kontejner na VOB, to pak přehraje naprosto každý DVD přehrávačStejně tak ale můžete to video uložit ve formátu AVI/DIVX/MP3 ... vetsina prehravacu si s tim poradi

    Další informace


    CHyba při vypalování GSA-H22L



    Další informace