• Evropa ,migrace,budoucnost? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Evropa ,migrace,budoucnost?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Evropa ,migrace,budoucnost?

  • Konec roku - bilance. Jak si představujete budoucnost Odpovědí? V rámci let.



    Další informace


    Evropa 2 vyber si na maximum



    Další informace


    Kupujete ještě tištěný noviny? A budoucnost?



    Další informace


    Když chci položit dotaz, týkající se celé Konstantinopole, mám ho dát do kategorie Evropa, či Asie?



    Další informace


    Jaká je podle vás budoucnost NATO?



    Další informace


    Doporučte mi prosím dobrý scifi film (budoucnost) :-) Děkuji



    Další informace


  • Jakou budoucnost předpovídáte Řecku ?



    Další informace


    Chile a evropa



    Další informace


  • Myslíte že má řemeslo růžovou budoucnost?

    Poslední dobou mám takový pocit, že se nikomu nechce manuálně pracovat,každý by nejraději seděl v teplé kanceláři.A tak se ptám ,myslíte si že klasické řemesla jako(elektro,zednická..atd) budou v budoucnu stále dražší?

    Další informace


  • Bylo někdy rádio Evropa 1 nebo by se to špatně propagovalo stejně jako nástupce Evropa 3?

    Evropa 1 - Rádio momentálně nevysílá...Informace o rádiu:Čas posledního vysílání: 25.09.2006 18:35..Evropa 2 Nnecelé čtvrtstoletí po zahájení vysílání je Evropa 2 jedničkou mezi hudebními stanicemi. Původně přitom šlo pouze o přebírané vysílání sesterské stanice z Paříže, které se až v průběhu času vykrystalizovalo v plnohodnotnou českou verzi. I nadále tak můžeme v České republice poslouchat Maxximum Muziky pod značkou jedné z nejznámějších rozhlasových stanic.Zajímavostí je, že značka Evropa 2 na českém a slovenském trhu vydržela delší dobu než v samotné Francii. Tamní Europe2 vysílala pod touto značkou 22 let, až se v lednu 2008 proměnila v dnešní Virgin radio. Úspěch v Čechách se přitom dostavil téměř okamžitě. Začátkem devadesátých let šlo o přirozený vývoj, kdy tehdejší mladá a zčásti i střední generace přilnula. atd. a href"http://www.abradio.cz/radio/234/evropa-2/" rel"nofollow" http://www.abradio.cz/ hellip /a Evropa 2 rozšiřuje moderátory o uskupení 3v1 - 18. 5. 2017Stanice Evropa 2 podle posledních výsledků Radio projektu vykazuje share 8,1 % s týdenní poslechovostí téměř milion šest set tisíc posluchačů. Denně si ji pak naladí 841 tisíc posluchačů. Při testování spontánní znalosti rozhlasových stanic si nejvíce (78 %) dotazovaných mladých lidí vybavilo značku Evropa 2, stejně tak je Evropa 2 nejposlouchanějším rádiem na mobilu. a href"https://www.mediaguru.cz/2017/05/evropa-2-rozsiruje-moderatory-o-uskupeni-3v1/" rel"nofollow" https://www.mediaguru.cz/ hellip

    Další informace