• Existuje možnost, že v ČR i EU čekají v budoucnosti podobné události jako byla sametová revoluce nebo pražské jaro 1968? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Existuje možnost, že v ČR i EU čekají v budoucnosti podobné události jako byla sametová revoluce nebo pražské jaro 1968?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Existuje možnost, že v ČR i EU čekají v budoucnosti podobné události jako byla sametová revoluce nebo pražské jaro 1968?

  • 21.srpen 1968



    Další informace


    Neblahé výročí ... Vzpomínáte na 21. 8. 1968? Co se vám vybaví?



    Další informace


    Okupace, srpen 1968



    Další informace


  • Znáte podobné podobné filmy jako Život po životě z roku 2010?Jestli ano tak jaké?

    Zrovinka to fotím. a href"https://www.youtube.com/watch?vjg3lLFoFcRc featurerelmfu" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

    Další informace


    Jak je jméno vypravěče ze začátku Romea a Julie z roku 1968?

    Doplňuji:Moc děkuji:) A v české verzi?

    Další informace


  • Pamatujete na vodku (objevila se kolem revoluce) s příchutěmi, tzv. hopsinku? Je ještě k mání?

    Kolem revoluce byla velmi oblíbená vodka Koskenkorva Peach 21 (21 %) s příchutěmi(tzv. hopsinka. A dnes už není téměř k dostání. Pamatujete? Čím to? Že by se tak rychle změnila preference chutí zákazníků?

    Další informace


  • Chtěl bych se zeptat, v které typické české pražské hospodě si člověk může zazpívat, aniž by ho ostatní okřikovali?

    Na venkovské hospodě je to normální,u nás se béká o sto šest a nikdo nic proti tomu nemá.Jinak dojeď na Zlínsko a možeš si zabékat s nama:-))))).V Praze to ti neporadím.

    Další informace


    Které pražské divadlo bylo otevřeno 24. 11. 19..?

    Který významný český spisovatel v tomto divadle působil jako režisér a dramaturg? Které jeho drama na této scéně slavilo velký úspěch v hlavní roli s herečkou, kterou si vzal za ženu?

    Další informace


    Proč se rok 1968 vyčítá jen Rusům a ne Ukrajincům nebo Litevcům?

    Ti se přece také neomluvili.

    Další informace


    Neměla cenzura po roce 1968 problém s touto pasáží z Mrazíka?

    a href"https://youtu.be/tmopaX3rK5A?t44m50s" rel"nofollow" https://youtu.be/ hellip /a

    Další informace