• Existuje nějaký jednoslovný výraz pro osobu, která je opakem chlubivého, egoistického a egocentrického člověka? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Existuje nějaký jednoslovný výraz pro osobu, která je opakem chlubivého, egoistického a egocentrického člověka?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Existuje nějaký jednoslovný výraz pro osobu, která je opakem chlubivého, egoistického a egocentrického člověka?

  • Jak nazvat osobu, která ještě neměla patnáct let?



    Další informace


    Víte, že zde máme jednu osobu, která je již pan-paní? Nebudu uvádět kdo.(Kdo ví, prosím nejmenujte).



    Další informace


  • Kolik stojí nejlevnější nemovitost pro jednu osobu, která je ve městě a je alespoň v dobrém stavu?



    Další informace


    existuje nějaká varianta požárního alarmu aj pro hluchého člověka?



    Další informace


  • Existuje nějaká aplikace pro android, která umožňuje zoom během videa?



    Další informace


  • Existuje případ člověka který šel zcela zjevně proti karmě, ale nedoplatil na to?

    Existuje případ člověka který šel zcela zjevně (celý život) proti karmě, ale karma ho nepotrestala? Např. kradl celý život ale nechytili ho a byl zároveň i relativně štastný? .........

    Další informace


    Co znamená výraz dát neznatelně najevo? Můžete prosím uvést nějaký příklad?

    dát najevo - ukázat, upozornit, naznačit atd.neznatelně - tak, že to není vidět nebo vidí jen dotyčný.Dát neznatelně najevo - budete vyprávět, díváte se na známého, udělala jste chybu, dotyčný třeba zvedne obočí nebo zakašle atd. Budete s ním domluvená, takže poznáte, o co jde - dá vám to najevo,, pro jiné neznatelně. . Když je to v pořádku, tak se třeba chytne za ucho.Máte bolest, nedáte najevo, že vás něco bolí, když si v duchu povzdechnete a pokračujete dál. Třeba slova manifestace , které je původem z latiny se překládá jako ., vyjevení, dání najevo. Takže když budu manifestovat, tak dám najevo svůj postoj.Záleží na tom, zda se bude manifestující nějak projevovat, takže zda bude postoj (dání najevo) znatelný, či neznatelný.

    Další informace


    Výraz pro smrt v homérských eposech je totožný s přídavným jménem strmá (aipis). Proč?

    Z čeho by mohla vycházet interpretace?

    Další informace


  • Jak mít jednoslovný název kanálu na youtube?

    Chci si změnit své jméno kanálu na youtube. Účet mám propojený s Google + a když dám změnit, chce to po mě dvě jména (jméno a příjmení) a po kamarádovi to chce jen jedno jméno. Jak to udělat?

    Další informace


  • Co potřebuji k podání žádosti pro občanský průkaz za jinou osobu?

    Potřebuji podat žádost pro občasný průkaz za jinou osobu která je z Kanady. Občanský průkaz jí končí.Co k tomu potřebuji a jsou zde nějaká specifika když to je osoba z Kanady? Stačí mít dané dokumenty a fotku vytisknutou? Nemusí to být ověřené?A ještě jedna věc. Je možné podat žádost nějak rychle? Aby ten průkaz byl vydán co nejrychleji? (aby si to ta osoba stihla osobně vyzvednout). Jestli ano, jaká je pro to lhůta a kolik to stojí?Děkuji.Doplňuji:Jedná se o prahu 10. To je ale asi jedno.

    Další informace