• Existuje od anglického slova easy -snadný, lehký - i 2. tvar pro české slovo ve smyslu jednodušší? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Existuje od anglického slova easy -snadný, lehký - i 2. tvar pro české slovo ve smyslu jednodušší?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Existuje od anglického slova easy -snadný, lehký - i 2. tvar pro české slovo ve smyslu jednodušší?

  • Proč nevědí, že je jednodušší jednoslovný název na google než delší věta na odpovědích?



    Další informace


  • Jaký typ auta může být tzv. Lehký užitkový vůz? Nejlépe nějaký od SEATu :) děkuji



    Další informace


  • pomoc - kdo zastupuje Baumax-servis(EASY)



    Další informace


  • Čím desinfikovat a poté čím občas čistit náušnici z anglického cínu ?

    No , jelikož se mi ucho nestáhlo ani po sedmi letech , tak jsem se rozhodl , že jí tam vrátím ... No , mám divnej vkus :D a href"http://www.labeshops.com/image/cache/data/Alchemy/e320-tomb-skull-horn-earrings-600x600.jpg" rel"nofollow" http://www.labeshops.com/ hellip /a

    Další informace


    Proč, když se holím žiletkou mě tvář nepálí, ale jak se oholím strojkem, tvář mě pálí, že se to nedá vydržet?

    Prodávají vodu před elektrickým holením. Ta zvláční pokožku, očistí a tkz. postaví chlup. Holení je příjemnější.Ale může to být způsobeno i citlivostí.

    Další informace


  • Setkání Sv. otce s prezidenty Izraele a Palestiny-slova,slova,slova? I když slibná - uskuteční se aspoň některé z nich?

    Doplňuji:KÉŽ BY se svět umoudřil!

    Další informace


  • qdi recornery easy ???



    Další informace


    Klávesnice nejde přepnout z anglického režimu



    Další informace


    Jaký lehký notebook s dlouhou výdrží a matným displayem?



    Další informace


    lehký OT: co dokáže UPS+DD-WRT s původně nestabilním routerem za 600Kč...



    Další informace