• Existuje program který umí a detekovat všechny programy v PC a aktualizovat je? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Existuje program který umí a detekovat všechny programy v PC a aktualizovat je?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Existuje program který umí a detekovat všechny programy v PC a aktualizovat je?

  • Chci se zeptat, když máte novou tv a nejdou naladit všechny programy na staré tv to šlo...



    Další informace


  • Umí banka poskytnout zpětně výpis z účtu, který je již zrušený ?



    Další informace


  • Co myslíte, existuje nějaké neutrální nezaujaté téma pro všechny lidi?

    Dobrý den. Existuje nějaké neutrální téma, tiskovina, nebo pořad pro všechny? Například téma práce, politika, rodina , dovolená - co člověk, to jiný názor. Ani život, smrt, sex nemusí mít u každého stejný význam.Snad jízdní řád, nebo něco jiného? Díky za odpovědi.Doplňuji:Já si myslím, doplňuji po prvních odpovědích, že takové téma asi neexistuje. Například pokud jde o počasí se někomu líbí horko, jiný má rád sníh. A předpkládám, že lidé, bavící se na určité téma jsou aspoň trochu informovaní, což znamená, co člověk, to jiný názor.Pod pojmy zábava, štěstí, spokojený život, dobrá práce a jiné, si každý představí něco jiného. Nevím, zda do svědčí o rozmanitosti lidskéch povah, nebo o problému najít jinou řeč - ale to by bylo téma na další otázku.

    Další informace


  • PC přestal detekovat SSD



    Další informace


    Na stahování z Youtube jsou programy. Mě by ale zajímalo,zda existuje program,který umožní SPOJIT více krátkých youtube.

    Na Youtube jsou i celé filmy v dobré kvalitě, ale jelikož dost zabírají, jsou rozděleny na více úseků. Potřeboval bych tyto části spojit v jeden celek.

    Další informace


    Program kterým vypnu a zapnu programy spouštěné při startu...win XP



    Další informace


    dvd player ktery umi 5.1 zvuk



    Další informace


    Lze nějak upravovat vzdálenost signálu wifi, aby se např. dala chytnout a detekovat jen na vlastním pozemku?

    Jak píše autacek - omezit výkon v nastavení. Z vlastní zkušenosti nedoporučuji, pokud to není bezpodmínečně nutné. Snížením výkonu dojde k dramatickému zpomalení. Popravdě - lidé spíš pátrají jak ZVÝŠIT výkon wifi. ) :D :D

    Další informace


    Existuje program který nahradí šlapku (efekty) u el. kytary?



    Další informace


    existuje program, kterej mi zaručeně zobrazí všechny skryté soubory na přenosném usb disku?

    ..včetně škodlivejch kódů, který se maj chovat tajně?

    Další informace