• Existuje rozdíl mezi skutkovou podstatou trestného činu, resp. jejími znaky, a sk. podst. přestupku? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Existuje rozdíl mezi skutkovou podstatou trestného činu, resp. jejími znaky, a sk. podst. přestupku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Existuje rozdíl mezi skutkovou podstatou trestného činu, resp. jejími znaky, a sk. podst. přestupku?

  • Podani odporu proti prestupku



    Další informace


  • Je pravda, že mezi chorvatštinou a srbštinou je menší rozdíl, než mezi češtinou a slovenštinou?



    Další informace


    Doba projednani prestupku



    Další informace


  • Kde se dá sehnat to světlo, jak s tím v televizi v americkejch krimálnkách vždycky posvítěj na místo činu...



    Další informace


    Jaky je rozdil mezi USB 2.0 a USB 3.0? Jde pouze o rychlost prenosu dat nebo je tam rozdil i velikostne?



    Další informace


  • Myslíte si, že by se člověka mělo posuzovat POUZE podle jeho činů?

    Neměly by se hodnotit i jeho myšlenky a také hlavně důvod, proč koná svoje skutky? Mám na mysli, že když člověk koná něco dobrého, ale nedělá to proto, aby pomohl ostatním lidem, ale pro dobrý pocit či ještě hůře pro prestiž a dobré jméno, tak by se to mělo vzít v potaz.

    Další informace


    Jaký je rozdíl mezi generál.konzulem, honorárním konzulem a velvyslancem? A rozdíl: konzulát- velvyslanectví- ambasáda?

    Jaký je rozdíl mezi generálním konzulem, honorárním konzulem a velvyslancem? A rozdíl mezi: konzulát- velvyslanectví- ambasáda?

    Další informace


    Existuje rozdíl mezi pravdou a realitou?

    Pokud žádný rozdíl neexistuje,tak by nápis na prezidentské standartě mohl znít: Realita vítězí - místo: Pravda vítězí .Nebo ne?Doplňuji:Jasně. Není ale pravda,že realita vítězí?V podstatě.

    Další informace


    Dnešek (22. 2.) je připomínán jako světový den obětí trestných činů. Je nebo byl i někdo z vás obětí?

    Dnes: 22. února

    Další informace


  • vodivost cínu na pájení



    Další informace


    Intel P D 950 - jaký je rozdíl mezi tímto a mezi obyčejným c2d



    Další informace


    Existuje v Excelu obdoba funkce modus pro slova a jiné znaky?

    Ahoj, potřeboval bych v Excelu vypočítat nejčastější položku v seznamu. Nejedná se o číselnou položku, ale o normální slova. Zkoušel jsem použít funkci modus (i její odvozeniny), ale se slovy a jinými znaky tyto funkce nefungují. Máte nějaký tip, jak vypočítat nejčastější položku v seznamu?

    Další informace


  • Po jak dlouhé době mi může městská policie doručit zásilku o spáchání dopravního přestupku?

    V prosinci loňského roku mi bylo naměřeno při jízdě autem 57km/h v obci. Ovšem zásilka o spáchání přestupku mi byla doručena až v září letošního roku. Jak dlouhou dobu má policie, aby mne na tento přestupek upozornila?

    Další informace


    Měl bych z tohodle činu velký problém?

    Řekněme by že do mé školy přišel nějaký frajer vyzkoušet reálné zbraně na reálných lidech (něco jako v USA tam je to hodně časté) a já kdybych to slyšel ty výstřely bránil bych se tak že bych popadl nejbližší hasící přístroj a postavil bych se hned vedle dveří u zdi aby neviděl že tam někdo u dveří je pak kdyby vešel začal bych ho hasit do obličeje a podle mě při vyšší dávce by zemřel.Budou mě pak lidé okolo brát jako vraha nebo jako spasitele ?Není mi zatím 18 takže žádné vězení ale i tak si myslím že by z toho mohl být průser ale nevím jak velký

    Další informace


    Je vhodné, když se dítě přizná k neúmyslnému trestnému činu, které spáchalo?

    Vím, že dítě nemůže být trestané, pokud spáchá trestný čin. Je ale vhodné a etické, pokud svůj čin alespoň oznámí úřadům, nebo policii ČR?poznámka: Mluvím hlavně o starších dětech, tedy náctiletých do patnácti let.příklad: Když mi bylo čtrnáct, spáchal jsem přečin. Chtěl jsem se tehdy přiznat městským policistům, ale můj otec řekl, že je to na odvezení do blázince.

    Další informace


    Je polehčující okolnost přiznání k trestnému činu, u kterého je stoprocentně jasné, že se ho pachatel dopustil?

    Pokud například amatér chce vyloupit banku, přičemž loupež naprosto zbabrá a bylo u toho třeba dvacet svědků, jedná se v tomto případě o polehčující okolnost, jestliže se pachatel u soudu k činu přizná?

    Další informace


  • Dcera přerušila studium a nastěhovala se k přiteli. Dceři je 17let, co dělat?? A dopouštím se trestneho činu?

    pokud dcera nevivádí nějaké vylomeniny, tak se trestného činu nedopuštíte. Jen nesmíte zapomenout, že i nadále máte k ní vyživovací povinnost, tedy pokud si nenašla práci a nepracuje. Musíte na ní dohlížet.

    Další informace


  • Proč podle SSJČ nelze skloňovat podst. jm. vátí, zatímco vání ano?

    Jsou obě odvozena od slovesa vát? První zřejmě nikoli, jinak by šlo skloňovat. Pokud však je vání správně utvořené podst. jm. od slovesa vát , jak je možné, že s příčestím trpným to je zase jinak - lze mít NAVÁTO, a nikoli *naváno? DíkyDoplňuji:tak už mi to bylo vysvětleno VÁTÍ 1.p. mn. č. rodu muž. živ. od VÁTÝ. Tím se vysvětluje neexistence tvaru *vátím

    Další informace


    Nevím rody u podst. jm. housle, tepláky, plavky, kamna, povidla, kleště, zarfenky, hrábě. POmůže te mi prosím je to pro mě důlež

    Jsou to pomnožná podstatná jména, která prostě nemají jednotné číslo (musíš hledat podle 1. pádu čísla množného).A nebo třeba tady - a href"http:/rirucka.ujc.cas.cz/?slovohousle HledejHledej" rel"nofollow" http:/rirucka.ujc.cas.cz/ hellip /a -)

    Další informace


  • Existuje či existovalo slovo následněž, jestli ano, co znamenalo, resp. kdy by se dalo použít?

    V češtině exitovala a ještě existuje zesilovací částice že, která se připojovala jako že k zájmenům, spojce nebo příslovc nebo jako ž k rozkazovacímu způsobu.tenže, jenže, budiž, dejž, což.Něco jako původní význam hle, právě.Zda byl i tvar následně že, následněž(e), nevím. Ve spojení s tímto příslovcem jsem neslyšla, ale působí zastarale.

    Další informace