• Existuje v češtině nějaké pravidlo pro určení toho, kdy se používá směřuju NA nějaké místo/ DO nějakého místa ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Existuje v češtině nějaké pravidlo pro určení toho, kdy se používá směřuju NA nějaké místo/ DO nějakého místa ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Existuje v češtině nějaké pravidlo pro určení toho, kdy se používá směřuju NA nějaké místo/ DO nějakého místa ?

  • Určení ptáka



    Další informace


    Pravidlo pravé ruky k diskuzi



    Další informace


    Kolik se platí Českým Drahým za převoz zboží v naložených vagónech z místa A do místa B?



    Další informace


    Jaké pravidlo jsem porušil?



    Další informace


  • Autoškola nové pravidlo????????



    Další informace


    3 pruhy - pravidlo



    Další informace


  • Existuje nějaké jednotné označení číselníku telefonního aparátu písmeny a používá se to ještě dnes?



    Další informace


  • Existuje nejake misto na webu, kde lze najit aktualni miru inflace u jednotlivych statu sveta?

    popr. i jejich rating?

    Další informace


  • Existuje druh oblečení či plavek z nějakého speciálního materiálu, přes který by se dalo i opálit?

    Tady je odpoved:

    Další informace


    Až doposud platilo v Česku jednoduché pravidlo: na každou nemoc je k dostání alespoň jeden lék, jehož celkovou cenu ...

    zaplatí pojišťovna. Pacient nemusí dát ani korunu. Garantuje to zákon o veřejném zdravotním pojištění. Od října však může být všechno jinak. Cenami léků zamíchá vyšší daň z přidané hodnoty.Líbí se Vám, že nebude alternatíva léku bez doplatku?

    Další informace


  • pamatova karta - hlásí nedostatek místa, i když tam místo je



    Další informace


    Existuje BIOS pro XP v češtině?



    Další informace


  • Jak požádat soud o provedení testů DNA k určení otcovství?

    Jak mám postupovat při žádosti otce o nařízení testů DNA soudem? Mám velmi velké podezření, že mi ex přítelkyně zatajila, že já nejsem genetickým otcem dětí na které jí platím výživné po dohodě. Chtěl bych vědět jakým způsobem oslovit soud a popřípadě jestli je někde na netu nějaký Vzor Žádosti. A v případě že se prokáže že opravdu nejsem otcem dětí jak se vyvázat z povinnosti platit když jsem se nechal zmanipulovat a poté zapsat do Rodného listu dítěte?

    Další informace


    Dobrý den, může prodejce dodat návod k obsluze ve Slovenštině místo v Češtině? Děkuji

    z Wikipedie a href"http://sk.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesko cite_note-slovencina-0" rel"nofollow" http://sk.wikipedia.org/ hellip /a V súvislosti so širokou zrozumiteľnosťou slovenčiny umožňuje český právny poriadok používať slovenčinu, na rozdiel od iných menšinových jazykov, bez prekladateľa či tlmočníka v právnych a úradných úkonoch. Týka sa to mnohých aspektov spoločenského života na celom území Česka. Napríklad Správny poriadok (zákon č. 500/2004 Zb.) stanovuje: V řízení se jedná a písemnosti se vyhotovují v českém jazyce. Účastníci řízení mohou jednat a písemnosti mohou být předkládány i v jazyce slovenském (§16, odsek 1). Zákon 337/1992 Zb. o správe daní a poplatkov „Úřední jazyk: Před správcem daně se jedná v jazyce českém nebo slovenském. Veškerá písemná podání se předkládají v češtině nebo slovenštině... (§ 3, odsek 1). Portál veřejné správy České republiky [online]. portal.gov.cz, [cit. 2010-04-03]. Dostupné online na : a href"http:/ortal.gov.cz/wpsortal/_s.155/6966/_s.155/6966lace" rel"nofollow" http:/ortal.gov.cz/ hellip /a .Doplňuji:V zmysle tejto informácie odpoveď znie:predajca môže dodať návod k obsluhe v Slovenčine miesto v Češtine.Opačne to platí aj na Slovensku.

    Další informace


  • Myslíte si, že stačí dodržovat jenom pravidlo zlaté morálky?

    Mám na mysli pravidlo: Nedělej jiným to, co nechceš, aby dělali jiní tobě a přej jiným to, co chceš, aby jiní přáli tobě.Podle mě držet se jenom tohoto pravidla nestačí, jelikož jsou ještě potřeba k tomu nějaké pozitivní zásady, etiketa a samozřejmě dodržovat zákony.Jaký máte na to názor vy? Myslíte si, že stačí pouze dodržovat základní pravidlo morálky, nebo-li pravidlo zlaté morálky?

    Další informace


    Existuje slovo mněli/měli? Kdy se používá?

    měli-míti (mněli) zapomněli, upomněli-zapomenouti, upomenouti

    Další informace


    Existuje nějakej vzorec na určení vzdálenosti objektu?

    Třeba když natáhnu ruku, tak vim že ta ruka má třeba 70cm na délku, a když držím pravítko a skrz to se dívám na předmět (třeba dům v dálce), tak vidím že na tom pravítku má na výšku 5cm, ale ve skutečnosti má 5m, což znamená že na tuhle vzdálenost je to měřítko 100x. Bude to měřítko pořád 100x, ať už bude ten předmět jakkoliv velkej a bude v jakýkoliv vzdálenosti, nebo ne? A pokud ne, tak dá se nějak sestavit vzorec, podle kterýho pokaždý přesně určím v jaký je daný předmět vzdálenosti?

    Další informace


  • Myslíte si, že platí pravidlo o škaredém kotěti a hezké kočce?

    Myšleno tak, že kotě není moc hezké, ale v dospělosti vyroste do krásy. Co si o to m myslíte a máte s tím nějaké zkušenosti?Hezký večer :)

    Další informace


  • Rád bych se zeptal na pravidlo užívání předložek ve francouzské gramatice, kdy se používa au, à, en? Viz doplňující info

    Francouzštinu se učím teprve pár týdnu, ale předložky mi opravdu vrtají hlavou, snažil jsem se vygooglit něco kloudného, ale bohužel jsem nic nenašel. Npř au Portugal, en Suisse, à Lausanne, à Rome, en Italie ... Proč se u každé z daných zemí, měst používá jiná předložka, jaké je pro to užito gramatické pravidlo? Děkuji za odpověď.

    Další informace


  • Urceni pohlavi kocek-pomozte



    Další informace