• Existuje v dnešní době nějaký národ, kde nemají nebo dokonce vůbec neznají ponožky? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Existuje v dnešní době nějaký národ, kde nemají nebo dokonce vůbec neznají ponožky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Existuje v dnešní době nějaký národ, kde nemají nebo dokonce vůbec neznají ponožky?

  • Krade se i v dnešní době z aut benzín a hrozí to jen autům, která to nemají na klíč?



    Další informace


    Bylo by toto u automobilů v dnešní době reálné?



    Další informace


  • Máte někdo zkušenost nebo odposlechnutou informaci, jak v dnešní době bezpečně koupit nemovitost, např. byt?



    Další informace


  • Co v dnesni dobe povazujete za nejlepsi investici?

    Co v dnesni dobe povazujete za nejlepsi investici?Doplňuji:To ano,ale jsem ve veku-kdy moje dite je uz dospely muz a vzdelava se neustale.Tak,ze mimo tech deti-jsou lide co nemaji z jakyhosi duvodu deti.Tak kam jinam investovat?Diky za pochopeni.

    Další informace


  • Chutná vám brokolice, či ji nemáte rádi, nebo ji dokonce nesnášíte?

    Brokolice je bohatá na vitamín C, vitamín E, vitamín B1, kyselinu listovou a vitamin B2, z minerálních látek obsahuje především draslík, vápník, fosfor a síru.Tento druh kapusty je tedy bohatým zdrojem vitamínů, minerálních látek a jiných tělu prospěšných látek.Jaký je váš vztah k tomuto druhu zeleniny?

    Další informace


    Setkáváte se, znáte nebo dokonce provozujete tzv. FOOD Blog ??? :)

    Dříve velice populární, především nejdříve asi v Americe, pak celosvětově. Tzv. Food blogy, které si vedli rodiny nebo alespoň manželky a psali tak recenze restaurací, jídel, doporučení atd.. :)Dnes mi připadá, že se mládež zvlášť na sociálních sítích cítí též jako food blogeři když vidím skoro každý den fotku nějakého vepřo-knedlo-zela nebo domácí pizzy a nevím co, prostě jídelní pornografie. Přijde mi to až otravné dávat někomu vědět, že právě papám karbanátečky atd. :DZatímco dobře napsaný food blog od dobrého kritika, který se nebojí napsat objektivní názor nebo doporučit nejlepší restauraci, s tím bych se chtěl ještě setkat :)Vůbec se nebudu zlobit, kdyby jste mi nějaký třeba váš oblíbený foodblog (klidně i zahraniční) napsali do komentáře. :)Děkuji, Přeji hezkou neděli :)

    Další informace


  • Také vaše pračka požírá ponožky?

    Mám košík plonkovních ponožek co čekají na svou polovičku....nechápu, kde se toulají!

    Další informace


    Ponozky do kozacek?



    Další informace


  • V dnesni dobe,existuje nejvetsi obydleny zamek na svete.Vite,ktery to je?

    je to Windsor

    Další informace


    Nosíte bílé ponožky?

    Doplňuji:Pro DusanaOrlika, otázka byla z pouhé zvědavosti.Před lety se více méně jiné, než bílé ponožky nenosily, dnes to je pro změnu společenský prohřešek.A já.....bílé nosím při sportu :D.

    Další informace