• Existuje vyhláška či zákon zavazující obci konat, když je na jejím území zjištěna nelegální skládka? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Existuje vyhláška či zákon zavazující obci konat, když je na jejím území zjištěna nelegální skládka?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Existuje vyhláška či zákon zavazující obci konat, když je na jejím území zjištěna nelegální skládka?

  • Autolekarnicka 2010 - vyhlaska c. 283/2009



    Další informace


  • Může malý Jorkšír jet v autobuse, bude nějáký problém když bude v tašce?Je nějáká vyhláška?Děkuji

    Cituji Bezplatně se přepravují: zvířata (pes) ve schráně .. P.S. - podmínky dopravců se mohou v jednotlivých krajích značně lišit, proto si je raději zjistěte předem, jelikož existují důvody, proč vás přepravce může odmítnout se psem přepravovat : a href"http://www.mazlicci.cz/rady_tipy/cestujeme_se_psem_ii.html" rel"nofollow" http://www.mazlicci.cz/ hellip /a Jinak ale, pokud nebude pejsek vidět, tak klídek. Tašku ti nikdo prohlížet nebude ))

    Další informace


    Jaká surovina má své muzeum v obci, ve které stojí zámek, na nějž Václav Kaplický zasadil velkou část děje svého románu*

    *část děje svého románu Kladivo na čarodějnice? prosím . :)

    Další informace


    A kdo jste byl na jejím vystoupení v Čechách? Mysím Shakiry.

    Doplňuji:Já taky nebyla, ale kamarádka ano a prý to bylo úžasný.Nebyl to pouze koncert, ale skvělá show :-).

    Další informace


  • Bitova kopie win 7, problem pri jejim vytvareni.



    Další informace


  • prc platit ma obecna vyhlaska kdiz je to ucene zakonem

    vyhlaska č.428/01.Sb.ve zneni pozdejsich predpisu kterou provadi zakon č274/sb. vodovodech a kanalizacich § 19ods.5.podotikam mame vodomer proč platit pavsal jeto nespravedlive a neadresne (neb nekdo si napousti bazen a povsti pak kvantum vody do kanalu) mimochodem letosni smerne čilo na osobu a rok čini 36m3 jeto potvrzene od miniserstva zemedelstvi (mam to potrzene na meilu) chtelbych vedet vase stanovisko jinak mam sepsanou zadost na J.M.finacni urad na provereni postupu obce dekuji a sem zvedav comi odpovite honzaDoplňuji:dobry den omlouvam se za predeslou mou otazku 1)proc teda je uctovana voda dle mereni pro podnikatelsky subjekt? 2)a proč pro fizicke občani pavšalem (je-li meřeno vodomerem tez!! A STIMTO SE CHCI OBRATIT NA FINAČNI URAD BRNO DIK h.

    Další informace


    Může mi propadnou české občanství když nebudu dlouhou dobu na uzemí ČR ?

    Myslím tím třeba 5,10 nebo 20 let. Přišlo by mi to celkem logické kdybych zde po delší dobu nebydlel a bydlel bych v nějaké jiné zemi jen na vízum

    Další informace


    Kdy mají lidi sekat trávu na vesnici, když platí protihluková vyhláška?

    ne každý si může vzít dovolenou a jít si sekat trávu na zahradu, přes týden, kdy protihluková vyhláška neplatí.Aby zastupitelé ochránili jednu skupinu obyvatel, tak omezují druhou.

    Další informace


    Existuje zákon hovořící o umístění jedů na krysy?

    Již delší dobu se přu v baráku o umístění jedu na krysy, z mého pohledu contra legem. Soused, který má na starost údržbu, umísťuje granulový jed na krysy na dvorek objektu. Na dveřích u vchodu není uvedeno varování, že je na dvorku jed a jeho složení, což by dle mě mělo být. Má navíc právo umístit jed do přírody , i když se jedná o přilehlý pozemek objektu? Musí být de lege lata umístěno na viditelném místě varování o jedu?Nejvíce by mi pomohlo najít zákon, který toto vymezuje a já si ho sám rád přečtu.

    Další informace


    Má počítačový servis povinnost informovat Policii České republiky, když v počítači, notebooku najde nelegální software?

    Jako například Microsoft Windows, Microsof Office, Adobe Photoshop, hry, ...Jestli to servisy nedělají je asi věc jiná.Je přece v nějakém zákoně, že je povinnost nahlašovat trestné činy nebo ne ?To že je v osobním počítači nelegální software, ale ještě neznamená, že jej nainstaloval ta osoba, která jej do servisu přinesla a uvedla svoje identifikační údaje.

    Další informace