• Exp. a Log. Funkce - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Exp. a Log. Funkce. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Exp. a Log. Funkce

 • Je někde na netu přehled log aut? Hledám jedno, co mělo na kapotě značku, co vzhledově trochu připomínala býka s rohy.


  EGR ventil schéma a popis funkce


 • Dotlakovani exp nadoby


 • sloučení log. jednotek


  WMI - Windows Event log - nezobrazují se Descriptions


  Je nějaká stránka na vytváření log? Potřebuju logo :D

  Děkuji :)
  INSTALL.LOG


  Funkce MAX v excelu


  Funkce 3D televize


  Excel: Opravení všech prvních písmen z malých na velké (bez použití funkce)

  Mám ve sloupci A v každém řádku text a potřebuju aby všechny řádky začínaly velkým písmenem, ale nechci to přes funkci. Jde to udělat přes nějaké makro nebo najít ampnahradit ?
  Excel - funkce cotg


  Excel - Průběh funkce


  Catalyst AI Disabled a ostatní funkce CCC


  CS 1.6 Adminovi funkce


  C# volání funkce


  Apple Iphone 4S (Funguje funkce Siri i v CR?)


 • Jak se dá u funkce KDYŽ v excelu vložit do Ne další funkce KDYŽ?

  Používá se to např. u třech a více přepínačů.
 • Co znamená funkce zostření na střed?

  Předpokládám, že máte na mysli ostření ve fotoaparátu. Při ostření na střed foťák ostří vždy do oblasti středu snímku. U kompaktů je většinou tato oblast vyznačena obdélníkem. Pokud ale chcete mít zaostřeno něco jiného a foťák nemá flexi ostření nebo výběr ostřících bodů, dělá se to tak, že se zaostří namáčknutím spouště na to, co chceme mít ostré a s namáčknutou spouští fotku překomponujem s tím že zústává zaostřeno stále tam kam jsme zaostřili. Potom dokončíme expozici domáčknutím spouště.Podotýkám, že je to ještě složitější, protože je třeba brát v ú)vahu i hloubku ostrosti.Toto platí ale opravdu jenom u zrcadlovek. U kompaktů je hloubka ostrosti( díky malému čipu) tak veliká že při zaostření a cloně cca 4 - 5 je ostré všechno od cca od 3 m po nekonečno. Takové to ostření AiAF není téměř k ničemu, protože si foťák ostří sám kam chce, lépé tam kam je to pro něj snazší.Opět u kompaktů to ani nepoznáte, ale u zrcadlovky to je již horší.
 • Log. rovnice


  Funkce SUMA