• Když to ve vztahu skřípe či dojde k rozchodu, jak to nejlépe řešit jinak než hádkami? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když to ve vztahu skřípe či dojde k rozchodu, jak to nejlépe řešit jinak než hádkami?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Když to ve vztahu skřípe či dojde k rozchodu, jak to nejlépe řešit jinak než hádkami?

  • Měli by kandidáti na prezidenta znát volební zákon ?



    Další informace


    Je na tomto mladíkovi znát umění nebo jsou to všechno jen obyčejné triky?



    Další informace


    Jaké měli vztahy Jan Neruda a Alois Jirásek?



    Další informace


  • Potřebuji znát uložení otočné zadní nápravy MB Actros. Jde to vyhledat na webu???



    Další informace


  • Čau, z jakými zeměmi máme nejlepší přátelské vztahy... :D

    Myslím , že s peruánskými indiány.

    Další informace


    Dovedete říci, co jsou základní kulturní znalosti, které by měl znát každý?

    Tvrdí se, že jsme kulturní národ. Jistě umíme číst, posloucháme hudbu a pod. A taky se předpokládá, že známe základní hudební a literární díla, nebo víme něco o autorech. Ale kdo nebo co tam patří. Například literatura Čapek, Erben, Němcová, Hašek, hudba Beethoven, Smetana, Dvořák. To by měl znát každý, nebo máte jiný názor? Děkuji

    Další informace


  • je v době ekonomické krize znát nižší odbyt toaletního papíru, když se ví, že se šetří na jídle?

    anebo se tedy jídlem nešetří a pak žádná krize není

    Další informace


  • chci pěstovat tabák ve velkém, jak je to u nás legislativně? Zajímá mne i Váš názor či skušenosti s tímto podnikáním

    Tak hlavně pozor na virus jménem tabáková mozaika.

    Další informace


  • Kde jste se naučili znát sprostá slova?

    V první třídě to bylo díky inkluzi hned, jen doma se občas zdráhali vysvětlit, co které slovo znamená. Poté, co došlo další rok k selekci a přeřazení multikulturní skupiny mezi dyslektiky a do polepšoven, již bylo ale pozdě a náš dětský slovní fond zůstal obohacen.

    Další informace


    Poradíte, jak vyřešit problém, který se týká vztahů mezi otcem a synem?

    Syn nechce na svém baráku v 38 letech nic dělat- jen to nejnutnější- a vadí mu, když se snažím ho udržovat já.Žije jenom zaměstnáním a po práci zábava, to ale na chalupě nejde. Velké prostory, zahrady, úklid, zvířectvo-sušení sena a jiné věci. Když ve svých 65 letech mám všeho plné zuby, on si domů vodí návštěvy a já se po práci ani nevyspím. Mohl bych barák na dobro opustit, ale je mi líto vložených nemalých peněz, které by se změnily v nic. Jak s toho ven? Co s touhle situací dělat?Původní neotázkaVZTAHY SYN OTEC. Po našem,celoživotním snažení a všech úsporách máme vesnické stavení na slušné úrovni.Dostal ho syn.JAK MI NEMÁ BÝT LÍTO PENĚZ? ZA ČTYŘI ROKY, CO SYN PŘEBRAL BARÁK DO SVÉHO UŽÍVÁNÍ SE VŠE VRACÍ DO DOBY, KDY JSME MY BARÁK PŘEBÍRALY A KDY NA NĚM NEBYLA ZDRAVÁ ANI STŘECHA. ČTYŘICET LET PRÁCE, VŠECHNY ÚSPORY A ZA SVÉHO ŽIVOTA SE MÁM OPRAVDU V KLIDU DÍVAT, JAK TO BYLO NA NIC? OPRAVDU, BYLO TO NA NIC, KDYŽ S TOHO STEJNĚ NIC, PRO DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ RODU NA CHALUPĚ NEZBUDE.DŮM JE O STO LET STARŠÍ NEŽ JÁ.

    Další informace