• Expirace potravin - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Expirace potravin. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Expirace potravin

  • Podpoříte naše zemědělce a výrobce potravin,tím,že budete nakupovat jejich zboží? Já jsem pro!



    Další informace


    Existuje zboží, které se dá v prodejně potravin koupit za 1,- ?



    Další informace


    jak se vyrabi drevene kuchynske prkynko na krajeni masa a potravin?



    Další informace


  • Jak zabránit promrzání potravin v chladicím prostoru kombinované chladničky.



    Další informace


  • Kvalita potravin v Polsku



    Další informace


    Ceny potravin v Bulharsku



    Další informace


  • Jak (pokud vůbec) se projeví na našem zdraví pojídání potravin s konzervanty?

    Jde mi o to, zda má někdo poznatky o tom, že se naše zdraví vlivem zkonzumovaných konzervantů zlepší, nebo životprodlouží a tak podobně. Díky předem. P.

    Další informace


    Jak skladujete rozdělané nebo už uvařené potraviny a suroviny určené k pozdější konzumaci?

    Opět to rozepíšu malinko do odstavců do bodů, prosím o odpovědi též v bodech, ať je to přehledné :)(děláte si oběd a zbydou vám uvařené suroviny či potraviny a chcete si je někam uklidit s tím že si je dáte druhý den třeba k obědu) kam? a do čeho je dáte a jak skladujete?)1.Uvařené brambory_1. necháte je na plotně v hrnci polootevřené, aby dýchaly2. nebo na plotně v hrnci zavřené pod pokličkou, aby dovnitř nešel tolik vzduch?3. nebo do lednice v hrnci zavřené též pokličkou, aby neproudil dovnitř příliš vzduch4. nebo v hrnci polootevřené v lednici, aby dýchaly?5. nebo dáte do sáčku a necháte na lince nebo do lednici2.Uvařený knedlík_1. necháte ho na plotně v hrnci polootevřený, aby dýchal2. nebo na plotně v hrnci zavřený pod pokličkou, aby dovnitř nešel tolik vzduch?3. nebo do lednice v hrnci zavřený též pokličkou, aby neproudil dovnitř příliš vzduch4. nebo v hrnci polootevřený v lednici, aby dýchal?5. nebo dáte do sáčku a necháte na lince nebo do lednice- Podotázka o knedlících - kde celý nezpracovaný knedlík skladujete?V lednici, nebo někde v chladu ve špajzu?to samé když vám zbude půlka knedlíku ukrojeného (lednice, či špajz).3.uvařené špagety_1. necháte je na plotně v hrnci polootevřené, aby dýchaly2. nebo na plotně v hrnci zavřené pod pokličkou, aby dovnitř nešel tolik vzduch?3. nebo do lednice v hrnci zavřené též pokličkou, aby neproudil dovnitř příliš vzduch4.nebo v hrnci polootevřené v lednici, aby dýchaly?5.nebo dáte do sáčku a necháte na lince nebo v lednici4.zbylé m

    Další informace


    na jaké stránce jsou nutriční hodnoty potravin pro složení jídelníčku DĚKUJI

    Najdete to např.zde: a href"http://www.infospace.cz/Potravinarstvi/suroviny-a-ingredience/energeticke-hodnoty-potravin/" rel"nofollow" http://www.infospace.cz/ hellip /a

    Další informace


    škodí ozařování potravin radioaktivním zářením ?

    a záleží jak velkou dávkou...pokud by už svítili , tak se radioktivita dostane i do tebe...používá se to k hubení plísní a pod...vice na a href"http://www.bezpecnostpotravin.cz/az/termin/76686.aspx" rel"nofollow" http://www.bezpecnostpotravin. cz/ hellip /a

    Další informace