• Externí disk pod WIN XP funguje normálně, pod Win 7 chce formátovat ... - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Externí disk pod WIN XP funguje normálně, pod Win 7 chce formátovat .... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Externí disk pod WIN XP funguje normálně, pod Win 7 chce formátovat ...

  • Mám doma wifi normalně mi funguje na obou notbucích ale na mobilu ne



    Další informace


    jak formatovat SD kartu na sony ericsson wt13i?



    Další informace


    Externí disk



    Další informace


  • Pokud mi chce obchodník poslat peníze zpět a chce můj PayPal, stačí mu dát můj mail, nebo se mu dává něco více?



    Další informace


  • Externí disk k přehrávání přes dvb-t

    Můžu koupit dcerce externí disk, na který nacpeme filmy a ona si je pak bude moct pouštět přes settopbox? Funguje to takhle? Kdo tomu rozumíte?Nebo by byla lepší varianta mnohem větší flash disk?

    Další informace


  • Externí HD - nechci formátovat



    Další informace


    Externí disk nefunguje



    Další informace


    Externí disk pod WIN XP funguje normálně, pod Win 7 chce formátovat ...



    Další informace


    Externí disk se nezobrazí



    Další informace


    Proč mi nefunguje klávesnice při zadávání hesla při wifi....ale pokud se přihlásím přes kábel tak normálně funguje..

    Vezmu to od konce, přes kabel se přihlašuješ kam? K routeru? Pokud ano, tak máš nastaveno DHCP (dynamické přidělování IP adresy). U wifi, pokud máš nastavené zabezpečení bezdrátové sítě a vybereš špatné šifrování, nemusí ti systém ani dovolit se do takové sítě přihlásit.

    Další informace