• externí disk, pošlu ho proti zdi - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: externí disk, pošlu ho proti zdi. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - externí disk, pošlu ho proti zdi

 • Pokud pošlu omylem peníze na jiný účet, můžu je nějak získat zpět ??? :)  Další informace


 • Může se poškodit externí disk, když na něj zálohuju vadná data?  Další informace


  Když si chci nahrát z TV na externí disk, někdy to jde, někdy to nejde a někdy to po krátkém čase zmizí. Proč?  Další informace


 • opravdu to takhle funguje,dnes pošlu peníze a ještě dnes přijdou?  Další informace


 • Externí disk k přehrávání přes dvb-t

  Můžu koupit dcerce externí disk, na který nacpeme filmy a ona si je pak bude moct pouštět přes settopbox? Funguje to takhle? Kdo tomu rozumíte?Nebo by byla lepší varianta mnohem větší flash disk?

  Další informace


 • když pošlu email, je možné mě identinfikovat?  Další informace


  Proč se mi odpojuje od PC samovolně externí disk ??

  Dobrý den. Mám WIN 8.1 a když k PC připojím do USB přes kabel ( asi 20 cm dlouhý ) externí disk 2,5, velikost 1T,tak se mi občas stane, že se mi samovolně externí disk sám odpojí a píše mi to dole na liště, že zařízení USB nebylo rozpoznáno. Externí disk jsem nechal optimalizovat a také mám nastavené automatické ovladače, ale stále se mi tato závada občas opakuje - tak asi 5x za hodinu. Zařízení musím odpojit, pak znovu zapojit, chvíli ( asi 10 min ) pracuje správně, pak se samo odpojí. Čím to může prosím být ? Děkuji za případné rady. Někdy také musím několikrát externí disk opakovaně zapojit do USB, aby byl totiž vůbec externí disk na PC vidět.Doplňuji:Tak jsem vyčetl k disku toto : Samsung HN-M101MBB 1000.2 GBRozhraní : USB ( Serial ATA )Rychlost otáčení : 5400 RPMPřenosový režim : SATA/300Standard ATA 8 - ACS/version 6Podporované funkce : S.M.A.R.T. 48 bit LBA, APM, AAM , NCQADATA HDD SH 93 ( 1000GB )Používám Y kabel pro disk.

  Další informace


  Proč chce externí disk naformátovat?

  Stala se mi hrozná věc.Mám externí disk 1TB ,který mám z poloviny zaplněn filmy,cca 500filmů.Připojuji ho k počítači,kde nakopíruju filmy a pak je přes multimediální centrum přehrávám.V tom centru mám interní HDD,kde mám taky filmy.Potřeboval jsem si z toho centra nakopírovat filmy do toho externího.Tak jsem kopíroval asi 45 filmů najednou.V pohodě se to nakopírovalo,čára dojela a hlásilo to,že je hotovo,ale v tom centru už se nic neukázalo.Tak jsem ho připojil k počítači,kde mi zmizel i název toho disku a bylo tam jenom místní disk H, a hlásí to,že disk musí být před použitím naformátován.Jenomže to by se mi vymazaly všechny filmy.Nefunfuje to ani v tom centru ani v nové televizi,kde to ještě před hodinou krásně přehrávalo.Nevíte co teď s tím? Nemůžu přijít o ty filmy,to by byla moje smrt.Nemůže to přece po půl roce z ničeho nic chtít formátovat.Doplňuji:Když tak,kdybyste aspoň někdo věděl,proč se to mohlo stát.Díky

  Další informace


  NB a externi disk  Další informace


  Když si pošlu z tel.do pc video,pc mi ho nepřehraje,můžete mi někdo prosím poradit důvod...a co s tím?Děkuji.

  asi to nepodporuje tvůj přehrávač nebo ti chybějí nějaké kodeky na přehrávání. Já osobně používám na přehrávání videa z mobilu VLC media player a ten má kodeky svoje.

  Další informace


  Jaký externí disk vybrat?  Další informace


  Jak nejefektivněji zálohovat osobní data z PC na externí disk?

  Máte nějaký postup ulehčení práce?Doplňuji:Kamarád mi říkal, že stačí TOTAL COMANDER.

  Další informace


  Externí disk s dvěma USB  Další informace


  Externí disk Western Digital My Passport Essential- ovladač  Další informace


  Externí disk WD: Health status-warning  Další informace


  Externí disk - první spuštění  Další informace


 • Pokud pošlu doporučený dopis s dodejkou a adresát si jej nevyzvedne, vrátí se mi jen dodejka nebo i dopis?

  Někde se píše, že se dopis po 15 dnech doručí adresátovy do schránky a někde zase, že se to vrací všechno odesílateli tak jak to je?

  Další informace


  Jestliže se třeba v 15 vyfotím nahý a v 20 to nahraji na internet nebo to někomu pošlu, je to šíření dětské pornografie?

  A hrozí za to nějaký trest?

  Další informace


  Co se stane, když pošlu na 158 SMS Jdi do p.dele?

  Nic. SMS zprávy tyto čísla nepřijímají... -)

  Další informace


 • Jak by měla vypadat kampaň proti drogám, aby to právě nebylo tak, že proti čemu se bojuje, to se posiluje?

  Každého hned za mlada poslat na měsíc do léčebny, aby se staral o ty, kteří už drogám propadli. Myslím, že to by byl nejlepší způsob prevence. Bohužel, zřejmě však nebude takový plán proveditelný.

  Další informace