• externí disk se nenačte - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: externí disk se nenačte. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - externí disk se nenačte

 • Samsung galaxy ace - plný externí disk  Další informace


  Je možné připojit externí disk na více zařízení najednou?  Další informace


  Externi disk a televize  Další informace


 • Externí disk k přehrávání přes dvb-t

  Můžu koupit dcerce externí disk, na který nacpeme filmy a ona si je pak bude moct pouštět přes settopbox? Funguje to takhle? Kdo tomu rozumíte?Nebo by byla lepší varianta mnohem větší flash disk?

  Další informace


 • Záznam pořadu z TV na externí disk  Další informace


  USB řadič - externi disk se nechce roztocit  Další informace


  Proč se externí disk na OS W 8,1 nenačte?

  mám externí disk Adata 500 GB,připojím ho pc OS W8,1 a nic,kontrolka se na disku rozsvítí,ale v Tento počítač se nic neobjeví,přitom jinej disk počítač načte,starej počítač s Vistou přitom ten disk načetl,čím to je?

  Další informace


  Poraďte externí USB disk  Další informace


  Nefunkční externí disk s některými USB porty  Další informace


  NB a externi disk  Další informace


  Lze z interní DVD mechaniky udělat externí? Na notebooku se mi rozbyla mechanika a samotnou externí mechaniku nemám.

  Interni mechaniku mam ve starsim PC nevyuzitou, tak bych ji teoreticky mohl vyuzit pokud by existovala nejaka redukce a ja z ni mohl udelat externi mechaniku? IDE na SATA2? A pak neco jako SATA2 na USB? Vice pripadne v diskuzi k otazce. Potreboval bych preinstalovat system a nemam zkusenost z instalovani Windows pokud se prevee na Flashku.

  Další informace


  Jde nainstalovat Ubuntu na externí disk ?

  Jde nainstalovat Ubuntu na externí disk Verbantim ? Můj HDD v notebooku se rozbil, ale nevím to jistě, protože nevím, co s diskem je. Když disk vložím do Pc, tak se notebook zasekne v biosu a nejde se dostat do žádného nastavení. Třeba se disk musí naformátovat, ale já nevím, kde ho mám naformátovat, protože mám jen netbook a notebook Asus A6J- s poškozeným diskem. -Zkoušel jsem instalovat windows XP na externí disk, ale objevilo se- chyba při načítání z disku.A taky jsem zkoušel instalovat Linux Mint a ten se nespustil. Myslíte, že jde nainstalovat Ubuntu na notebook Asus A6J (podporuje bootování z usb)A disk je docela rychlý, akorát nevím, jak nainstalovat systém. Externí disk nejde rozebrat, abych ho vložil dovnitř.

  Další informace


  Jaký mám koupit externí hard disk?

  Jaký mám koupit exterák jednak jsem se dívala že jsou nějaké HDD a SSD. Potom mě zajímá jaký je rozdíl u HDD 2,5 a 3,5 co mám koupit. a potom jestli je lepší koupit jeden terový a nebo dva 500 G. díky moc a případně jakou značku aby to bylo v rozumné cenové relaci.

  Další informace


  Jak nejefektivněji zálohovat osobní data z PC na externí disk?

  Máte nějaký postup ulehčení práce?Doplňuji:Kamarád mi říkal, že stačí TOTAL COMANDER.

  Další informace


  Externí disk se systemem  Další informace


  Externí disk se odpojuje  Další informace


  Externí disk nezapisuje, ale ukáže se  Další informace


  Externí disk nelze připojit k W7  Další informace


  Externí disk WD: Health status-warning  Další informace


  Externí disk - lze to uznat jako reklamaci?

  Mám externí disk verbatim (nevím přesně jaký typ). Bohužel když jsem ho chtěla zase zapnout pořád se mi ukazovalo naformátovat data. Takže jsme ho odnesli na obnovu dat, tam po nás chtějí 4000 za obnovu. A prý si máme dojít ještě tam kde jsme ho koupili, že je ještě v záruce, že je nějaký chyba na začátku. (nevím co, říkal mi to manžel) a mě by zajímalo, jestli si myslíte, že se ta záruka vstahuje i na to, že mi ty data prostě obnoví, když je to chyba v externáku, co jsem tedy pochopila. Nechce se mi totiž vyhazovat 4000 jen tak z okna, když by to mohlo jít přes záruku.Tak jestli s tím také nemáte někdo zkušenosti, díky :)Doplňuji:Děkuji, a nevíte přesně o jaký pragaraf jde? nemohu to nikde najít. Nechci se ohánět něčím co přesně neznám :)

  Další informace