• EXTRA dlouhé tílko od HM - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: EXTRA dlouhé tílko od HM. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - EXTRA dlouhé tílko od HM

  • Co říkáte na dlouhé sezení v autě?



    Další informace


    Perník po dlouhé době - jde jíst?



    Další informace


    Nález ztracené věci po dlouhé době



    Další informace


  • Máte vyzkoušený některý recept na ovesné sušenky, které by nebyly extra křehké?

    Plán je vykrajovat ne kolečka, ale písmenka. Tak aby se moc nelámaly.Většina receptů uvádí vytvořit hromádky nebo hromádky roztlačit na kolečka.Za případný OSVĚDČENÝ redept dík.

    Další informace


  • EXTRA dlouhé tílko od HM

    V obchodě jsem viděla nádherné strašně dlouhatánské tílko značka H ampM šly z něj jakoby cáry až ke kolenům a byla u něj cedulka myslím 100% linen, mělo černou barvu a bylo poměrně těžké.... myslíte že se dá ještě někde sehnat (bylo ve výprodeji před cca 2 dny...) Děkuji!

    Další informace


    Kde sehnat dlouhé společenské šaty,nejlépe královsky modré s holými zády? :)

    Jééé - to je náhoda - tady, v butiku na rohu, zrovna takové mají...:-OVíš - kdybys nebyla trdlo a aspoň chvíli přemýšlela nad formulací dotazu, došlo by ti, že je vhodné napsat aspoň město, kde se po šatech chceš ´pídit´ - protože těžko si pojedeš šaty vyzkoušet z Lanžhota do Aše...:-PDoplňuji:A jinak se můžeš kouknout třeba tady - a href"https://www.google.cz/webhp?sourceidchrome-instant rlz1C1GKLA_enCZ613CZ613 ion1 espv2 ieUTF-8 qspole%C4%8Densk%C3%A9+%C5%A1aty+kr%C3%A1lovsk%C3%A1+mod%C5%99+" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a -)

    Další informace


    Mám dlouhé vlasy až po ledviny, a chtěla bych je nechat ostříhat zhruba po lopatky......

    ...... Slyšela jsem že se vlasy dají prodat.. Nevíte, jestli to jde v nějakém slušném salonu na Pardubicku?? Nebo případně i jinde.. DíkyDoplňuji:jami155, toto mi říká sposta lidí, mám dlouhé vlasy, a už se rozhoduji skoro rok co s nima.. Jediné co s nima dělám je to, že je nosím v drdolu a to mě už fakt nebaví.. Vždycky jsem chtěla mít dlouhé vlasy, ale teď budu ráda, když budou pryč, ani si neumíte představit, jaká je s nima neuvěřitelná práce.. (pokud sama nemáte dlouhé vlasy) Však oni zase dorostou.. o)))

    Další informace


  • Má některá církev jiné oblečení než dlouhé až na zem?

    Třeba pánský oděv?

    Další informace


  • Dají se v sekáčích sehnat kanady, kožené dlouhé kabáty, bavlněné svetry, modráky, nepromokavé bundy?

    Spíše v army shopu.

    Další informace


  • Dlouhé vypínání...

    Strašně dlouho mi na notebooku trvá než se vypne a pak se objeví něco anglicky,že je něco špatně a jestli to chci přepnout do nouzovky nebo normálně.Nevím nevím

    Další informace