• Facebook - soukromí - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Facebook - soukromí. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Facebook - soukromí

 • Lze si tu zachovat soukromí, i pokud člověk roky zasílá nekompromisní otázky?  Další informace


 • Aplikace facebook na mobilu  Další informace


 • Nemáte někdy pocit, že jste absolutně ztratili soukromí???

  Všude jste zaregistrováni, jen co se narodíte, máte rodné číslo a pak už to jede.... Všude se o vás všechno ví....Doplňuji:Někdy závidím našim předkům, nemluvě o době, kdy ještě nebyly počítače. Sice si je zapsali někde na matrice nabo v kostele, ale to bylo vše.... Měli svatý klid....

  Další informace


 • jak mít ve svém účtu soukromí?  Další informace


  facebook:spolocni pritele:facebook  Další informace


  Facebook - smazání účtu

  Dobrý den. Chci se zeptat mám účet na facebook a když se ho chci zbavit tak ho mám smazat nebo ho někomu dát (svím přátelům). Děkuji za odpověď Heřman.

  Další informace


  Facebook - seznam ignorovaných  Další informace


  Facebook - pači sa mi to  Další informace


  Facebook - online stav  Další informace


  Facebook - blokovani uzivatelu  Další informace


  Facebook - Like box  Další informace


  FACEBOOK PROBLEM

  Prosím laskavě o odpověd. Nastavil jsem si používání facebooku i ve svém mobilu. Mám problém se svými přáteli. Na prohlížeči v mobilu vidím všechny mnou přidané přátele. V internetovém prohlížeči na PC však pouze 3 přátele z cca 50-ti. Ostaní nějak zmizeli. Znamená to, že musím znovu žádat o přátelství a opětovně tvořit seznam přátel v internetovém prohlížeči na svém PC ?Dále jsem zjistil, že mi v kolonkách politické názory a vyznání byly vyplněny udaje a to přesto, že jsem si je tam nezadával. V čem je problém a kdo mi je tam mohl doplnit?Děkuji za radu.

  Další informace


  Extenze pro Chrome a soukromí  Další informace


  Chci svůj vlastní web do facebook stylu

  Existuje nějaký program pro tvorbu webových stránek? Jako nemyslím to tvoření přes internet, mám na mysli třeba něco do stylu facebooku (chat, vytváření svých profilů apod.)

  Další informace


  Auto foto uploader na facebook fanpage  Další informace


  2 lidi na učtu facebook  Další informace


 • Je zveřejnění rodného čísla bez označení, že jde o rodné číslo, porušením ochrany soukromí?

  Nevím, v čem byla předešlá otázka závadná, ale budiž... vkládám znova, dle zdejších pravidel o vkládání otázek... i když- to byla i ta smazaná...příklad:datum narození: 7.7.1977Náhodná ulice, Městobla-bla-blapřiřazené číslo 7757071234datum narození: 6.6.1966Náhodná ulice 2, Město Bbla-bla-blapřiřazené číslo 6656065678jde o listiny zveřejněné soudem na internetu, kde rodná čísla, označená jako rč jsou zamazána, v ostatních případech, kdy rodná čísla zastupují jakési přiřazené číslo, zamazána nejsou...děkuji za odpověď(a mazalovi přeji pěkný den)

  Další informace


  Je v pořádku narušovat něčí soukromí?  Další informace


  Co si myslíte o této situaci týkající se narušování soukromí a falešného obvinění?

  Paní učitelka odhalila, že jsem napsal sprostou báseň, a proto mi ji vzala a dala mi poznámku. Panu učiteli práva jsem řekl, jestli je v pořádku si psát sprosté básně, pokud je nijak nešířím, ano o nich nikomu neříkám, ale nechám si je pouze pro sebe. O tom, že mi paní učitelka vzala deníček, na kterém byla ta báseň, jsem učiteli práva neřekl, protože jsem ji kryl. Nechtěl jsem, aby paní učitelka byla obviněna z narušování soukromí. Pan učitel práva řekl, že to bylo naprosto v souladu se zákonem, a dokonce i se školním řádem.Můžu se stěžovat panu řediteli na postup té učitelky, která narušovala moje soukromí a dala mi trest, i když jsem nic neudělal, protože moje chování bylo v souladu se školním řádem podle učitele práva? Řediteli bych jenom řekl, že mi dala bezdůvodně poznámku, protože nechci, aby ta učitelka ještě přišla o práci, i když to byla vlastně jenom její chyba.

  Další informace


  Co když se na Facebook (atlas hub) vyvěsím s chráněným hřibem?

  Vyvěs se a uvidíš :-)

  Další informace