• Filtr zachytí polovinu nečistot.Kolik nečistot(zaokrouhleno na celá procenta) zachytí 2filtry za sebou?A:100%,B:75%,C:50 - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Filtr zachytí polovinu nečistot.Kolik nečistot(zaokrouhleno na celá procenta) zachytí 2filtry za sebou?A:100%,B:75%,C:50. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Filtr zachytí polovinu nečistot.Kolik nečistot(zaokrouhleno na celá procenta) zachytí 2filtry za sebou?A:100%,B:75%,C:50

 • Co říkáte na to, že Marcela Hrdá odchází z čela České pošty?  Další informace


 • Jak se spolehlivě zbavit nečistot a mechu na hrobech?  Další informace


 • jak se píšou procenta ?

  které klávesy mám stisknout ?

  Další informace


  Procenta v excelu 2003  Další informace


  Kostičkovane pismo misto obrazku jen barevne skvrny cela plocha a ikony na monitoru jsou moc velke  Další informace


  Frekvence RAM mi jede jenom na polovinu  Další informace


  Co dělat když na tabletu win8 se mi něják restartovala celá hra ? (musím jí hrát od znova)  Další informace


 • muj pritel je vietnamec je ve vezeni ma vyhosteni a muze zadat o podminecne propusteni ma za sebou polovinu trestu

  Se svým přítelem můžete uzavřít sňatek a požádat o prominutí trestu prezidenta repuibliky. Můžete požádat o amnestii, ale je nutné řádně doložit důvody. Například manželství děti, těhotenství...

  Další informace


  Po rozvodu mám na sebe půjčku Sepsali jsme ověřenou dohodu, že polovinu budu platit já a druhou bývalá manželka.

  Po rozvodu mám na sebe půjčku Sepsali jsme ověřenou dohodu, že polovinu budu platit já a druhou bývalá manželka. A co když přestane platit? Dá se to nějak právně ošetřit, nebo stačí ověřená dohoda?

  Další informace


  Co musí udělat řidič, pokud chce odpustit polovinu trestu zákazu řízení automobilu?

  Musí podat žádost soudu anebo MěÚ, podle toho kdo zákaz vydal.Žádost k soudu musí splňovat náležitosti dle trestního řádu. Soud nařídí veřejné jednání a rozhodne. Úředník MěÚ obvykle rozhodne od stolu.Další info v odkazu:

  Další informace


 • Přítelova exmanželka chce po 5 letech od rozvodu vyplatit svou 1/2 polovinu bytu,byt se splácí družstvu.

  Ona má přispívat a neplatí z čeho se bude odvíjet cena bytu.

  Další informace


  Mel jsem tezkou autonehodu. Bude mit manzelka narok na polovinu odskodneni v pripade rozvodu?

  myslim ze ano,jedine ze byste se v pripade rozvodu se zenou dohodl na jinem vyrovnani,nebo penize prepsal na jinou osobu nez jste vy

  Další informace


 • Převádění na procenta

  Jak se převede číslo 1,32 na % ?? Kolik je to % ? Děkuji

  Další informace


  Jak počítáte procenta?

  Já znám dva způsoby. Pokud teda chci vypočítat třeba 7% z 50, vím je to 3,5 i bez počítání, nechci vás zkoušet, chci jen znát váš způsob.První způsob, tím počítám já 50x0,073,5Druhý způsob, 50/1000,5x73,5Nebo máte nějaký jiný způsob???Zajímá mě to proto, že dnes jsem měla jednání s jedním manažerem, z 1250kč chtěl odečíst 15% a začal složitě počítat, po chvíli to měl na dvě stránky a výsledek nikde. Řekla jsem mu, ať to jen vynásobí 0,85 a že bude mít výsledek. On to nepochopil.Doplňuji:Právě že je mladý tipuji tak 25let, a má vystudovanou VŠ, teda alespoň na vizitce má titul Bc. Strašně mě zarazilo, že se nedopočítal konce.

  Další informace


 • Prodavačka na stánku prodává vajíčka. Príjde k ní 1.kupec a ten si koupí polovinu vajícek a k tomu pulku vajícka ...

  ... 2. kupec si koupí pulku zbytku a pulku vajícka. 3. kupec si koupí pulku zbývajícího zbytku a pulku vajícka.Nezbylo ani jedno!! Vajícka se nedají pulit!!-kolik vajícek bylo na zacátku?

  Další informace


 • Stačí odpracovat polovinu měsíce na zaplacení zdravotního pojištění?

  Zdravím, ráda bych se zeptala, jak se to se zdravotním pojištěním. Ke konci minulého měsíce jsem skončila v práci na částečný úvazek. Nehlásila jsem se na úřadu práce. V půlce tohoto měsíce nastupuji do jiné práce. Bude mi stačit odpracovat půl měsíce na zaplacení zdravotního pojištění z výplaty nebo budu něco doplácet pojišťovně sama? DěkujiEdit:Na UP nejsem. První polovinu měsíce za mne nikdo nehradí. Proto právě nevím, zda na zaplacení celého měsíce bude stačit opracovat půlku nebo zda si budu muset tu první půlku zaplatit sama.

  Další informace


  Poradíte mi se slovní úlohou z matiky? Je to ze 7.ročníku na procenta.

  Ahojky,napověděli by jste mi alepsoň jak to mám spočítat.Je to slovní úloha z matiky,7.ročník.:))S.Ú.:Plánovaná cena výletu v hodnotě 160 Kč za jednoho žáka byla zvýšena o 7.5%.Celá třída zaplatila dohromady o 396 Kč více.Kolik žáků jelo na výlet?Prosím vás,poraďte mi :(( Tato úloha bude v písemce :((

  Další informace


  Jak mam vypocitat procenta absence podle jedne kalkulacky?

  Nasla jsem tuto kalkulacku: a href"http://znamky.8u.cz/absence.php" rel"nofollow" http://znamky.8u.cz/ hellip /a A chce to po me pocet hodin a ja nevim jakych. Jako za pololeti? A jak to mam spocitat? My mame kazdy tyden jinak a ja se vsadim, ze to stejne spocitam blbe :DPocet hodiny absence vim, ale to nad tim ne.Dekuji :)

  Další informace


 • Je tady nějaký dobrý dentista,nebo dentistka z HK?...Potrebuju zrekonstruovat celá ústa. Jsou jak po atomovem vybuchu...

  To vám ji někdo vyplomboval ?Pak se nedivím vašemu avataru.Tchyně chodí dlouhá léta prý na Pouchově k Aleně Grigerové,je s ní spokojená!

  Další informace


  Jaký je vzorec pro výpočet procenta podkožního tuku?

  Kaliperační kleště změří v milimetrech podkožní tuk. Na internetu jsem našel různé kalkulačky, kde se naměřené hodnoty na několika místech zadají společně s váhou a věkem. Chtěl bych vědět, jak vypadá vzorec nebo algoritmus, kterým se procento podkožního tuku vypočítá.

  Další informace