• Flashblock pro Operu ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Flashblock pro Operu ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Flashblock pro Operu ?

  • Bude harddisk u kterého je nápsáno ideální pro notebooky je možný ho bez problému použít pro PC. A co nejlepší HD



    Další informace


  • Je etiketa pana Špačka určená jenom pro lidi žijící v klášteře a pro elitu národa?

    Můj otec si myslí, že etiketa, kterou hlásá a o které píše pan Špaček je určená jen pro mnichy a jeptišky a pro elitu národu. Já si myslím, že je určená pro normální slušnou společnost.Kdo má pravdu? Pokud ji nikdo z nás nemá, jaká je správná odpověď, tedy pro koho je určena.

    Další informace


  • Jak mám sehnat matematika pro vytvoření algoritmů pro mé projekty na compu?Vlastní program si pak vytvořím sám v Delpi.

    Obrat se treba na matfyz a nabidni neco, co se bude hodit jemu (penize?).

    Další informace


    Jak se dá nastavit v PS CS5 možnost použít Uložit pro web pro uložení gif obrázku?

    Tuhle možnost nemůžu využít, protože není aktivní, je světle šedá. Asi před 3 dny mi tahle možnost ještě fungovala. Děkuji předem za radu.

    Další informace


    Co stáhnout na Operu?

    Pri prehravani videi na seznamu videa normalne hraji.Na prohlizeci Opera ty same videa nejdou prehrat.Ukaze se napis zasuvny modul Windows Media Player neni nainstalovan.Po stazeni WMP11 nebo jineho videa nejdou prehrat.Prosim o radu co na OPERU stahnout.Dik

    Další informace


    nokia pc suite - nelze odinstalovat operu



    Další informace


    Existuje nějaké hodnocení pro weby stejně jako pro hotely hvězdičky?

    Hoely mají hvězdičky některé 5 některé zase jenom 3. Existuje něco takového i pro weby?

    Další informace


    Jaký používáte OS? Platí pro notebooky a pro PC.

    Nabídka možností je značně nekompletní.10 fyzických + 2 virtuální stroje, z toho:1x Lubuntu Linux1x Kubuntu Linux1x Ubuntu Linux1x Ubuntu Studio Linux1x Android2x Raspbian Linux2x Armbian Linux2x Kali Linux1x Windows 7

    Další informace


    Jak donutit Operu, aby stáhla jeden soubor, který považuje za virus?

    Už mi leze na nervy, jak si pitomá opera a i ostaní prohlížeče myslej že program co chci stáhnout je virus přesto že neni! AVG jsem vypnula a v opeře jsem vypnula chránění před škodlivými weby i když je to trochu jiná funkce, doufala jsem že to zabere, ale nic, pořád to při stahování píše Přerušeno: Byl zjištěn virus Zkusila jsem stahovat přes explorer, tam to bylo blokovaný nějakým smart screen filtrem, ten jsem vypla a místo aby se to stáhlo tak to jen psalo zjištuji zabezpečení a dál nic...ví někdo jak program stáhnout aniž by pitomý prohlížeče tak prudily?

    Další informace


    Jak odinstalovat Operu



    Další informace