• fráze tam se dveře netrhnou znamená, že tam chodí hodně lidí a nebo žádní?? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: fráze tam se dveře netrhnou znamená, že tam chodí hodně lidí a nebo žádní??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - fráze tam se dveře netrhnou znamená, že tam chodí hodně lidí a nebo žádní??

 • Staré dveře opálit nebo stačí jen sbrousit  Další informace


  Kolik mohou stát zámky pro RD (branka, hlavní a zadní dveře), aby šly odemknout jediným klíčem?  Další informace


  Jak poznám jestli jsou dveře levé nebo pravé?  Další informace


 • co to znamena kdy pisu na strance chci to tam vlozit a napise mi to chyba tokenu tak co to znamena  Další informace


 • Jak se jmenuje film ve kterém zazněla fráze Mezi Bakarem a Tubou ???

  Doplňuji:Nevím přesně, ale jedná se vim, že se jedná o komedii tušim Francouzskou a je tak cca z roku 2005.

  Další informace


 • V kterém je státě ve světě je málo mužů a hodně žen anebo hodně mužů a málo žen?

  Zajímalo by mě,které státy se mohou chlubit tím že mají nedostatek mužů a hodně žen nebo hodně mužů a málo žen. Děkuji.

  Další informace


  A rčení pamatovat na zadní kolečka znamená.....?

  Ponechat si nějaké řešení v záloze.

  Další informace


 • Znáte nějakou dobrou diskuzi, kde chodí nejvíce lidí?

  odpovědi.czDoplňuji:ladič: všiml jsi si, že právě teď a tady vedeš diskusi? ..to je fuk, že je to třeba tvůj monolog, když ti neodepíšu, ale je to diskuse ..a díky takovým, jako jsi ty, jsem odpověděl, co jsem odpověděl ..fakt si myslíš, že jsem to, cos napsal, nevěděl? ..ale ne e, tak jednoduchý ty přeci nejsi ,)

  Další informace


 • Proč po nocích chodí hodně úchyláků?

  Chci se zeptat, proč vlastně po nocích hodně úchyláků, dementů a psychopatů? Já totiž často slyším že po půlnoci nebo ve 3 hodiny v noci chodí ven samá verbež, která může kdykoliv a kohokoliv přepadnout. Ono je to vlastně pravda že v noci venku řádí spousta nebezpečných psychopatů, kteří můžou i někoho zabít. Chci se zeptat, proč vlastně chodí v noci hodně úchyláků?

  Další informace


  Do kolika vecer muze prijit kotrola,od kolika nemusim otevrit,chodi po baraku divni lidi a ja se bojim

  Do 22 hodin.

  Další informace


  Bude-li bolest zad uznána jako nemoc z povolání, tak páteř musí být poškozená opravdu hodně? Znamená to být na vozíku?

  Co si o tom o tom myslíte?Co znamená páteř musí být poškozená opravdu hodně?To je jen na invalidní vozík?****************************** *****************Teoreticky se nová nemoc z povolání může týkat i miliónů Čechů - podle lékařů totiž v padesáti letech bolesti zad trápí polovinu populace.Jenže jak upozorňuje MFDNES, tak snadné to zase nebude. Kritéria pro to, aby chronické bolesti zad mohly být uznány za nemoc z povolání, jsou totiž hodně přísná.Hlavní podmínkou přiznání finanční náplasti je podle deníku to, že páteř musí být poškozená opravdu hodně. Navíc žadatel o odškodné bude muset dokázat, že si záda opravdu zničil v práci. A to může být problematické.Zvlášt u lidí, kteří mají bolavá záda kvůli tomu, že sedí celý den za stolem v kanceláři. Nárok na kompenzaci by naopak mohli mít třeba skladníci nebo zdravotní sestry, které musejí zvedat pacienty.Jednorázové bolestné za zničenou páteř by pak mohlo dosáhnout částek mezi 50 až 60 tisíci korun.Zdroj: a href"http://www.nasepenize.cz/nemoci-z-povolani-se-rozsiri-o-novinku-budeme-vsichni-nemocni-295028" rel"nofollow" http://www.nasepenize.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Řekli byste sami od sebe člověku, který pro vás hodně znamená (partner), lásko?

  Nevím, mě to slovo nejde přes pusu, možná pro to, že mi odjakživa do hlavy tloukli, že tak mluví cikáni ( lt nic proti), že je to banální, až sprosté oslovení, ale v knížkách, filmech, médiích se s tím často setkávám.Dokázali byste tak někoho oslovit nebo oslovujete vy? Máte také nějaká slovíčka lásky , která vám nejdou přes hubu ?

  Další informace


 • Dá se zadní píst na kole ( zadní odpružení) nafouknout normální pumpičkou ?

  Dá se nafouknout pumpičkou na kola nebo je nějaká universální ?Doplňuji:zadní odpružení tlumič

  Další informace


 • Kde se pouzije fraze Padla kosa na kamen?

  Nejaky priklad......

  Další informace


  Jak by se dala přeložit anglická fráze: beat the crap out of both? PS: Není to úkol, je mě to zajímá. :)

  Voba zmlátit, až se pos...ou. Crap je synonymum slova shit a idiomatický celek the shit/crap out of se dá použít mnoha způsoby. Např. drive the crap out of your car - vyždímat z auta, co se dá...

  Další informace


  Existuje v rakouské němčině fráze dát si B(b)acha?

  Takže to nemá nic společného s Alexandrem Bachem?

  Další informace


  Co znamená fráze pal to čert?

  Čert vyjadřuje záporné hodnocení., tedy jako by bylo u slovesa ne. Vyjadřuje tedy nesouhlas, popření, rozhořčení něco neurčitého atd. Sloveso pálit - některé významy - starat se,, trápit, mrzet, působit atd. a href"http:/rirucka.ujc.cas.cz/?slovop%C3%A1lit" rel"nofollow" http:/rirucka.ujc.cas.cz/ hellip /a Věta: U hodnocení článku To beru. Mělo to jít spíš mezi blbůstky nebo nikam. Pal to čert. Pal to čert - nevadí, nestarej se o to, nezáleží na tom, netrap se tím, nemusí tě to mrzet atd.Záleží na kontextu, dá se vysvětlit různě.

  Další informace


 • fráze tam se dveře netrhnou znamená, že tam chodí hodně lidí a nebo žádní??

  Znamená, že hodně. I když trochu nelogicky...

  Další informace


  Co znamená fráze srát maggi v kostkách?

  Bát se, mít strach.Možná vznik tohoto úsloví souvisí s australským zvířetem. Vombati mají hranaté výkaly ve tvaru kostek.Wombati jsou zodpovědní za více úmrtí lidí než jiné zvíře v Austrálii, takže se jich lidé bojí. a href"https://zactopia.wordpress.com/2010/08/16/why-you-should-give-a-square-shit-about-wombats/" rel"nofollow" https://zactopia.wordpress.com / hellip /a Třeba z přenesení významu - kostky maggi připomínají barvou i tvarem kostky výkalů zvířete ...... obava, strach z blízkosti zvířete, když lidé uviděli jeho kostky , tušili nebezpečí ... Mohlo to být jinak ....možná kostky maggi přidávané do pokrmu způsobovaly zažívací potíže .... Slova někdo použije, jinému se zalíbí, šíří dál, i když původní význam nezná ...

  Další informace


 • Co znamená anglická fráze Off we go a Here we go? :)

  Doplňuji:Google translator umim taky používat, ale někdy je dost nahouby. -) Čekal jsem a stejně si i myslim, že to i má, nějaký prozaičtější význam )

  Další informace