• Fungují-li roznášky obědů, kterých rádi využívají především důchodci, tak funguje to tak i pro večeře? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Fungují-li roznášky obědů, kterých rádi využívají především důchodci, tak funguje to tak i pro večeře?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Fungují-li roznášky obědů, kterých rádi využívají především důchodci, tak funguje to tak i pro večeře?

  • Co máte dnes k obědu?



    Další informace


    Jsou někteří lidé jakoby předurčeni k dělání chyb, kterých potom jiní využívají?



    Další informace


    Věříte na padající hvězdy, fontány do kterých se hodí mince, a jiné věci u kterých si něco přejete?



    Další informace


    Vyuívají OP vysoce postavení lidé k pašování drog a zbraní, protože vědí, že je nikdo nebude kontrolovat?



    Další informace


    Jedna sousedka nosí Danovi zbytky co nesnědí kočky, které krmí. Jak si jí mám vycvičit, aby mi nosila obědy a večeře?



    Další informace


    Otázka sice není vhodná v době obědů,ale zeptám se.



    Další informace


  • Pere se dneska ještě na valše nebo už i na nejzapadlejší vesnici mají 90letý důchodci pračku?



    Další informace


  • Proč si muslimové vybírají z českých lázeňských měst především Teplice?



    Další informace


  • V kolik hodin začíná u vás doma Štědrovečerní večeře ??? :)

    Prostě v kolik hodin se pustíte do teho kapra :)

    Další informace


    Proč se především tvrdý alkohol po hospodách/barech nechladí rovnou v lednici, ale dává se pak s ledem?

    V lednici se nějak kazí, nebo je to jen o tom, že nejsou peníze a místo na většinou větší nebo další lednici? Možná to bývá tak, že lednice samozřejmě je, ale je plně obsazená jinými věcmi?

    Další informace