• Funkcni styl- jaky a proc? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Funkcni styl- jaky a proc?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Funkcni styl- jaky a proc?

  • Poradí mi prosím někdo ňakou kvalitní hudbu? styl (rock) atd.



    Další informace


    Nejlepší hudební styl?



    Další informace


  • Arch. sloh domu a styl zahrady



    Další informace


    Jaký je funkční rozdíl mezi skládacím a rozkládacím stolem?



    Další informace


  • Na čem se dá v dnešní době ušetřit, aby byl zachován zdravý životní styl, když člověk žije pomalu od výplaty k výplatě?

    Mám pro vás několik tipů:1) Odepřít si veškerou kulturu (kino, koncerty, hospodu i knihy. Jestliže jste divadlofil a nemůžete bez divadla žít, postavte se v neděli večer k oknu a číhejte. Jakmile spatříte souseda vracivšího se z hospody domů, otevřete všechna okna dokořán. Kvalita tyjátru, co sousedka předvede, stoupá s každým sousedovým vypitým pivem a s každou minutou, o kterou pobyt v hospodě přetáhl)2) Zrušit denní tisk a noviny si chodit číst druhý den do knihovny3) Prodat TV a na večerníček koukat u sousedů (takový Krteček v plazma kvalitě je stejnak lepší zážitek než z té vaší 37cm úhlopříčky)4) Jednou provždy odbourat přežitek zvaný dovolená (a s heslem Na zahradě je taky krásně! rozbijte stan pod vaším starým ořešákem)5) Oblečení nakupovat výhradně v sekáči (pozor!!! Jen ve dnech, kdy mají slevové akce Vše za 10 Kč !!!)6) Přestat používat MHD (jestli do práce netrefíte zpaměti, počkejte si na svou linku a utíkejte za ní)7) Zrušit internet (nepotřebujete ho!!! Stejně tam není nic jinýho než zpravodajství, nakupování a porno. A pokud vím, zprávy si už přece čtete v knihovně, nakupování je pro vás stejně nedosažitelný luxus a čuňačinky si můžete dělat doma. Vzhledem k tomu, že sex je prý dokonce dobrý na pleť, sexování je vřele doporučováno-ušetříte totiž dvojnásob: vy za porno, vaše paní za nekřesťansky drahou kosmetiku)8) Každý den mezi 22.-6.hod zhasnout světla a spát (co jinýho byste taky chtěl dělat, když číst nemáte co a televizi jste prodal!!)9) Buďte kreati

    Další informace


  • Kde se v cloveku bere hudebni styl ? Rodice , 2 synove a kazdy poslouchame uplne odlisnou hudbu ... -iv-

    Je to nejen dobou a prostředím, kde člověk vyrůstá ale i vkusem, jako vše ostatní..někomu se líbí modrá, druhému zelená. Žádnývzorec pro to neni

    Další informace


    Poraďte mi, prosím, nějaké skladby na styl Kevina MacLeoda??

    Znáte Kevina MacLeoda? Znáte podobné písničky nebo skladatelé beze slov? Nemyslím tím pouhé skladby na klavír atd.

    Další informace


  • Jaký je módní styl dneška - začátku 21. století?

    Každá doba minulého století měla své módní trendy a ukazatele: mikádo - nabírané sukně - mini - hippies - vycpávky - atd.Co bude poznávacím módním symbolem dneška, kdy se jenom kopíruje minulost?Je naše současnost skutečně tak retro?

    Další informace


    Jak se prosím jmenuje tenhle styl oblékání?

    klobouky, košile, svetry, džínové bundy, úzké kalhoty, polobotky nebo boty typu Dr. Martens..

    Další informace


    japonský styl-účesy a plesové šaty

    Jdu na ples v japonském stylu a chtěla bych vědět jaký účes a šaty ba byly vhodné.Děkuji za rady.

    Další informace