• Hamachi píše: Zprostředkující server odmítl váš požadavek na přihlášení - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Hamachi píše: Zprostředkující server odmítl váš požadavek na přihlášení. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Hamachi píše: Zprostředkující server odmítl váš požadavek na přihlášení

  • Už jsem si vzpomněl co jsem zde potřeboval. Odmítl mě prodat Soudal. Proč?

    Ve stavebninách Šťastný jsem chtěl pouhé 2 silikony od Soudal. Pán za počítačem mě zklamal. Jsou prý zablokované. Ale vrátil mě radost doporučením, že má pro mě výhodný cosi.. Silikon od Schoenex. Nato jsem se zeptal to je nějaký zelinář z Německa? Ano, je to Rakušan. Děkuji, já znám jenom Soudal a umím s ním pracovat. Žádný Schenex neznám. Já tam mám nulu. Je to zablokované. Ještě že neblokují chleba v potravinách. Prosím? Ještě že neblokují chleba v potravinách a musel bych koupit chleba z Rakouska. Hm.. Odešel jsem domů bez silikonů a proto jsem páteční práci vzdal.Těšil jsem se na vaše odpovědi co si o tom myslíte. Klikáním a kouřením jsem na tu otázku málem zapomněl. a href"http://img.nadapenny.com/t20/10225/nadap180431264480230.jpg" rel"nofollow" http://img.nadapenny.com/ hellip /a

    Další informace


  • Hamachi - Windows 7



    Další informace


    Hamachi - chyba: Zprostředkující server odmítl váš požadavek na přihlášení



    Další informace


    Učitel na nás zařve: Už zase jste shodili server a odejde do kabinetu. Jak jej nahodí? Co znamení spadlý server?

    znamena to ze na pocitaci v ucebne pracuje s daty ktere sou ulozeny na jinem pocitaci ve skole ( to je ten server) a to ze spadl server muze znament ze ho nekdo tak pretizil ze to neunesl a hodil chybu..nebo se nejak jinak pokazil... a opravi ho vetsinou restartovanim...nebo tim omlouva to ze si jde zapalit nebo dat frtana :-D

    Další informace


    nefunguje Hamachi - Failed to connect to the Hamachi servers



    Další informace


    Hamachi a ping



    Další informace


    Hamachi problém

    Zdrávím hrajem s kámošema různé hry ale je prioblém že se nám neukazuje Direct connect ale je to modré myslím nějak repley tunell nebo něco takového Rád bych zjistil jak to mám nastavit aby to fungoval třeba nějak nastavit ve wifi routeru mám broadband router předem díky.

    Další informace


    Hamachi - problém s připojení



    Další informace


    Hamachi nefunguje



    Další informace


    Nejde server pres hamachi



    Další informace