• Hledám program místo aTube Cather - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Hledám program místo aTube Cather. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Hledám program místo aTube Cather

  • Poradíte šikovnej program do mobilu, který by mě navedl na konkretní bod podle zadaných souřadnic, na vytyčení po GPS?



    Další informace


  • Hledám program na automatický ftp upload souboru při změně. Windows



    Další informace


    logo + banner - hledám program na vytvoření



    Další informace


    Dá se přeinstalovat Windows na SSD?

    Zaráží mě, že to ještě nikoho nenapadlo se zeptat. Jasně, defragmentovat SSD se nemá, alespoň jsem se o tom dočet: Ale dá se přeinstalovat Windows na SSD?Pro MartinussPrávě proto že má omezený počet zápisů, tak sem si řek, že by to SSD spíš poškodilo.Jsou případy, kdy SSD nečekaně odejde ať už vinou uživatele nebo výrobní vady, tak mám strach abych o SSD nepřišel.

    Další informace


    Foťák s kamerou, hledám



    Další informace


    Hledám program Nokia Connectivity Analyzer



    Další informace


    Linux - Kam skopírovať program? Kde je náhrada Program files?



    Další informace


    Hledám jednoduchý program na nákresy nábytku,reprobeden.



    Další informace


    Proč nelze nainstalovany program do notebooku uvest, aby byl funkčni nyni se jedna o program nikon transfer.

    Proč nelze nainstalovany(é) program(y)do notebooku nyni, třeba nikon transfer i jine programy uvest, aby byli funkčni. Nikon transfer tam již byl nainstalovany, nyni nelze jej nainstalovat, při kliknuti na ikonu vyskoči tabulka s textem- Failed to initialize pluto a program se NEOTEVŘE, taky i jine programy, třeba jsem měl v notebooku malvarebytes po čase jsem jej odinstaloval a nyni po 5 měsicich nejde již nainstalovat. Mam v notebooku OS Windows 8.1, Nevim co je toho přičinou. Děkuji za informaceDoplňuji:Proč nelze zprovoznit a otevřit program(y)nainstalovane do notebooku nyni, třeba nikon transfer i jine programy, nainstalovane jsou řadně, spravně, ale neotevřou se. Nikon transfer tam již byl nainstalovany a FUNGOVAL, nyni nelze jej otevřit, po kliknuti na ikonu vyskoči tabulka s textem- Failed to initialize pluto a program se NEOTEVŘE, taky i jine programy, třeba jsem měl v notebooku malvarebytes po čase jsem jej odinstaloval a nyni po 5 měsicich jsem jej nainstaloval, ale nejde otevřit, naskoči tabulka chybova hlaška . Mam v notebooku OS Windows 8.1, Nevim co je toho přičinou. Děkuji za informace

    Další informace


    Na co je v počítači aTube Toolbar?

    Dobrý večer vždy při zapnutí Notebooku se mě zobrazí okno kde mám napsáno Chcete zakázat aTube Toolbar a jeho teatures?dala jsem Zakázat atube Toolbar pouze pro toto okno ale proč se mě to furt objevuje děkujiDoplňuji:Ted jsem zkoušela přes Ovládací panely smazat aTube Toolbar do půlky se to smaže pak mě vyskočí okno že to nejde poradíte mě jak to přesně odstranit?

    Další informace