• Hnis v dasni - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Hnis v dasni. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Hnis v dasni

  • Holení = svědění, vyrážka a hnis



    Další informace


    Má hnis nějaký zápach?



    Další informace


    Už týden mám krvácející díru v dásni nad prořezávající se osmičkou, nemůžu do ní chytnout zánět? Co dělat proti tomu?



    Další informace


  • Nehet na palci nohy - hnis?



    Další informace


    Boule nad zubem v dasni



    Další informace


    Jak na hnis v uchu?



    Další informace


    Hnis v dasni



    Další informace


  • znáte přírodní metody na posílení citlivých zubů a krvácejících dásní?

    už jsem zkoušela různé zubní pasty a ústní vody.. některé trochu pomohly a některé ne.. teď chci jít na to přírodní cestou - co je dobré konzumovat nebo změnit v čištění zubů, abych zuby posílila?

    Další informace


    Který ústní přípravek doporučíte na krvácivost dásní?

    Zuby mám v pořádku, ale někdy mi krvácí dásně při čištění nebo při skusu tvrdší potraviny. Užívám lék na ředění krve Pradaxa. Listerine mi moc nepomáhá, více Jox, je něco lepšího, ústní voda, zubní pasta apod.? Děkuji předem za rady, Ani

    Další informace


    Jak ulevit od bolesti při zánětu dásní?

    Máte nějaké rady, které by mi pomohly?Doplňuji:BalotaGuy - já už to takto mám 4 měsíce :-)Všem děkuji za rady.

    Další informace