• Holky, které se neholí v podpaží - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Holky, které se neholí v podpaží. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Holky, které se neholí v podpaží

  • Kde jsou všechny normální holky?



    Další informace


  • Holky - dilema



    Další informace


  • Jak se vaří bramborový salát? PRO HOLKY.

    Prosím prosím holky

    Další informace


  • Holení v podpaží

    Když se holím večer v podpaží žiletkou, tak hned ráno už tam mám chloupky. Jak to mám udělat nebo čím se holit, aby mi holení vydrželo hladké aspoň do dalšího večera?

    Další informace


    Je pravda že muži chtějí jen holky s pěknou postavou ?

    Ne není ! Každý má přeci jenom jiný vkus a já se zrovna o moc vyhublý holky co se denně hlídají aby nesnědli o jedno sousto navíc nezajímám :) Já mám rád když je holka spokojená sama se sebou a je i na co si šáhnout :) Spíš by měla mít zdravý rozum a neřešit pořád kila :)

    Další informace


    Jaká délka vlasů se vám, holky, líbí?

    Jak dlouhé vlasy máte a jak dlouhé se vám líbí???

    Další informace


    (Otázka pro ženy/holky) Kdy jste si začaly lakovat nehty?

    Prosím o seriózní odpovědi a pokud jste si nikdy nehty nelakovaly, ani nemusíte odpovídat :)

    Další informace


    Nevíte jak se mám sama ostříhat jak mají holky sestřih 'Justina Biebera'? Děkuju za odpovědi..

    Holky co mají od levé nebo pravé strany tu patku jako dřívější Justin Bieber-..

    Další informace


    Mají to hezké holky v životě jednodušší?

    Zdravím, nepatří to asi moc na tuhle stránku,ale zajímá mě názor lidí...proto bych vás poprosila o co nejvíce názorů. Já si myslím,že podle mužů hezké ženy to mají v životě jednodušší. Není to myšleno samozřejmě ve všem,ale v seznámení s muži určitě. Byla jsem v pátek s kamarádkou na diskotéce a byl tam i jeden kluk,který se mi opravdu hodně líbí. Ona je hezčí než já,to přiznám,ale já taky nejsem ošklivá! Pozval na drink samozřejmě ji a přidal jsi ji i na facebooku. Ona má jiného kluka,ale i přes to si domluvili tanec v tanečních,kam se chodíme koukat. Ona ví,že se mi on líbí. Hezčí holky to mají prosě jednodušší a nezáleží mi jen ná té páteční akci,ale prostě to vidím,že hezčí holky mají na výběr z milionu kluků a my méně hezký máme holt smůlu.

    Další informace


    ,,Koláče v podpaží

    Mám velký problém s pocením. Když jsem ve škole nebo někde ve společnosti, prostě když nejsem doma, potím se jako prase :( Ale když jsem doma, nepotím se vůbec.. Nejspíš to mám tedy ze stresu :( A nevím, co s tím.. Poradíte?

    Další informace